Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: devijacija nosa
PostPoslato: Pet Maj 10, 2013 1:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 10:28 pm
Postovi: 2
molim za misljenje imam 30 god i pre par dana sam prvi put slucajno cuo za devijaciju nosa,posto sam od onih koji kod lekara idu samo kad je neophodno. imam gotovo sve simptome koje ukazuju na devijaciju nosa po tome sto sam na netu nasao; moje disanje se svodi preko 95 posto na usta,cesto mi se skupljaju slinci u nosu tako da sam prinudjen svakodnevno rucno izvadim,pricam otezano kroz nos i odmalena sustao pri izgovaranju s,s,c,z,itd. kad potrcim nemogu se posle nadisati vazduha i to mi uvek smetalo.jedino nemam te glavobolje i sinuse ali jos kao mali sam isao vise puta istrazivati o tome medjutim uvek je ostalo na tome kao 3 krenik pa mozda netrba operisati i to.sada srfujuci netom svatio sam dosta o tome i nameravam se uputiti lekaru,medjuti iz kraja sam gde i nemamo neke ustanove itd pa bih voleo da cujem neka misljenja.hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: devijacija nosa
PostPoslato: Pet Maj 10, 2013 6:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 10:28 pm
Postovi: 2
Samo da dodam da sam pre 9 meseci imao trombozu dubokih vena,koja moze biti jednim delom izazvana nepravilnim radom pluca do koje opet dovodi devijacija nosa kako sam negde procitao. A jos u vojci sam otkrio problem sa sluhom koji je za mene bio neptimetan ali i sada je tu. Molim za bilo koje misljenje,pomoc,komentar voljan sam da isteram ovo do kraja.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: