Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: suva usta i krvavi ispljuvak
PostPoslato: Sub Jun 30, 2018 4:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2018 3:52 pm
Postovi: 1
Pozdrav
Imam 56 godina ostavio sam cigarete pre 8 meseci a nikada nisam ni bio strastveni pušač.Alkohol nikada nisam pio. Pre desetak dana sam primetio da su mi ujutro suva usta,grlo i jezik i pomislo sam da sam spavao sa otvorenim ustima pa da je to razlog. Kada bih popio malo vode sve bi bilo OK. Pljuvačka se luči normalno. Pojavilo se grebuckanje , svrab i bol u grlu pogotovo sa desne strane . Krajnike sam operisao još kao dete. Pre par dana sam primetio braonkasti jutarnji ispljuvak.Počeo sam da koristim nekakvu tečnost za ispiranje usta i čaj od žalfije i krenulo je na bolje. Bol u grlu je skoro nestao ali su nastali drugi simptomi. Skoro ceo dan osećam nadraženo grlo , jezik i usnu duplju kao da sam par minuta ranije popio vreo čaj. Blago peckanje i trnjenje. Ako napravim ispljuvak na svakih par sati on će i daljke biti braonkast , nekada više a nekada manje. Usta mi se i dalje suše u toku noći kao da nemam pljuvačke a u stvari imam.Šta vi mislite ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: suva usta i krvavi ispljuvak
PostPoslato: Ned Jul 01, 2018 8:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Треба да пијеш више воде а можда је сув ваздух који ноћу удушеш. Свакако настави са жалфијом. У таквим ситуацијама ја направим пола литре чаја од жалфије и цео дан гргућем и потом прогутам. Може да буде и прашина, алергија...

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: