Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Niko ne zna da mi objasni razlog
PostPoslato: Pon Mar 16, 2009 1:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 13, 2009 3:54 pm
Postovi: 5
Desava mi se nesto sto me muci vec 2.5 godine unazad! Imam dete od 4.5 godine. Prestala sam da je dojim u novembru 2005.godine, a 2006. mi se pojavljuje iscedak iz leve dojke koji je maslinasto zelene boje. Isla sam na sve preglede: bris bakterioloski, citoloski pregled, uradjen prolaktin, isla kod onkologa (na pritisak obe dojke na mamilama oskudna sekrecija po kap, nije od patoloskog znacaja. U obe aksile sitne zrnaste igl. do 8mm, nesto izrazenije sa leve strane, nalaz takodje nije od patoloskog znacaja), uradje ultrazvuk dojki. Svi nalazi uredni i u granicama normale. Meni to jos uvek traje, s'tim da mi se pre dve nedelje javio bol ispod pazuha (prosao je), a danas mi je ceo dan leva dojka sa spoljasnje strane bolna na dodir (nije pre menstrualnog ciklusa). Kao da mogu da napipam tu cvoric (mozda od straha ), ali nisam sigurna. Danas sam bila kod doktorke (nije nista napipala) i ona mi je rekla da se opustim i da to nije nista, samo da ponovim bris na bakterije. Ja jednostavno ne mogu da se opustim, jer me vise izludjuje, traje predugo, a niko mi nije dao ni priblizno objasnjenje sta bi to moglo da bude! Ima li nekog sa slicnim problemom, ili ako dr. Severus moze da mi pomogne sta jos mogu da uradim!HVALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 24, 2009 12:48 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
da li ste bili na endokrinoloskom pregledu?
ponovite bris, zelenkasti iscedak sugerise da je moguca bakterijska infekcija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 06, 2009 3:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 13, 2009 3:54 pm
Postovi: 5
Hvala na odgovoru. Jesam, ponovila sam bris i nema bakterija i isla sam ponovo na ultrazvuk i sve je OK. Doktorka koja mi je radila ultrazvuk, rekla mi je da ne treba da se brinem i da ce proci, inace dr. radiolog sa onkoloskog.
Jos jednom hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: