Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: PITANJE ZA ADMINA
PostPoslato: Uto Mar 17, 2009 11:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
Volela bih da mi odgovorite da li je jednom ovakvom forumu primereno da osoba koja se pretstavlja kao doktor i glumi sveznajucu u svim oblastima medicine a u stvari je samo nezaposleni fizioterapeut ,postavi ovakav morbidan vic

tamaraft
Stalni clan
Stalni clan


Pridružio: 25 Mar 2008
Poruke: 3806
Lokacija: Planeta Zemlja

PorukaPoslao: Pet Feb 06, 2009 10:00 pm Naslov: Odgovoriti sa citatom
Ide chovek kroz shumu i naidje na raskomadano telo mushkarca, krv na sve strane...ide dalje i naleti na zensko telo isto rakomadano, fali ruka, glava, pored telo malog dechaka, polupojedeno...ide dalje kad na jednom kamenu devojchica krvava ali nepovredjena i plache ko kisha.

Pridje joj pa je pita: "Sta se desilo?"

Devojchica odgovara jecajuci: "Celu porodicu mi je rastrgao medved...jako sam tuzna..."

A chovek krene da otkopchava shlic i vadi onu stvar i kaze: "E danas bash nije tvoj dan!"





Odvratan je al ja umreh od smeha od kako sam ga chula

##########################################

Ili da u svom potpisu ima nesto tako morbidno kao sto je zakopavanje zive dece??? http://www.youtube.com/watch?v=EnuQbBu3DF0

Ja sam zgrozena!
Ovde se javljaju ljudi kojima je potrebna pomoc!
Molim ADMINA da reaguje i upozori tamaraft!Ovo zaista nema smisla!

Hvala unapred i svako dobro!
_________________

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 18, 2009 2:59 am 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Administratori su reagovali i upozorili korisnika jos pre par nedelja. Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 18, 2009 12:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
Hvala na brzoj reakciji!Nisam ni sumnjala da cete tako brzo odreagovati,narocito kada je tamaraft u pitanju!

Jos jedno pitanje (evo,postujem pravila pa pitam ovde a nadam se brzom odgovoru)

-Zasto su clanovi foruma dj.olivera i hunter banovani?

-Zato sto su vam mesecima ukazivali na izivljavanje doticne tamaraft?

-ili su zasmetali tamaraft pa ste morali da je poslusate i banovali ste ih?

-Da li je tamaraft vlasnik ovog foruma pa moze da preti po temama kako ce teme biti zakljucavane i da salje pp clanovima sa pretnjama da ce biti banovani?

Ako ne verujete imam dokaza za to i mogu da vam posaljem mail-om!


Nadam se da cete i sada brzo odgovoriti!

Pozdrav i svako dobro!

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 18, 2009 12:23 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
Jos nesto:posto sam opomenuta na pp da ne postavljam pitanje po svim Podforumima (a ne forumima posto sam samo na ovom forumu pitala :lol: )

moram da objasnim:

-postavila sam pitanje na svim podforumima zato sto sam zelela da se svi clanovi foruma uvere u ponasanje doticne tamaraft!

-Svi smo svesni da ovaj podforum skoro niko i ne posecuje!

Ako ne dobijem odgovor na predhodni post uskoro,moracu da ponovim pitanje na vecini podforuma kako bi ste primetili!

Unapred zahvalna!

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 18, 2009 9:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Drago nam je da ste shvatili koliko je stetno ponavljanje poruka.

Kao i bilo koji drugi korisnik, Tamaraft je obican clan foruma i uvek joj moze biti zabranjen pristup sajtu ili iskljucena sa foruma a pogotovu ukoliko se ne pridrzava uslova koriscenja sajta ili se oglusi o upozorenje.

Ovo joj se upravo desilo kao i korisnicima koje ste pominjali.

Molili bi vas da vise ne diskutujete u ostalim podforumima o korisniku Tamaraft.

Procitajte pazljivo uslove koriscenja sajta sa kojim ste se saglasili :
http://www.doktor.rs/napomena.php

Ukoliko se ne slazete ili mislite drugacije, uvek mozete prestati sa koriscenjem sajta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 18, 2009 9:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
hvala vam na objasnjenju!
postovacu uslove koriscenja foruma kao i do sada!

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 20, 2009 12:54 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
admin je napisao:
Ovo joj se upravo desilo kao i korisnicima koje ste pominjali.

Molili bi vas da vise ne diskutujete u ostalim podforumima o korisniku Tamaraft.


Ma pazzz' i da necete bez obrazlozenja da nas banujete :lol: E moj sine, hteli su mene banovati i jaci od Vas! Ako ste Admin zbilja, komparirajte bre malo IP adrese! Cinjenica je da se ovde kao nigde pojavljuju korisnici sa 5 IP adresa... Nadam se da nemoram ja Vas cici BANOVATI da shvatitie da ne lupetam!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 20, 2009 12:56 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
:lol: :lol: :lol:

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: HAKANI
PostPoslato: Pet Mar 20, 2009 12:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Dec 26, 2008 9:42 am
Postovi: 333
Pre dan dva videla sam onu grozotu od filma o zakopavanju zive dece u Amazoniji...Svakojakih stvari i nesreca sam videla kao lekar ali ovako nesto ...ne ... jos ono zivo pomicanje zemlje koje zatrpano dete instiktivno cini da bi doslo do vazduha...STRASNO...NEVEROVATNO...al nazalost istinito...( nije me sramorta da priznam da sam posle filma i povracala...).
Izgleda da je Tamaraft napravila gresku sto uz potpis nije dodala da zeli da vidimo i pozvala nas da ucestvujemo u kampanji koja se uveliko vodi protiv ovih radnji- sirom sveta.
KO zeli nek se prikljuci kampanji- ja jesam i to mi je donelo nekakvo olaksanje.
Izvinjavam se sto nisam prevela ali se nadam da ce vecina razumeti.
Uostalom preporucujem adminu da prevede i postvi a ne da moje postove vec drugi, brise ( nije bio vezan za ovu temu o potpisu Tamarift nego sam izrazila zelju da se banovani u neizmenjenom stanju vrate na Forum:))).

Mozda ce Admin obrisati i ovaj post - neka brise al da me bar obavesti.Brisite gospodine- gospodjo slobodno al citajte i postove i kada Vas neko ( ja do sada nekoliko puta ) zamoli da ispravite i sl. greske u postu koje sam Vam navodila - ni mrdnuli prstom niste ( jeste jednom i bas sam se Tamari obratila ).
Pozivam sve sa ovog Foruma da uzmu ucesca u ovoj kampanji i da o istomj obaveste svoje prijatelje.
poz.R.
http://www.hakani.org/en/default.asp
Personal Campaign Kit:
CHILDREN BURIED ALIVE
Stop Amazon Infanticide!!
5 ACTION STEPS
1. View the Hakani video at http://www.youtube.com/watch?v=RbjRU6_Zj0U. Rate it and send the link to others. Post it on your own website and blog

2. Go to www.facebook.com and find the ‘Hakani’ group. Join the group and invite all your contacts to join. Also check out www.hakani.org

3. Email your approval of Muwaji’s Law to:
Arlindo Chinaglia (President of the Congress) [email protected]
Pompeo De Mattos (President of the Congress’ Human Rights and Minorities Committee) [email protected]
Tarso Genro (Minister of Justice) [email protected]

4. Use the sample letters (following) to email your embassy in Brazil and the Brazilian Embassy in your country.
Download THE BRAZILIAN EMBASSY IN YOUR COUNTRY
Download YOUR GOVERNMENT EMBASSY IN BRAZIL
5. After completing these steps, email 3 personal contacts in another location (state/country) to do the same. Ask them to pass these 5 steps on to 3 of their contacts.
INDIGENOUS MOTHERS IN THE AMAZON NEED YOUR HELP TO STOP INFANTICIDE:
2 ACTION STEPS
1. Go to www.facebook.comand find the ‘Hakani’ group. Join the group and invite all your contacts to join. Also check out www.hakani.org

2. Use the sample letter bellow to compose your message and send it to the authorities.

E- mail your approval of Adoption Law Amendment Proposal 314/2004 and of Muwaji Law to:

Congressman Michel Temer (President of the Chamber of Deputies) [email protected]

Minister Tarso Genro (Minister of Justice) [email protected]

E-mail your approval of Constitutional Amendment Proposal to:

Jose Sarney (President of the Senate) [email protected]

Tarso Genro (Minister of Justice) [email protected]

E-mail your BRAZILIAN EMBASSY IN YOUR COUNTRY and YOUR GOVERNMENT EMBASSY IN BRAZIL
Download sample letter
primerke pisama mozete skinuti na adresi gore ispisanoj koju ponovo ispisujem: http://www.hakani.org/en/default.asp

_________________
Ako si licem okrenut prema suncu sve će senke biti iza tebe.R.:)))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HAKANI
PostPoslato: Pet Mar 20, 2009 12:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
mislimsvojimmozgom je napisao:
Uostalom preporucujem adminu da prevede i postvi a ne da moje postove vec drugi, brise ( nije bio vezan za ovu temu o potpisu Tamarift nego sam izrazila zelju da se banovani u neizmenjenom stanju vrate na Forum:))).

Mozda ce Admin obrisati i ovaj post - neka brise al da me bar obavesti.Brisite gospodine- gospodjo slobodno al citajte i postove i kada Vas neko ( ja do sada nekoliko puta ) zamoli da ispravite i sl. greske u postu koje sam Vam navodila - ni mrdnuli prstom niste ( jeste jednom i bas sam se Tamari obratila ).
Pozivam sve sa ovog Foruma da uzmu ucesca u ovoj kampanji i da o istomj obaveste svoje prijatelje.
poz.R.



borila sam se ovde na forumu protiv onih koji takve stvari podrzavaju i smesne su im,boricu se i dalje.vec sam se pridruzila grupi na facebooku,vec prikupljam informacije o tim strahotama!

zalosno je samo sto je admin slagao kada je rekao da se bbbiippp(ne smem da je pominjem,opomenuli me :wink: ) desilo isto sto i "banovanim" clanovima!
:-? :cry:

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 20, 2009 6:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
"Banovani članovi" su se obraćali adminu nekoliko puta emailom i zamolili ga da obrati pažnju na dešavanja na forumu. Nije se oglasio pa su "banovani članovi" javno, na forumu, provocirali i "njega" i "nju". Bez ikakvog upozorenja banovani smo i tek nakon akcije zvane "sluđenica" admin je odreagovao ( prilično neubedljivo) i upoznao korisnike foruma da je i "dotična" banovana. S obzirom da mi "banovani" nismo "tikve bez korena" i da "ponešto" znamo o tehnici i "kojputerima" eto nas ponovo u istom izdanju :wink: Hvala svima koji su odreagovali na one grozote ( vic i link) . Pozz Olivera!
P.S. Admine molim te da me, kada "uvredim" nekog, "spamujem" nečiju temu , "budem vulgarna" , lažno se prestavljala i delila stručne savete....javno upozoriš, da svi korisnici vide , a onda me , ako se oglušim o pravila foruma , banuješ. Pozz!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 20, 2009 6:52 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
" Admine molim te da me, kada "uvredim" nekog, "spamujem" nečiju temu , "budem vulgarna" , lažno se prestavljala i delila stručne savete....javno upozoriš, da svi korisnici vide , a onda me , ako se oglušim o pravila foruma , banuješ. Pozz!!! "


potpisujem i podrzavam!

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: