Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: hormoni_grudi
PostPoslato: Čet Maj 03, 2007 11:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 03, 2007 11:21 pm
Postovi: 9
htela bih postaviti pitanje, vezano za svojzdravstveni problem ,ne znam da li je ovde pravo mesto za dobijanje odgovora,
kako se zove hormon koji je odgovoran za rast grudi kod zena u pubertetu i da li je moguce u 25-oj godini putem neke hormonske analize i koje, utvrditi da li je taj hormon izostao ili ga nema u dovoljnoj količini kod zene koja ima 25 godina, jer sa sam 15 godina uocila izvesne promene na kozi bradavica, pojavila su se na vrhovima zadebljanja koja su licila na debeo sloj izumrlih celija, ili suvu kozu ,vremenom kada sloj dostigne odredjenu debljinu nakon tusiranja jer ga voda omeksa ili tretmana pantenol kremom ,sloj je sa vrhova otpadao,ali se ponovo i vracao, kao da izlazi iz samih bradavica,ali ponavljam nije bilo u pitanju curenje tecnosti vec stvaranje tvrdog sloja necega sto su neki lekari prokomentarisali kao podmazivanje kanala u dojkama,to je trajalo 10 godina i jos uvek je prisutno jer ni jedan lekar zapravo ne zna odgovor ili nisam pronasla odgovarajuceg strucnjaka, grudi su mi ostale izrazeno nerazvijene i samo me interesuje da li je u pitanju hormonski poremecaj jer ne zelim da se podvrgavam estetskoj hirurgiji vec ako postoji neka hormonalna terapija koja nije opasna da se podvrgnem njoj
unapred sam zahvalna ako date odgovor na pitanje koje me deset godina muci

_________________
ovo je kul forum


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: