Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: PLACANJE STAZIIRANJA!!!-
PostPoslato: Ned Apr 17, 2011 7:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 17, 2011 6:50 pm
Postovi: 2
Ljudi,uskoro zavrsavam stomatoloski fax.Tacnije imam jos 2 ispita.Ovih nedelja,meseci,cujem razne price o tome kako se staziranje placa i ne placa.Ni od koga ne mogu da dobijem pravu informaciju.Cak sam i ministarstvu slao mail,ali,avaj,bez odgovora.Kapiram.Imaju ljudi pametnija posla. :roll: Neki govore da se staziranje placa,negde oko 14 hiljada,ali da postoji neka fora prijavljivanja na biro,a da Domovi zdravlja onda pozivaju,ili nesto slicno.Neki opet pominju 18 hiljada,ali da je ostavljeno Domovima zdravlja,da odlucuju o tome da li ce nekome placati ili ne.Neka neko upucen otkuca nekoliko redova.Bicu mu,kao verujem i mnogi,ihihi zahvalan.Posle ovoliko godina globe roditeljskog budzeta,i ta crkavica od 14 000,ne zvuci lose. p.s.Molio bih za odgovor, za beogradske Domove zdravlja,mada mislim da te odluke vaze za citavu Srbiju!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PLACANJE STAZIIRANJA!!!-
PostPoslato: Sre Apr 20, 2011 1:04 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 15, 2007 10:13 pm
Postovi: 633
Bolje se brini da dopadnes u ruke dobrim mentorima da te nauce da radis prakticno a ne kolika ce ti plata biti.

_________________
Doktor stomatologije....ali nick ostaje :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PLACANJE STAZIIRANJA!!!-
PostPoslato: Sre Apr 20, 2011 7:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 20, 2011 7:32 pm
Postovi: 40
Druze od toga nema nista,tj kada budes otisao u prvi dom zdravlja da se raspitas za staz,dace ti da potpises jedan papir na kome pise da se `odrices` novcane nadoknade,ili potpis ili nema mesta....pa ti sam zakljuci u cemu je fora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PLACANJE STAZIIRANJA!!!-
PostPoslato: Sre Apr 20, 2011 8:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 17, 2011 6:50 pm
Postovi: 2
Hvala na informaciji,u svakom slucaju,ali bas su mi neki drugari rekli da od ovog meseca postoji neka nadoknada,tj. placanje.Mene interesuje samo ta fora,kako se nekima placa a nekima ne.U pravu si STUDENTBg,da je bitno gde cu odraditi staz.To je cak i vise nego bitno.Zato bih i da prosiraim temu u smislu,dajte predlog gde ste odstazirali a da ste zadovoljni odradjenim?Sada izgleda u Domovima zdravlja,stomatolozi rade na procenat,pa stazeri prakticno samo zevaju u prazno,jer zaposljeni lekar treba da zasluzi svoju platu.Dajte,predlozite mesto za staziranje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PLACANJE STAZIIRANJA!!!-
PostPoslato: Sre Apr 20, 2011 8:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 20, 2011 7:32 pm
Postovi: 40
ne rade stomatolozi na procenat u domovima zdravlja,oni koji su na fondu imaju punu platu,imali pacijente ili ne,oni koji nisu na fondu sami zaradjuju platu,koliko pacijenata toliko i para,tj deo svote ide domu zdravlja ,a deo lekaru...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: