Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: komplikovano
PostPoslato: Pon Dec 04, 2006 10:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 17, 2005 10:32 am
Postovi: 19
Imam veliki problem, koji me muci duze vreme. Naime, pre nekoliko nedelja pocela je da me boli leva strana vrata, i oba ramena. To je trajalo nedelju -dve i proslo. Posle otprilike nedelju dana, pocelo je opet, i traje vec tri nedelje. Ne znam sta je. Lekar mi je rekao da mi je levi krajnik prilicno velik. Zbog toga sam pio Cliacil i Sinacilin ali nije pomoglo. Bol u vratu nije prestajao. Posle toga je pocela vrtoglavica, koja je trajala tri dana. Prestala, a onda za promenu je pocela mucnina, blaga. Posetio sam i stomatologa, i nije snimila umnjake, jer je trazila da prvo uradim krvnu sliku da se vidi da nije upala krajnika. Uradjena krvna slika odlicna, sedimentacija takodje. Imam osecaj kao da su mi zlezde natecene, i vrat me zaboli kao kada uhvati promaja, kada se okrenem na levu stranu. Temperaturu nisam imao preko 37. Da li neko moze da mi kaze na sta bi mogli da ukazuju ovi simptomi, znam da je taj odgovor sirok, ali jednostavno ne znam od cega da krenem. hvala

p.s. krajnici su me na momente tako boleli da sam jedva mogao da gutam, a mucnica mi se cini kao da je posledica suzavanja krajnika. takav osecaj imam :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 05, 2006 6:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Uzmiote Tantum verde pastile. Grlo ispirajte hidrogenom 2xdnevno. Neka Vam urade i bris. Ako je upalna reakcija prejaka, dajemo Dexason injekcije ili Pronison tablete. Kada se sve sanira, razmislite o operaciji krajnika.

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 05, 2006 10:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 17, 2005 10:32 am
Postovi: 19
Hvala na odgovoru, sutra idem prvo da mi se uradi bris grla i krajnika, pa cemo da vidimo dalje sta i kako. Jos bih dodao, da se ne momente iz krajnika javlja ostar bol, po tome sam takodje zakljucio da moze da bude krajnik u pitanju, a jednom se javilo i jako zujanje na par sekundi u levom uhu.

pozz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: