Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: KRAJNICI!!!!!
PostPoslato: Uto Okt 24, 2006 2:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 12, 2006 11:34 pm
Postovi: 7
Lokacija: Beograd
Da li krajnici mogu biti uzrok bolova zglobova i lupanje srca? Da li je potrebno vaditi krajnike u 27. godini zivota i koliko je to rizicno, ako se cesto javljaju kuglice zuckaste boje u ustima , veoma ne prijatnog mirisa ?
Koje bolesti mogu da uslede ne resavanjem tog problema na vreme?
Hvala!

_________________
POMOZITE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 24, 2006 3:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 11:44 pm
Postovi: 48
Da!NIsam lekar ali imala sam iste probleme, sem bola u zglobovima.Zato sam imala strasne glavobolje i stalno male temperature- 37 do 37,3.Ali to zuto je bilo identicno. Na kraju ga je bilo toliko da sam vadila stapicima za usi.A miris je bas neprijatan.U Domu zdravlja mi je za to zuto doktorka rekla da je hleb!!! :o Naravno, to mi je zvucalo nenormalno i zato sam otisla u Gradsku bolnicu gde mi je doktorka rekla da su krajnici u raspadajucem stanju i da hitno moraju da se vade.Tad sam imala 18 godina(pre 2 god.).Izvadili su mi vec sledece nedelje Suvsno je reci da su glavobolje i temperature prestale posle vadjenja.Tako da bih ti ja savetovala da odes kod nekog ozbiljnog da ti to pogleda i da se resis problema.Inace dok sam se psihicki spremala za operaciju malo sam trazila po netu iskustva i procitala sam o nekoj devojci da su pocele ruke da joj se krive, ne znam ni ja kako, i da se sve vratilo u normalu kad je operisala krajnike.Tako da, krajnici su vrlo nezgodna stvar.Najlakse je operisati ih:)Mnogi doktori su misljenja da ih ne treba vaditi, medjutim ako prave probleme, logicno je sta je bolje.Srecno!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: