Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Sprej protiv hrkanja
PostPoslato: Uto Apr 10, 2018 8:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 10, 2018 8:41 am
Postovi: 4
Da li neko ima iskustva sa preparatima u vidu spreja koji se koriste protiv hrkenja?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sprej protiv hrkanja
PostPoslato: Pet Apr 13, 2018 7:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 13, 2018 7:43 am
Postovi: 2
Ninanikolina ja sam pre mesec dana u apoteci kupio za sebe po preporuci farmaceutkinje u apoteci Lilly u Ušću danski sprej protiv hrkanja Asonor i meni je pomogao, moja supruga se više ne žali da ne može da spava :D !
Preporučujem svima da probaju, jer sam mislio dugo da ne postoji ništa što može pomoći kod hrkanja. I cena je bila neočekivana, oko 700 dinara. Nadam se da sam bar malo pomogao, jer rekoše mi da jeto jedini sprej koji postoji kod nas. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sprej protiv hrkanja
PostPoslato: Sre Jun 13, 2018 1:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 10, 2018 8:41 am
Postovi: 4
Evo da se javim opet posle nekog vremena.
Kupili smo Asonor sprej protiv hrkanja po ceni od oko 800 din.oba puta u dve različite apoteke. I muž i ja hrčemo i to nam je uvek smetalo. Već prvu noć kada smo naprskali osetila se razlika, da bi posle nekoliko dana primetili da uopšte ne hrčemo.
Mislim da taj sprej "otčepljuje" ono što nismo ni znali da je začepljeno i olakšava disanje.
Ovo je peta nedelja da koristimo drugu bočicu i sada je pri kraju.
Kada je potrošimo probaćemo par dana da ne koristimo, da vidimo da li smo "izlečeni" ili ćemo morati još neko vreme da koristimo.
Javljam..... :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sprej protiv hrkanja
PostPoslato: Čet Jun 28, 2018 8:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2018 8:15 am
Postovi: 5
Imam devijaciju nosa i astmaticar sam. Probacu sprej ali mislim da ni on nece pomoci kao ni 99% preparata koje sam do sad probao. Da li neko zna koliko bi i da li bi pomogla operacija nosa ili sta mogu medicinski da uradim protiv hrkanja. Postalo je nesnosljivo jer smetam supruzi i ne moze da se naspava, a i ponekad sam sebe probudim koliko hrcem :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sprej protiv hrkanja
PostPoslato: Pet Jun 29, 2018 10:08 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Треба користити антифоне или бар вату за уши која ће мало да смањи буку. Трајно решење је следеће:
http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/hrkanje

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sprej protiv hrkanja
PostPoslato: Čet Jul 05, 2018 12:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 13, 2018 7:43 am
Postovi: 2
Pretpostavljam da postoje možda I neki drugi načini da se pomogne kod hrkanja, ali meni je u Srbiji od svega što sam probao jedino pomogao sprej Asonor i zato ga toplo preporučujem svima, cena je veoma povoljna i svako može da proba i vidi da li će imati rezultate. Pozdrav svima i želim vam da se brzo rešite hrkanja :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sprej protiv hrkanja
PostPoslato: Pon Okt 08, 2018 9:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 08, 2018 8:39 am
Postovi: 1
Ninanikolina je napisao:
Da li neko ima iskustva sa preparatima u vidu spreja koji se koriste protiv hrkenja?

Koliko ja imam informacija zove se Asonor, i ovo je jedini preparat kod nas protiv hrkanja, ne računajući one prstenove i flastere koji se i nisu proslavili. Može i na netu da se nađe više informacija o njemu, ja sam gledala neke studije koje su rađene u EU za njega. Mene je prvenstveno sestra zainteigirala, ona ga koristi i hvali na sav glas pa ću ga i ja kupiti. Ona je preporučivala i nekim svojim prijateljima i vidim da su svi zadovoljni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sprej protiv hrkanja
PostPoslato: Čet Dec 20, 2018 10:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 10, 2018 8:41 am
Postovi: 4
I posle dosta vremena zelim da podelim nase iskustvo sa asonor -om.
Mi smo ga koristili neka 3 meseca redovno. Onda smo probali da ga ne koristimo i primetili da vise ne hrcemo (ili bar ne glasno). Nema vise onog osecaja suvog grla kad se probudis.
Imamo jednu bocicu spreja u kuci i kada smo bas umorni, uprskamo i prespavamo noc.
Taj gorak ukus koji osetim za mene je postao sinonim mirnog sna.

Preporucujem svima koji imaju problem kakav smo mi imali, da probaju i da se i oni jave svoja iskustva.

Verujte, jos uvek mnooogi ne ynaju da ovako nesto moye da se kupi kod nas i da im obican sprej kupljen u apoteci moze resiti bar neke probleme u zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sprej protiv hrkanja
PostPoslato: Sre Sep 27, 2023 9:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 26, 2023 9:41 am
Postovi: 10
Snoran protiv hrkanja - https://snoranplus.com


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: