Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Da Vam Preporucim
PostPoslato: Ned Jun 17, 2012 2:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 29, 2012 5:12 pm
Postovi: 12
Ljudi nesto samo da znate,

Dolazim iz svajcarske, posetio sam gumilu stomatologa u BG, znaci sve one vrhove sto kazu. Nesto da vam kazem
Dr Aleksa Markovic koji je inace Profesor Je najrealniji najkvalitetniji, u prvu liniju gleda stanje i sta moze sta ne moze, znaci zaista je iskren i korektan, svi su mi dali predlog za ugradu Implanta i procenili su da ce sve to kostati 14-16 000 eura. znaci oko 1500 eura po Implantu, znaci za 1500 eura po Implanu ja mogu u Cirihu u najboljoj najmodernojoj ordinaciji da to uradim i ispred kuce mi je. Medjutim, Dr. Aleksa me je pregledao objasnio mi situaciju i kod njega ce sve znaci kostati 1600 eur, sto znaci da mi je i objasnio da su Implanti nemoguce ugraditi kod mene zbog puno tih kontraindikacija, a i objasnio mi je da i on bi najradje meni ugradio te Implante i zaradio vise ali je kontraindicirano. Svi bre obecavaju neki Holivudski osmeh, i kao to ce 100% da uspe, mislim naravno da je sve riziko jedan zuba da izvadis pa je rizicno od infekcije pa do sta ja znam,,,,,,,ali ono 100% kaze a akzes im hoces da mi potpises da ce 100% uspeti onda druga prica. Ljudi nemoj da se varate Aleksa markovic zaista Odlican, Zapamtite ovo ime ALeksa Markovic, treba ce vam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da Vam Preporucim
PostPoslato: Sre Jul 18, 2012 12:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2012 4:09 pm
Postovi: 13
Postovani Daco
slobodna sam da ti preporucim da kontaktiras g-dju Radu Vukomanovic [email protected] , koja takodje zivi u Svajcarskoj i koja poznaje kvalitete rada dr Alekse Markovica, tvog stomatologa.

Pored njega, ona ti na svom primeru moze reci koliko je bila prijatno iznedjena strucnoscu, kvalitetom rada kao i povoljnom cenom kod drugog stomatologa, slicnog imena- dr Aleksandra Markovica, gde je bila pacijent pre mesec dana (ordinacija se nalazi u Bulevaru Mihaila Pupina 10, zgrada G, visoko prizemlje, lokal 11, tel 064 369 91 98 ili 011 31 31 100). Na kontroli u Svajcarskoj, njen zubar je rekao da je rad uradjen na veoma zavidnom nivou! Pozdrav, Dragana

PS. G-dja Dobrila Pavkovic iz Privredne komore Svajcarska ti takodje moze reci zasto preporucuje Dr Aca....slobodno i nju pitaj, kao svoje zemljake - njen mail je [email protected]



daco1 je napisao:
Ljudi nesto samo da znate,

Dolazim iz svajcarske, posetio sam gumilu stomatologa u BG, znaci sve one vrhove sto kazu. Nesto da vam kazem
Dr Aleksa Markovic koji je inace Profesor Je najrealniji najkvalitetniji, u prvu liniju gleda stanje i sta moze sta ne moze, znaci zaista je iskren i korektan, svi su mi dali predlog za ugradu Implanta i procenili su da ce sve to kostati 14-16 000 eura. znaci oko 1500 eura po Implantu, znaci za 1500 eura po Implanu ja mogu u Cirihu u najboljoj najmodernojoj ordinaciji da to uradim i ispred kuce mi je. Medjutim, Dr. Aleksa me je pregledao objasnio mi situaciju i kod njega ce sve znaci kostati 1600 eur, sto znaci da mi je i objasnio da su Implanti nemoguce ugraditi kod mene zbog puno tih kontraindikacija, a i objasnio mi je da i on bi najradje meni ugradio te Implante i zaradio vise ali je kontraindicirano. Svi bre obecavaju neki Holivudski osmeh, i kao to ce 100% da uspe, mislim naravno da je sve riziko jedan zuba da izvadis pa je rizicno od infekcije pa do sta ja znam,,,,,,,ali ono 100% kaze a akzes im hoces da mi potpises da ce 100% uspeti onda druga prica. Ljudi nemoj da se varate Aleksa markovic zaista Odlican, Zapamtite ovo ime ALeksa Markovic, treba ce vam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da Vam Preporucim
PostPoslato: Ned Jul 29, 2012 12:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 29, 2012 5:12 pm
Postovi: 12
Ne Razumem bas , sta mi moze objasniti radom Prof. Alekse Markovica, ?? odakle ona poznaje kvalitet Profesora Alekse Markovica, objasni mi molim te ako zelis mi nesto reci. Doktor Dejan Kurtovic koji isto radi u toj Ordinaciji je izvanredan doktor.
Jos nisam poceo nista raditi, ali imam zakazan Termin kod njih, pa me interesuje koji su to kvaliteti??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da Vam Preporucim
PostPoslato: Pon Avg 20, 2012 1:39 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Apr 04, 2006 8:57 pm
Postovi: 70
Podrzavam preporuku, prof Aleksa Markovic je veliki strucnjak a pre svega covek!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da Vam Preporucim
PostPoslato: Uto Dec 04, 2012 1:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 03, 2012 12:05 am
Postovi: 9
Ajde ljudi kad vec preporucujete dajte i meni nesto :)
Ja imam panican strah od zubara tako da mi je potreban neki stomatolog sa PUUUNOO razumevanja, jer ovi do sad bukvalno su mi se smejali i preko me gledali kao da sam neki najgore razmazen kad vide koliko mi je lose i tesko kad treba da sednem na tu stolicu! A zubar mi treba za vadjenje nekih zaostalih korena i pravljenja mosta. Svestan sam da mi je stanje u ustima katasstrofalno! Ali jednostavno kad odem kod nekog zubara i vidim kako se ophodi prema meni zbog mog straha meni bude jos gore i pobegnem :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da Vam Preporucim
PostPoslato: Uto Dec 04, 2012 1:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2012 12:05 pm
Postovi: 44
bolesljivko, ja sam stomatolog takodje, ali imam strah od njih kao i ti.....traume navucene u detinjstvu se tesko resavaju....ali se borim sa njima
pacijenti sa strahom su pojava koja se srece u 90% slucajeva.....i uvek odvojim dosta vremena za njih...dodju, opuste se, popricamo sta ih muci, kakve su zelje i mogucnosti....tek onda se seda u stolicu, radi se pregled , polako, i uvek se prica sa pacijentom, zatim se u prvom dolasku uklanja se kamenac i poliraju zubi(cak nekad ni to)....
rad uvek sa anestezijom, cak i u slucajevima kad nije uvek indikovana....treba raditi polako, nezno, i uvek pricati pacijentu sta se radi....polako tokom vremena, shvatices da se u stolici opustas, da ti misici nisu zgrceni, da se ne znojis, da ne gledas u panici sta ti stomatolog radi.....
strah i bol se smanjuju ili prestaju sa povrenjem bolesljivko, sa poverenjem u svog stomatologa...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da Vam Preporucim
PostPoslato: Uto Dec 04, 2012 6:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 03, 2012 12:05 am
Postovi: 9
Jaooo kad tako neko isprica deluje kao odlazak u poslasticarnicu :D dobio sam par predloga u PP i nadam se da cu naci pravog i skupiti hrabrosti inace cu ostati bez zuba!!! :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da Vam Preporucim
PostPoslato: Pon Nov 25, 2013 5:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 25, 2013 5:48 pm
Postovi: 1
Da li cene usluga kod dr Alekse mnogo odskacu u odnosu na prosek sto se tice ostalih stomatologa u Beogradu? Hvala na odgovoru


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da Vam Preporucim
PostPoslato: Sre Dec 11, 2013 9:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 07, 2013 1:22 pm
Postovi: 31
Lokacija: Beograd
Dosta dobrih ima stomatologa samo dosta zavisi i sa kojim materijalima rade.
Moj fb profil za pitanja https://www.facebook.com/pages/Vas-stom ... 3055579076

_________________
dr Marijana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da Vam Preporucim
PostPoslato: Uto Jan 07, 2014 1:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 14, 2013 3:41 am
Postovi: 31
Pozdrav bolesljivku. nemonj covece da si u grcu, pogledaj malo na stranim sajtovima pa ces videti da u komsiluku postoje ordinacije gde rade po potrebi i pod hipnozom. kod nas jos nigde nisam zatekao ovaj nacin ali u svetu je sve ucestaliji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da Vam Preporucim
PostPoslato: Sub Okt 07, 2017 2:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 18, 2017 9:01 am
Postovi: 16
Najljubaznije vas molim za preporuke za drzavnog stomatologa u Bg i u Ns ko je strucan, pazljiv, prijatan, ko ima iskustva u radu sa pacijentima koji nose fiksne proteze, ko ne pravi razliku izmedju pacijenata koji se osiguravaju preko drzavnog fonda ( koriste potvrde o besplatnoj osnovnoj stomatoloskoj zastiti kao nezaposlena lica) i onih koji placaju.
U Bg bi najvise odgovarao neki dom zdravlja nedaleko od Karaburme, Mirijeva i okoline ili bilo koji deo grada sa kojim iz pomenutih naselja imama dobru autobusku liniju.
Iz Ns bilo koji koji se uklapa u navedeno.
Unapred zahvalna na odgovorima! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da Vam Preporucim
PostPoslato: Uto Mar 09, 2021 2:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 09, 2021 1:53 pm
Postovi: 3
meseceva simfonija je napisao:
Najljubaznije vas molim za preporuke za drzavnog stomatologa u Bg i u Ns ko je strucan, pazljiv, prijatan, ko ima iskustva u radu sa pacijentima koji nose fiksne proteze, ko ne pravi razliku izmedju pacijenata koji se osiguravaju preko drzavnog fonda ( koriste potvrde o besplatnoj osnovnoj stomatoloskoj zastiti kao nezaposlena lica) i onih koji placaju.
U Bg bi najvise odgovarao neki dom zdravlja nedaleko od Karaburme, Mirijeva i okoline ili bilo koji deo grada sa kojim iz pomenutih naselja imama dobru autobusku liniju.
Iz Ns bilo koji koji se uklapa u navedeno.
Unapred zahvalna na odgovorima! :)


U Novom Sadu, na telepu preporučujem stomatološku ordinaciju Dental Centar Bobić. Idem tamo već 10 godina, svi su pre svega stručni, iskreni i strpljivi u radu. Evo web sajta https://dentalbobic.com/. Nadam se da će biti od pomoći!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da Vam Preporucim
PostPoslato: Uto Jul 06, 2021 11:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 06, 2021 10:56 pm
Postovi: 2
Moja drugarica je plakala dva meseca, po ceo dan, sto su joj rekli da mora izvaditi zub. Kad ga je izvadila, drugi lekari su joj rekli da mora izvaditi jos dva. Onda je ona otisla kod doktora Alekse Markovica na pregled i on joj je rekao da su joj zubi zdravi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da Vam Preporucim
PostPoslato: Čet Jul 08, 2021 9:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 06, 2021 10:56 pm
Postovi: 2
I jos ovo: I meni su u jednoj ordinaciji, koja bi trebalo da bude primer, uzor, rekli da imam infekciju na zubu, a ja kazem-rekao mi je doktor Aleksa Markovic da nemam. A ostale necu ni pominjati. Da pricam kako su devojcici, koja je razbila zube, zaboravili u nekoj ordinaciji da zasarafe navlake, a naplatili joj 650 evra po jednoj krunici, pa nisam razumela tacno sta se desilo, uglavnom zubar je rekao kako ce da je strasno boli ako joj bude skidao. I ona se sad boji, ne sme da ode da joj stavi nove.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da Vam Preporucim
PostPoslato: Ned Nov 20, 2022 10:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 12, 2022 12:06 am
Postovi: 2
Moj dugogodišnji stomatolog dr Jelena Brkić je početkom godine otvorila svoju odrinaciju u Novom Sadu.

Moja topla i iskrena preporuka za ovu divnu ženu i zubara.

https://www.brkicdent.rs/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: