Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Los zubar
PostPoslato: Sre Feb 26, 2014 12:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 26, 2014 11:40 am
Postovi: 10
Ljudi da li je moguce da imam loseg zubara...Prije kad sam popravljao sve zube imao sam oko 15 godina i tada mi je samo radio neki posao bez posla, vadio kvarne zube i ako nisu boljeli, popravljao ostale, ali nista drugo od estetike nije dirao. Mozda zato sto je drzavni a ne privatni..Tad mi je poceo rasti zub trojka od gore, znaci ne gdje su normalni zubi poredjani odakle pocinju da rastu nego jos gore... i on nije znao sta ce sa tim vec me kao uputio kod hirurga. Onda je majka pitala tog zubara za proteze, i on je rekao da sam ja vec tad ''porastao'' i da na mene nece imati koristi od mobilne proteze vec mi je rekao za fiksnu kao kod njegovog kolege. Strina mi je rekla da je on to namjerno uradio da bi napravio posao ovom drugom zubaru koji to radi, i ja sam zbog njega nayebao... Sada imam 17 godina, sta da radim.. Dvojka sa desne strane mi ide u krivo potiskaju ovi ovamo zubi, a lijevo mi je ova vampirska trojka.. Jednostavno zbog toga nemam samopouzdanja i propadam sto se tice drustvenog zivota sa zenama.. Opet sam otisao kod zubara prije neki dan i rekao mi kao da mora da se snimi obe vilice da vidi zasto potiskaju ovaj zub... Ali ja sam siromasan, nemam toliko para za bacanje.. Tad kad je to bilo nismo imali 30eur da se snime vilice... takodje nemam para ni za fiksnu protezu... sta da radim... kako da ispravim zube.... :cry: :cry:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: