Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Natecena centralna zlezda ispod brade
PostPoslato: Pon Avg 29, 2011 1:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 18, 2006 5:15 am
Postovi: 38
Pozdrav.
Danas sam se probudio i mislio da mi je izasla jos jedna potkozna bubuljica ali sam shvatio da nije bubuljica vec 'submental lymph node ?!' koja se nadula.
To sto je meni naduveno se nalazi tacno 2 cm ispod vrha brade - po sredini. Izuzetno je veliko i bolno na dodir i pomeranje vilice. Kao potkozna bubuljica.
Naravno da sam odmah hteo kod lekara opste prakse al na zalost tek sutra radi, a ja poludeh od panike (a i pitanje je da li ce moci sutra da me primi jer su mozda svi termini zakazani).

Prethodnih 4-5 dana sam bio sav smoren kao da imam laksi oblik gripa - umor, bol u zglobovima itd (temperatura oko 37) ali mi je juce bilo sasvim ok. Pre 5 dana mi je izasla neka odvratna infekcija po nepcu sa bubuljicama koja je uzasno pekla, a pre 3 dana mi je izasla ogromna bubuljica tik ispod donje usne malko sa desne strane tako da mi se cela desna strana usne nadula i boli. Ta bubuljica je sad izbila na povrsinu ali ne mogu da je iscedim jer je uzasno bolna, a otok na usni je malko splasnuo.

Zlezde ispod brade sa leve i desne strane nisu nadute koliko mogu da ocenim.

Ako neko ima neku ideju ili savet pre nego sto stignem do opste praksa bio bih veoma zahvalan.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: