Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol kod zuba
PostPoslato: Uto Jun 10, 2014 8:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 27, 2012 7:24 pm
Postovi: 7
Postovani, imam problem, samo ne znam ni sam koji je, a ne zna ni doktor.

Pre jedno godinu dana sam popravljao sesticu gore levo u drzavnoj ustanovi, i sve je bilo ok, dok nije pre pola godine zub poceo da me boli, otisao sam kod jako iskusnog lekara koji mi je dosta izbrusio zub jer je bio dosta zahvacen karijesom i to mezijalno, i rekao mi da prethodni lekar nije dobro ocistio zub i samo je 'nabacio' plombu, tako da mi je stavio lek, posle toga, zivac nije umrtvljen, zatim je stavio drugi lek, tada nisam osecao nikakve bolove, medjutim posle izvesnog vremena zub je poceo da boli na hladno i toplo, ali ne na slatko. Tada mi je stavio plombu, i od tada zub je nastavio da me boli samo na hladno i toplo. Znaci, prvi lek mi je postavljen 31. decembra 2013, tj drugog puta brusen zub. Iznenada zub je poceo jako da me iritira, ali bez bola na zagrizaj, bolovi idu periodicno, odr vreme jako boli, pa stane skroz bol, pa malo boli, i sve tako u krug, tako da sam osudjen na kafetin. Kada pritisnem gingivu iznad zuba takodje imam neprijatan osecaj.
Lekar mi je zatrazio snimak zuba, evo snimka . Izvinite sto ovako izgleda, ali hitna je pomoc, nisam mogao drugacije ubaciti.
Doktor govori da je zub jako sumnjiv i sve nesto bezveze, izgleda mu kao da ima malo prosirenje korena. Da li je moguce da se bol javlja zbog umnjaka koji jos raste? Lekovi su stavljani odlicno, provereno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol kod zuba
PostPoslato: Sre Jun 11, 2014 3:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 27, 2012 7:24 pm
Postovi: 7
definitivno je umnjak, ali i ne mogu da spavam od bolova :oops:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: