Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: MOLIM VAS ZA HITAN ODGOVOR,HVALA!!
PostPoslato: Ned Maj 29, 2016 11:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 29, 2016 11:02 pm
Postovi: 33
Molim vas za pomoc.u novembru mesecu Sam imao rizican odnos gde je pukao kondom nije bilo ni ejakulacije niti icega eksces je trajao 4 sekunde jer Sam odmah primetio,cak ni PRI pucanju kondoma glava nije bila otvorena,latex se prevukao preko vrha koze.sacekao Sam adekvatnih 90 Dana ili 3meseca I u klinickom centru uradio kompletnu krvnu sliku limfocita virusa svih ukljucujuci hcv I HIV 1_2 duo elfa 4 e generacije I sve je negativno nalazi savrseni,sem malo nizeg gvozdja,posle 6 meseci pocinje prehlada oko mene ,gde I ja pocinjem par Dana da kasljuckam SUV kasalj koji je trajao par Dana,gde opet upadam u paranoju I strah..nadam se da je zbog silnog stress jer Sam hipohondar pocnu USTA da mi se suse jako,Ali osuse se samo kada se uznemirim I jezik mi je bled nemam nikakvih naslaga sem sto se store PRI korenu jezika kada pijem I pusim I od stress,a od tod poslednjeg periods Sam dosta pusio I pio ..I USTA se osuse,to traje vec nedelju Dana,malo jace..odlazim ponovo u akreditovani medlab I radim ponovo viruses iako mi je dosta njih reklo da nema potrebe jak Sam test radio,Ali da smanjim paranoju odem uradim opet test ag an 1,2 takodje je elfa 4th generation.I ukupni hcv I sve nereaktivno.to je bio drugi test posle 6 meseci I nedelju IPO Dana znaci 27 IPO nedelja.da li je beo jezik Suva USTA produkt ancioznosti stress I abnormalno haoticnog periods od ovih mesec Danaili je nesto drugo?da li je moj HIV status konacan posle 3, I 6 meseci I da li da konacno stavim tacku na paranoje?hvala puno!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MOLIM VAS ZA HITAN ODGOVOR,HVALA!!
PostPoslato: Pon Maj 30, 2016 1:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 27, 2016 10:44 am
Postovi: 8
Prijatelju ja mislim da je to konacno. i poslije 3 sedmice je rezultat siguran 99 posto a tek kroz 6 mjeseci.moras se malo smiriti.proci ce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MOLIM VAS ZA HITAN ODGOVOR,HVALA!!
PostPoslato: Pon Maj 30, 2016 11:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 29, 2016 11:02 pm
Postovi: 33
Hvala ti brate moj dobro!jbt prso Sam od paranojcine ono tipa ja Sam jedan iedini degen na svetu kom nisu nasli :) Jo's prelistao nasih forums jebenih od 2000 e do Dana's I jedino na ovom ljudi spikaju realne I savremenije stvari..jer Sam prso koliko lupeta marve ovde po netu pa citao sve moguce strane stranice jbt CEO svet ono od indije mrtve pa tips Pakistan's do kanade od pre 12 godina pricaju po postovima visok rizik radio ovo ono mesec Dana pa tri meseca za sto posto,ovde **** mamu 2016 a masa Jo's spominje pola godine I raznih Jo's debilizama,a ja ko degen citam I preznojavam se :) znaci kad bi ziveo po forumima treba se testirati za 72 godine kad ti unuci pomru haha..lol..jedino Sam ovde citao IMA neki #atomium drbg da spikaju nesto srazmerno sa vremenom,pa Sam moramo pitati jer Sam poceo da sanjam forums I HIV...hvala brate Jo's jednom trebala mi realna potvdra!:*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MOLIM VAS ZA HITAN ODGOVOR,HVALA!!
PostPoslato: Pon Maj 30, 2016 11:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 27, 2016 10:44 am
Postovi: 8
Nista se ne brini.to je to. Sljedeci put trebas dobro razmislit s kim ces bit . Ev i ja imam problem sa bolom u penisu ali niko nista ne zna.. izglrda nikom se nije desilo da nakon sexa sa kondomom imam povremeni bol u penisu..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MOLIM VAS ZA HITAN ODGOVOR,HVALA!!
PostPoslato: Pon Maj 30, 2016 12:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 29, 2016 11:02 pm
Postovi: 33
Ma da bre znam zato Sam se I ustao ko zec ,imao Sam brdo odnosa al sve sa onima moje znam I onda tako ko debil raskinuo tad sa ribom I idem tako sa nekim koga ne znam I desi se to sranje I ono paranojcina najgore,posle se Jo's toga ko uz onu stvari pomirim sa ribom lagao Sam je da moram dva IPO meseca da koristim kondom kao doktor mi rekao jer cu za dva meseca briseve vaditi ma nasro nesto samo iz paranoje da nju ne ugrozim ako imam nesto,a ta sa kojom Sam imao eksces ne da je sumnjiva nego haos Jo's kontam da se bavi Tim stvarima ,al Sam je ispitao do kosti kune se da je Cista sve kul nije luda...I onda izdrzim nekako tri meseca nmg da verujem nekog koga ne znam,odem odrqdim sve to I sve kul kao,I krenem sve regularno sa devojkom,kad onda crv opet forumi mrtvi 6 meseci ,3 meseca 6 meseci it'd..na stranim nigde tako ne pise samo 3, tesko bolesnici I neodredjeni 6 meseci...I Keene mi onda paranoja zamisli nisu mi nasli sad I devojka zarazio ma sto posto,krenem opet onu da smaram ,prodje I tih smrdljivih 6 meseci I nesto odem nisam spavao jbt nedelju Dana zaspim preko Dana nocu kutija cigare pivo vino raspo se,plus taj kasalj tad suvi pa Suva USTA belicast jezik reko ma to je to imam hivcinu gotovo opet forumi tamo pise stores depresija ankcioznost prove stavke za ovo alkohol pljuge onda se smirim kad ono na forumima budjavim kao kandide beli jezici hivovi I opet never a e poceo Sam brate da sanjam ta sranja,jedni pisu to je u kasnijim fazama hiva nemoguce za taj period I to su BA's kandidijaze neke po istina zdrelu jezik onda opet citas neko napisao imam bebo jezik nqpisu mu testiraj se na HIV odlepio Sam!!!jebem ti forums I zivot I sve sto ne pise sve konkretno negde I zdrao Mrs..urqdim taj test jebeni ponovo Jo's ona tamo pocne da me ispituje kao pa sto na te bolesti iza babe I Dede sede ono zivot IH zanima ja neispavan nervozan ko ker ubio bi nekog,kontam se guro Sam sebi prst u dupe zamisli ja njoj sad tu pred svima da nekim ko je verovatno prostitutka puko kondom nabijao je...jujuju :0 kazem joj ma ubio se na nesto daj bre da vadim krv,izvadim krv one kao sedi malo ja reko paljba I idem ,I posle dva tri Dana kao e sve kul nereaktivan na HIV I hepadzu .reko e hvala BA's ono I prvi put zaspim jbt ovih pola godine necu zaboraviti za zivota a ne da cu paziti .izgubio Sam volju sa sexom jbt ono sterilan postao od stresa I debila belog jezika forums ovoga onoga..ma ju!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MOLIM VAS ZA HITAN ODGOVOR,HVALA!!
PostPoslato: Pon Maj 30, 2016 12:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 29, 2016 11:02 pm
Postovi: 33
Sad najace Jo's da mi opet krenu halucinacije imam HIV sto posto nisu mi mogli za 6 meseci naci sa dva najaca duo testa jer Sam jebeni elijen ...onda bi I'll zavrsio na psidzi I'll bi postao slavan jbt razjebao bih sve forume I tvrdnje hahahha samo ova USTA da me jebeno prodju I idem da ga odsecem I idem u monahe ako IMA Jo's neko nesto da doda tipa losing su to testovi to jeste simptom treba Jo's 73624192 pita da proveris neka kaze,pa da se lepo obesim odma ko covek da ne cekam Jo's 6 meseci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MOLIM VAS ZA HITAN ODGOVOR,HVALA!!
PostPoslato: Čet Jun 02, 2016 12:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Хтео си рећи да се обесиш к'о п*зда?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: