Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Maybe babyyyyy
PostPoslato: Pon Avg 04, 2014 6:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 04, 2014 6:19 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima, ovako, u vezi sam 2 godine i 8 mjeseci, on mi je prvi momak i nismo imali seksualni odnos. Otisli smo zajedno na ljetovanje prije 15tak dana i odlucili da uradimo 'to', predigra je okej prosla, ustao je da stavi kondom, prvi mu je pukao, na vrhu vrugog se pojavio neki vazduh, dok se to desavalo ja sam se pocela dvoumiti, sjeli smo popricali i odlucila sam da uradimo to definitivno, opet predigra, stavio je kondom, i ubacio, zabolilo me, nekoliko puta se pomjerio naprijed-nazad i svrsio je, skinuo je kondom i zavezao ga. Ustali smo odmah i obukli se, meni su na gacicama nakon 10tak minuta bili tragovi krvi. Nisam se osjecala ni nateceno ni nista. Nakon 2-3 dana on je iz sale gurnuo prst dole, posle mi je krvarilo, istusirala sam se i stavila ulozak, krv je bila u jako malim kolicinama, kupala sam se u moru i sve normalno. Dan nakon sam trebala dobiti, ali jos nisam. Inace mi nikad nije tacna menga mislim ili ranije ili kasnije malo dobijem. Prije 5-6 dana sam natjerala sebe da pijem puno vode i cesto jedem lubenicu pa mokrim cesto. Oduvijek sam imala cudan oblik grudi i bradavica i nekad mi bradavice budu tamne, malo ispupcene a nekad blijede i ne primjetne skoro. Ovo sve govorim jer sam citala da su neki od simptoma trudnoce tamne bradavice i mokrenje cesto.. Inace strah me da se nesto desilo sa kondomom i da sam trudna.. Molim vas dajte mi savjeteeee!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: