Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: KONDILOMI
PostPoslato: Ned Maj 13, 2018 10:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 13, 2018 9:47 am
Postovi: 1
Pozdrav, ovako muskarac sam imam 22 godine i muku mucim vec godinu dana sa HPVom, prije nekih 9-10 mjeseci dijagnosticiran mi je niskorizicni hpv i nakon toga otisao sam na spaljivanje dusikom kod dermatologa nakon cega su se opet vratile skupa sa dubokim oziljcima na kozici ispod glavica, nakon toga sam na forumu procitao da je Jabucni ocat dobar za njih i otpale su nakon njega, oziljci su malo izblijedili, ali su se one nakon nekog vremena opet vratile , zatim sam otisao kod drugog doktora koji mi je prepisao Condylox 0.5% tekucinu, koja je razjb*** okolo kondiloma ali ne i kondilome nakon toga koza je zarasla i probao sam sa Tinkturom Podofilina koja je identicno djelovala kao i condylox, tako da sada ima jako puno oziljaka (koji su uvjek isti nikako se ne povlace ni malo) među kojima imaju male crvene točkice, sada nisam siguran da li je moguce da su zapravo ti "minijaturni plikovi" skrivene bradavice među ožiljcima pa one sprijecavaju da sve kompletno zaraste ili je koza jednostavno toliko ostecena da ce zapravo zauvjek ostat tako.

Pa ako netko ima kakvu ideju sta bi to moglo biti, stvarno cijenim svaku pomoc i svaki komentar. :) :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: