Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: HIV TEST?elfa duo
PostPoslato: Uto Maj 31, 2016 3:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 29, 2016 11:02 pm
Postovi: 33
vidim da na forumu jedini ispravno pricate u skladu eindowatkom sveta .Molim vas za pomoc.u novembru mesecu Sam imao rizican odnos gde je pukMolim vas za pomoc.u novembru mesecu Sam imao rizican odnos gde je pukao kondom nije bilo ni ejakulacije niti icega eksces je trajao 4 sekunde jer Sam odmah primetio,cak ni PRI pucanju kondoma glava nije bila otvorena,latex se prevukao preko vrha koze.sacekao Sam adekvatnih 90 Dana ili 3meseca I u klinickom centru uradio kompletnu krvnu sliku limfocita virusa svih ukljucujuci hcv I HIV 1_2 duo elfa 4 e generacije I sve je negativno nalazi savrseni,sem malo nizeg gvozdja,posle 6 meseci pocinje prehlada oko mene ,gde I ja pocinjem par Dana da kasljuckam SUV kasalj koji je trajao par Dana,gde opet upadam u paranoju I strah..nadam se da je zbog silnog stress jer Sam hipohondar pocnu USTA da mi se suse jako,Ali osuse se samo kada se uznemirim I jezik mi je bled nemam nikakvih naslaga sem sto se store PRI korenu jezika kada pijem I pusim I od stress,a od tod poslednjeg periods Sam dosta pusio I pio ..I USTA se osuse,to traje vec nedelju Dana,malo jace..odlazim ponovo u akreditovani medlab I radim ponovo viruses iako mi je dosta njih reklo da nema potrebe jak Sam test radio,Ali da smanjim paranoju odem uradim opet test ag an 1,2 takodje je elfa 4th generation.I ukupni hcv I sve nereaktivno.to je bio drugi test posle 6 meseci I nedelju IPO Dana znaci 27 IPO nedelja.da li je beo jezik Suva USTA produkt ancioznosti stress I abnormalno haoticnog periods od ovih mesec Danaili je nesto drugo?da li je moj HIV status konacan posle 3, I 6 meseci I da li da konacno stavim tacku na paranoje?hvala puno!!
ao kondom nije bilo ni ejakulacije niti icega eksces je trajao 4 sekunde jer Sam odmah primetio,cak ni PRI pucanju kondoma glava nije bila otvorena,latex se prevukao preko vrha koze.sacekao Sam adekvatnih 90 Dana ili 3meseca I u klinickom centru uradio kompletnu krvnu sliku limfocita virusa svih ukljucujuci hcv I HIV 1_2 duo elfa 4 e generacije I sve je negativno nalazi savrseni,sem malo nizeg gvozdja,posle 6 meseci pocinje prehlada oko mene ,gde I ja pocinjem par Dana da kasljuckam SUV kasalj koji je trajao par Dana,gde opet upadam u paranoju I strah..nadam se da je zbog silnog stress jer Sam hipohondar pocnu USTA da mi se suse jako,Ali osuse se samo kada se uznemirim I jezik mi je bled nemam nikakvih naslaga sem sto se store PRI korenu jezika kada pijem I pusim I od stress,a od tod poslednjeg periods Sam dosta pusio I pio ..I USTA se osuse,to traje vec nedelju Dana,malo jace..odlazim ponovo u akreditovani medlab I radim ponovo viruses iako mi je dosta njih reklo da nema potrebe jak Sam test radio,Ali da smanjim paranoju odem uradim opet test ag an 1,2 takodje je elfa 4th generation.I ukupni hcv I sve nereaktivno.to je bio drugi test posle 6 meseci I nedelju IPO Dana znaci 27 IPO nedelja.da li je beo jezik Suva USTA produkt ancioznosti stress I abnormalno haoticnog periods od ovih mesec Danaili je nesto drugo?da li je moj HIV status konacan posle 3, I 6 meseci I kolika je valudnost tog tests citajuci videh da je usavrsena Elisa da je francuski I jedan od savremenijih sa jacim I brzim prodorom u window,I da li suva usta sa bledim belucastim jezikom koji postaje takav kad se stresem pusim I pijem IMA ikakve veze sa ovom?unapred hvala puno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HIV TEST?elfa duo
PostPoslato: Sre Jun 01, 2016 12:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 29, 2016 11:02 pm
Postovi: 33
Hoce neko odgovoriti nesto?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: