Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Iritirajuce bolno peckanje u nosu i bol u grlu i nepcu.
PostPoslato: Ned Apr 02, 2017 4:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 27, 2016 10:47 am
Postovi: 5
Kao sto u naslovu pise,vec duzi niz godina skoro svaki put kada se prehladim desi se i to peckanje u nosu,najvise tokom noci.Kada disem kroz noz,imam osjecaj da sam u nozdrvama kozu zgulio,kao da udisem suhi zrak i kada bas pocne to peckanje osjecam kao da su mi nozdrve previse ocepljene/ociscene kao sto sam iznad naveo,kao da udisem suhi zrak kroz nos,nekad zna boliti/peckati u obje nozdrve,a nekada samo vise u jednoj nego u drugoj,svake godine se to desi i reko nece vise,nece vise,pa reko da otvorim sada ovde temu pa je mozda neko imao isti problem pa da mi kaze kako je rijesio to.I nos mi curi glavu ne smijem sageti skoro,ali to je vjerujem normalno. Stvarno je iritirajuci bol/peckanje,u glavi mi se bukvalno stalno vrti to peckanje kada pocne,jer zna i iznervirati.I sada me je pocelo nepce boliti sto mi se nikada nije desavalo i ponekad kao da 2-3 zuba zabole,a na sredini nepca imam osjecaj kao nekog pritiska,kao da sa svih strana neko pritisce nepce i kao da taj bol mlako udara u glava,ne mogu tacno opisati,i takodje osjecam kao da su mi usi malo zacepljene,a u grlu koliko sam primjetio ima malo i crvenila i na podrucju gdje je resica sa strana imaju kao neke bijele tackice/bubuljice.Znaci bol grla,nepca,nosa,zacepljenost usiju,sve se to desilo bukvalno skoro u jednom danu(tj.juce),ali najvise sto me zabrinjava i sto bih izdovjio je grlo i nepce.Suvi kasalj to je uobicajeno vjerovatno.Da li je to ista opasno?,da li bi se trebao obratiti ljekaru ako nastavi ovako da bude sa grlom i nepcom?,posto i suvi kasalj zna biti zeznut,podera grlo kasljuci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Iritirajuce bolno peckanje u nosu i bol u grlu i nepcu.
PostPoslato: Pon Apr 03, 2017 1:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Пецкање у носу хоће да се јави и због прекомерне употребе капи за нос. Пробај да нос, уста и грло испираш воденим раствором соде бикарбоне: мала кашика на чашу воде.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: