Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Komplikacije poslije operacije krajnika
PostPoslato: Sub Dec 05, 2015 2:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 04, 2015 4:58 pm
Postovi: 1
Pozdrav. Operisao sam krajnike prije tacno nedelju dana tj prosli petak. Veliku bol sam imao prva dva dana i nisam mogao nista da jedem, cak sam i caj jedva pio jer sta god bih progao kao da su mi zileti po rani isli. Nakon dva dana i uzastopnog pijenja diklofena i amoksicilina desavalo se da mi jednom/dva put u danu se desi da me pusti bol i mogu da zvacem i gutam. Sve je bolje islo do prije dva ipo dana. Znaci peti dan nakon operacije je bio. Posto sam izgladnio a sve sto je slabog ukusa kad bi proslo preko onog bijelog sloja na krajnicima je imalo preruzan ukus da bi mi se povracalo, tako sam trazio majci palacinke sa trapistom i naravno posolio to. I par parcadi prsute sam pojeo, sto je prema onom sto su mi dali, sasvim normalno bilo za peti dan. Jer me bas popustilo taj dan okupao sam se i naravno odma se osusio, iz kuce izlazio nisam, u sobi je neprekidna klima tako da je veoma toplo i veoma tesko da prehladim. Istog dana te noci je pocela ta bol. Kao da mi je rana otvorena, veliki bol na slijepnjaci i iza usiju i sve sto bih progutao imao sam isti bol kao tek poslije operacije, bukvalno gutljaj caja bih popio da kad bi preslo preko rane to je bio toliki bol nevjerovatno. Prvo je bilo na obije strane sad je samo desna i mnogo izrazena. Vec ulazim u osmi dan i umesto da je vec sve normalno meni je gore, smrsao sam 10% od tezine mog tijela :) sta bi moglo biti, da li se onaj bijeli sloj skida pa on proizvodi bol tj ostavlja ranu samu otvorenu pa zato boli ili sta? U ponedeljak mi je zakazan pregled kod doktora, ali do tada evo ceo vikend. Bol ne prestaje, nista jeo nisam od tada, cak i caj jedva pijem. Ima li iko ista da zna za ovaj problem i da mi olaksa muke, bez da mi napise posjeti doktora? Jer imam jos dva puna dana do doktora pa bi zelio bar malo da olaksam situaciju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Komplikacije poslije operacije krajnika
PostPoslato: Pon Dec 07, 2015 11:55 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Тако ти је то када не слушаш лекаре који су те оперисали.

Првих недељу дана сме да се једе само блага, житка храна, као што је гриз, пудинг, кисело млеко, јогурт...

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: