Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Moj otac, i ja?
PostPoslato: Uto Avg 05, 2008 4:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 05, 2008 4:07 pm
Postovi: 3
Lokacija: Srbija ; Kragujevac ; Cara Dusana broj.29
05.08.2008

✎05.03.1984

Danas nam je: divan dan, divan dan, divan dan, nasem Marku je: rodjendan, rodjendan, rodjendan, ziveo, ziveo, i sretan nam bio, ziveo, ziveo, i sretan nam bio.Sa verom u boga, i ljubavi prema coveku i zeni, voli vas Marko.Federal Bureau of Investigation: [email protected]

Kuca: Majkrosoft: http://www.microsoft.com

44° 0'13.80"N
20°55'27.52"E

10.02.2008 Црвени крст Србије: http://www.redcross.org.yu/

Umetnicka slika za Spasic Dusicu

Ova slika mora, da bude pravo remek delo.Opis slike glasi, na sledeci nacin:,, Spasic Dusica je lepog izgleda, vetar je bio malo pokvario frizuru na kosi”, vreme prolece u Beogradu, Spasic Dusica sedi na jednom okviru, od otvorenog prozora, okvir je drven, vidi se, i zid na slici, od kuce, koji je zid blizu zemlje, i blizu otvorenog prozora, na kome sedi Spasic Dusica, koja je bila iznenada, bila primetila slikara, koji treba, da naslika sliku, Spasic Dusica je obucena u izbledelim farmerkama, svilena bela kosulja sa kravatom, patike.Dan je suncan, vetar je u tom danu, neobicno topao, vetar koji donosi napolju oblake.Spasic Dusica je bila ispruzila noge na drvenom okviru od prozora, tako sto je jedna noga ispruzena ( leva, noga ), dok je druga noga savijena ( desna, noga ), nakon zatvorene zagrade, treba dopisati, i jos po nesto, zatim sledi zarez, ili tacka.Sam okvir, od slike je drven, oblik kvadra, koji ima na sebi, drvena vratanca, koja se otvaraju, drvena vratanca poput prozora, dakle imaju drvena vratanca, drvena krilca, za otvaranje slike, i zatvaranje slike.Ima i jos po nesto, slikar koji slika sliku, nalazi se u hladu jednog drveta, koje je staro, pa se na slici, moze da se vidi, grane koje padaju na sliku, grane su sa puno lisca.Pokraj njenog prozora, nalazi se izbetonirana staza, dok se na zidu od kuce, nalazi se jedna starinska bicikla, koju Spasic Dusica, moze da vozi.Bicikla je crna, sa sirenom, kao i svetlom za mrak, tako i sa korpom pozadi bicikle.

A Star's Life:

33.2129°
73.1562°

Gavrilovic Marko: https://register.facebook.com/
21 dan
Sajt koji vam može odgovoriti na mnoga pitanja, koja se tiču bezbednog: seksa, i sprečavanja trudnoće. Kako je i navedeno ovde, treba poznavati, i razumeti svoje telo, i znati koje se promene u njemu dešavaju. Stručnjaci na sajtu, odgovaraće na sva vaša pitanja u vezi sa kontracepcijom, upoznaćete se sa 21 istinom, i zabludom o kontraceptivnoj piluli, ženska populacija može, da pročita, i nauči zašto je važno, da povremeno uradi pregled dojki, i kada je vreme za ginekološki pregled. Toplo pozdravljamo ideju, i realizaciju ovog sajta.
Adresa: http://www.21dan.com
Ponedeljak,19.11.2007

Sto se tice drustva

Sto se tice drustva, kada moj otac Nebojsa dodje kuce sa posla, obicno meni prenese iste reci, koje je bilo drustvo njemu reklo.Godinama slusam, razno razne gluposti, koje moj otac Nebojsa prenese meni sinu Marku, koju je bilo drustvo reklo mom ocu Nebojsi, primetio sam bio i to, da je moj otac Nebojsa zabrinut zbog toga, takodje i sikiracija, strah..., sve su to simtomi, i uzroci dugogodisnjeg rada na poslu, i razno raznog drustva, koje mu ocigledno preti.Jedinu sam bio stvar zapamtio, danas kada mi je bio otac Nebojsa, bio rekao:,, Da jedem, govna”, posto ja svoga oca Nebojsu mnogo volim, i postujem ga kao oca Nebojsu, kao i moj otac Nebojsa, koji me mnogo voli, nisam mu bio odgovorio ( ali znam i to, da necu imati sta da jedem ), kako budu bili, dani odmicali u kuci, zato savetujem sve ljude dobre volje, kao i jedno drustvo, koje cini jednu celini, da nas moralno podrzi kao porodicu Gavrilovic, takodje i materijalno, da podrzi porodicu Gavrilovic, koja se nerazlikuje mnogo od drugih porodica u kuci.Sa verom u boga, i ljubavi prema coveku i zeni, voli vas Marko.Danas je mojoj majci Gavrilovic Verici rodjendan.Otac Nebojsa me je bio vodio, kada sam bio jako mali, vodio me je bio u kafanu sa njim, na meso sa rostilja, kao i sok, vodio me je bio bar jedno cetri puta.

09.12.2007

Osnovna skola

Kada sam bio u petom razredu osnovne skole, bio sam pojeo kredu, potrosio sam bio kredu, na casu iz matematike, tako sto sam bio ispisao celu tablu resenjem iz matematike, na kraju je bio zadatak tacan, resenje se bilo ukazalo u cosku table, sa moje desne strane, kreda je bila nestala iz moje ruke, naravno da sam bio uocio, tek na kraju resanja iz matematike, da je bila kreda potrosena, da sam bio morao, da se nakasljem.Dok sam bio resavao zadatak iz matematike na tabli, imao sam bio osecaj, da sam bio sam u odeljenju, na casu iz matematike ( to je bio prvi, i jedini slucaj ), u srednjoj skoli sam bio imao predavanje, bio sam cetvrta godina, izasao sam bio pred tablu, bio sam okrenut prema ucenicima, kako bi bio drzao predavanje iz filozofije.

Sponzori Markovog, pisanog dokumenta su: http://www3.ptt.yu ; http://www.telekom.yu ; http://www.bgdcafe.com ; http://www.sk.co.yu

Markova bivsa, srednja skola: Http://www.tsms.kg.edu.yu/

Kvadrat - http://sr.wikipedia.org/sr-el/Квадрат

09.02.2008

01.Pusenje ubija.Duvanski dim, steti ljudima u vasoj okolini.

02.Pusenje izaziva srcani udar, i mozdani udar.

Bogat sadrzaj, Markov poseban sponzor: http://ffffound.com/

Markovi memoari

Strana broj.00 Pisani sastav napisan sa ispravljenim greskama ( ispravljene, su greske ), koliko je god bilo u mojoj moci, i mogucnosti: 30.09.2007 godine.

Molitva gospodnja

OCE NAS, Koji si na nebesima, da se sveti ime Tvoje; da dodje Carsto Tvoje: da bude volja Tvoja i na zemlji kao na nebu; hleb nas nasusni daj nam danas; ne uvedi nas u iskusenje, no izbavi nas od zloga. http://www.hilandar.org ; http://www.royalfamily.org/ ( [email protected] ).

Analiza Markovog otkucanog teksta

Kada bi bio hteo, da analiziram Markov otkucan tekst, ne znam odakle bi bio poceo.Kao prvo iritira me to sto u Markovom otkucanom tekstu, ne pojavljuje se rec ( u proslom, vremenu ), rec bio, nakon zatvorene zagrade, treba dopisati, i jos po nesto, zatim sledi zarez, ili tacka.Kao drugo gutam slova u tekstu, kao trece pisem, o ne proverenim stvarima, kako bi bio potkrepio svoj materijalni gubitak.Kao cetvrto zivot mi visi, o koncu, posto ocigledno imam konkureciju u zivotu ( moja neka pretpostavka, ne mora ), da znaci.Sve u svemu, zadovoljan sam, kako sam bio otkucao svoj tekst, po prvi put u svome zivotu.

Zadnja poruka pre otrova, bila je od oca Nebojse

Zadnja poruka pre otrova, bila je od oca Nebojse:,,Nemoj nikom da verujes, osim svojim roditeljima, ocu i majci ”, i tako dalje.Marko kaze:,,Sa verom u boga, i ljubavi prema coveku i zeni, voli vas Marko“, i tako dalje.Kada god stisnem I ( i ) na tastaturi, iz malog i predje u veliko ( I ), mislim stvarno, dok su komande na tasteru za mala slova.

Razmisljao sam bio tako

Razmisljao sam bio tako, sta sam bio uradio sa tekstom, dokle sam bio dogurao, pravo da vam kazem, sve sto sam bio otkucao na tekstu, bio sam uradio, da bi bio neko drugi, dobio bio meso, a ja kosku.To je onda, kada drustvo pod pritiskom nezna stace, pa mi kaze u prevodu reci:,,Koga briga za tebe, sta ti mislis, i sta ti nama hoces da kazes”, i tako dalje.Dok Marko vama kaze, ako ne budem bio sagradio nuklearnu elektranu u Srbiji, bacicevam nuklearnu bombu, umesto nuklearne elektrane u Srbiji.Sta bi bio rekao covek na visokim polozajima, na sve ovo sto sam ja bio otkucao, i napisao:,,Posto tvrdi, da je bio toliko u pravu u vezi sveta, i svoga zivota, ne ce dobiti ni tu jednu kosku, a kamoli bilo sta drugo “, i tako dalje.Dakle linija manjeg otpora.

Pozdrav svima od Marka-Nelac.

Sto sam se bio uzeleo, vas i mene, na ovome forumu.Samo bog sveti zna, koliko vas volim ja.Hocu da nesto vise kazem o sebi, na ovome forumu.Pozdrav moje, puno ime je: Gavrilovic Marko, inace sam covek u dusi, rodjen sam u bolnici, koja se nalazi u gradu Kragujevcu, rodjen sam : 05.03.1984 godine, tacno u 20:55 h.Umetnik sam u dusi, u slobodno vreme bavim se : crtanjem, i pisanjem, veliki sam ljubitelj knjiga.Moj omiljeni pisac je Paulo Koeljo, od tog cuvenog pisca, procitao sam bio:,,Alhemicar”,,,Prica jednog carobnjaka”,,,Peta gora”,,,Sedela sam na obali reke Pjedra, sedela i plakala”, i tako dalje.Kao sto volim, da citam, isto tako volim, i da jedem hranu, omiljena hrana mi je: kuhinja, salim se: piroska, lazanja, pica, spageti.Takodje se u slobodno vreme, bavim se rekreativnim sportom, bas kao, i moji roditelji, koji su inace osim rekreativnog sporta, i trenirali bili sport: otac Nebojsa: rukomet, majka Verica: atletiku, dok se Marko u slobodno vreme, rekreativno se bavi sportom: plivanje, suncanje, fudbal, i kosarka.Uspesno sam, bio zavrsio: osnovnu, i srednju skolu.U osnovnoj skoli, postoji jedna mala prica, o uceniku Marku, i ucitelju Slavi Pavlovic.Prica pocinje na casu iz matematike, kada ucitelj dolazi na cas, dok ga ucenici cekaju u razredu.Ucitelj kaze ucenicima, da otvore sveske iz matematike, kako bi bili zapisali zadatak iz matematike.Ucitelj takodje vadi papir sa zadatkom iz matematike, i navodinam:,,Ovo je papir sa zadatkom iz matematike, koji sam ja bio u medjuvremenu osmilio, i napisao na papiru”, samo sto je bio hteo ucitelj, da procita zadatak iz matematike, inace je bio napisan zadatak iz matematike: kroz pricu, slikovito, i brojeve, Marko je bio procitao, zadatak iz matematike u svojim mislima na sav glas, pred celim razredom.Ucitelj me je bio pitao, otkud znam za zadatak iz matematike, uz moj smesak na licu, nisam mu bio odgovorio ( inace je bio ucitelj tvrdio, pred celim razredom ), kako je bio po prvi put, napisao je bio zadatak iz matematike, iz svoje glave na papiru.Ucitelj se bio odmah pribrao, i procitao je bio zadatak iz matematike, pred celim razredom ( razred je bio nakon, procitanog zadatka, razred je bio po prvi put ), zapisao je bio zadatak iz matematike u svojim sveskama, koji je bio ucitelj izdiktirao.Nakon kratkog vremena, ucitelj me je bio odveo kod: pedagoga, i psihologa…, u skoli zaposlena lica, sve je bilo uredu samnom.U sedmom razredu polazem fiziku, fiziku sam bio polozio.Mart 1999 godina, ja sam bio u osmom razredu, desilo se bilo nato bombardovanje.Uveliko je bilo trajalo nato bombardovanje, kada je bio moj otac Nebojsa, bio je na terenu, kao zdrastveni radnik, blizu zdrastvene ( zastavine, ambulante ), i zastave.Nato bombe su bile pale na zastavu, i eksplodirale, bacile su bile moga oca na zemlju od detonacije bombi.Ja sam bio izvukao zivu glavu, dok sam bio u sklonistu, ali sam bio tog jutra, prilikom nato bombardovanja, osetio sam bio detonaciju bombi.Nakon uspesnog nato bombardovanja, Marko je bio iz osnovne skole, bez proslave mature, bio sam dobio diplomu.Sa tom diplomom sam bio upisao srednju skolu, koju sam bio uspesno zavrsio ( uz maturu, i diplomu: tehnicar numericki ), i postao sam bio svoj covek.Marko zivi, u ulici: Cara Dusana broj. 29, kao rodjeni kragujevcanin.Marko je bio nezaposlen, vojsku uopste nisa bio osluzio.Nakon ubistva Zorana Djindjica, Marko je bio postao clan demokracke stranke.Prvu platu sam bio zaradio, kao nesvrseni maturant ( cetvrta godina, srednja skola ), preko omladinske zadruge, koja se bila zvala evropa, radio sam bio u opstini.Na poledjeni, plave koverte pise: Gavrilovic osam hiljada sto devedeset dinara, za pednest dana rada, legalizacija imovine, i arhiva.Naredne godine, zima je bila, zavrsio sam bio kod psihijatra: Kragujevac, Beograd, Nis, sve su se bile posete, vremenom su se bile desavale kod: cetri zene psihijatra, i muski psihijatar ( pio sam, bio lek: Trixifen), koji je bio skoro preminuo, od srcanog udara u snu.Meni ostaje, strogo poverljivo: Avgust 2007 godina, Nis vojni psihijatri, radi “oslobodjenja” vojske, 02.08.2007 ( nesposoban )….

NAPOMENA:

U Decembru 2006 godine, bio sam tesko trovan.Nepoznatom trovacu, zelim mu srecu.

13.02.2008

(:-*(HIV/AIDS)).

To lern more about how you can help join the fight against HIV/AIDS in South Africa go to: http://www.annielennoxsing.com


Jedna od Markovih, zivotnih prici ( od tri do, pet godina ), ( http://www.mensa.org.yu/ ).

Pre nego sto sam bio posao u skolu, deda me je bio naucio, mnogo toga lepog o zivotu.Kao na, primer navodim:,, Kada smo ja, i deda“, bili smo igrali fudbal.Deda mene uci, kako da dodajem loptu njemu, pa zato meni deda kaze:,,Ja tebi loptu, ti meni loptu”, i sve tako sa loptom, dodajemo se jedno cetri puta.Prvo je bio poceo deda, sa recima:,,Ja tebi”, bio je sutnuo loptu, unutrasnjom nogom, osrednjom brzinom, po travnatom terenu.Ti meni, takodje sam ja bio sutnuo loptu, unutrasnjom nogom, osrednjom brzinom, po ravnatom zelenom terenu.Onda me je bio ucio deda, i bio naucio, kako da hvatam bubu u rupi na zemlji.Posto sam ja, jako bio voleo insekte, dok sam bio mali.Pa kaze meni deda, i pokaze slamcicu, malo slamcicu ovlazis svojom pljuvackom, zabi slamcicu u rupu na zemlji, protrljaj sa slamcicom: gore, dole, i izvadi slamcicu iz rupe na zemli.Kroz par trenutaka izlazi, i buba iz rupe na zemlji, koju ja zatim uhvatim, i stavim u najlon kesu, sa ostalim bubama, koje smo ja, i deda bili uhvatili, i bili smo prikupili.Deda me je, bio naucio pravopisom:,,Kosa crta, uspravno, debela”, kao i sabiranje, oduzimanje, deljenje, i puta (4x4=16), i tako dalje.Deda me je bio naucio, da plivam u uzrastu od cetri godine.Dok sam bio sa deset godina, bio sam preplivao celo sumaricko jezero, uzduzno vodenim putem.Prvi stil plivanja bio mi je zenski, dok je bio drugi stil plivanja, bio i ostao muski.Kod dede se ustaje rano ujutru, i doruckuje se: mast, hleb, luka, aleva tucana paprika.Sa ajrodroma gde mi inace zivi deda, pesaci se kilometrima na jezero.Kada ja, i deda stignemo na jezero, tu se presvucem, i obucem odelo za kupanje.Pre nego sto udjem u vodu, deda me je bio naucio, da se prvo pokvasim, gornji deo tela: svoje misice, grudi oko srca, ruke, vrat, glavu, pa zatim donji deo tela: noge, kukove, i ostalo.Nakon kvasenja mogu, da udjem u vodu, i da otplivam u vodi.Sa dedom se zadrzim na sumarickom jezeru par sati, i sa sumarickog jezera, vratimo se kuci.Zatim kod, kuce dolazi: prvo tusiranje, zatim rucak, pa onda dobar dremez, nakon toga drustvo napolju.U to doba sam bio naucio, da crtam, isto onako kao sto i vidim, kao na primer: umeo sam bio, da nacrtam lik Marije, i Isusa u njenom narucju, isti crtez, i sada mogu da nacrtam.Prvi crtez, bio mi je diznijev lik: Paja patak sa moje solje, koju imam i sada.Taj dar za crtanjem, i pisanjem, bio je u vreme, kada sam ja bio imao nekih pet godina.Jako intresanto u vezi mene je to, da sam ja Marko, glavom, i petom svojom, video sam bio djavola, i to da me je bio bog spasio, doziveo sam bio prosvetljenje.Prica pocinje ovako, sa recima jednog coveka, to jest mene, koji upravo pise, kao sto govori.Tog jutra sam bio, mozda po prvi put, bio sam u kuci.Spavao sam bio na ugaonom delu ( soba moih, roditelja ), spavao sam bio na ledjima svojim.Noglo sam bio tog jutra, otvorio sam bio oci, i ugledao sam bio djavola, koji takodje otvorenih ociju zuri u mene.Djavo je bio cucao otprilike na sredini sobe, nedaleko od ugaonog dela u sobi gde sam ja bio spavao.Na sredini sobe, nalazio se bio i sto ( taj sto je, i dalje tu), sto je: drven, malog obika, i velicine, otprilike nekih pola metara, mozda cak i manje.Djavo je bio upravo, odmah pored tog stola cucao, i gledao je bio u mene.Djavo je, bio: zarko crvene koze, cini mi se bilo: crnih ociju, rogovi, rep ( prvo sto sam bio, primetio u vezi djavola ), da je imao anatomski oblik coveka.Djavo je bio uticao na mene, nesto poput zvezde danice napolju, samo kod mene u kuci, to jest koza njegova, i oci ( mada se bilo meni vise ucinilo, da u tom trenutku ), utice djavolja koza na mene, vise od njegovih ociju.Naglo sam bio zatvorio oci, i na par trenutaka, sakupio sam bio dovoljno snage, i hrabrosti u meni, i odmah nakon prestanka sa uticajem, otvorio sam bio oci.Djavola i uticaja na mene, vise nije bilo u sobi.U tim godinama nisam bio znao za djavola, mada sam bio cuo za boga.Tu se prica nezavrsava, vec uveliko pocinje.Cini mi se, da te iste godine, naucio sam bio, da vozim biciklu na dva tocka.Bio sam u dvoristu sa prababom, sedeo sam bio na bicikli, blizu ulaznih vrato kuce, i stepenica u mome dvoristu.Prababa je bila odmah iza moih ledja, sedela je bila na klupi, i posmatrala me je bila u dvoristu moje kuce.U tom momentu, i pravcu, kod ulazne zatvorene kapije ( na ulaznu, zatvorenu kapiju ), slece golub.U sebi sam bio osetio, veliko odusevljenje.Golub je bio, jako lepog izgleda, i velicine. Posto smo se bili ja, i golub “posmatrali smo se bili, jedno par trenutaka neprestajno”, odlucio sam bio, da uhvatim goluba, i zadrzim ga tako za sebe.Od ulaznih vrata, i stepenica moje kuce, poceo sam bio, da okrecem pedale, od bicikle, prema ulaznoj zatvorenoj kapiji u dvorista.Odmah nakon okretanja pedale, od bicikle, golub je bio odleteo.U sebi sam bio osetio veliko razocarenje, i tako sam bio nastavio, da okrecem pedale, od bicikle, prema ulaznoj zatvorenoj kapiji.Pre nego sto sam bio udario biciklom, o zatvorenu kapiju, moja bicikla je bila udarila, o zatvorenu kapiju, dok sam ja bio ledbeo, od zemlje u vazduhu, jedno par trenutaka.Onda sam bio u vazduhu, dok sam bio ledbeo od zemjle, crvrsto sam bio u sebi pomislio, da se spustim nogama na zemlju.To sam bio, i ucinio, polako, i sigurno sam se bio spustio nogama na zemlju.Odmah nakon toga, kada sam se bio spustio nogama na zemlju, poceo sam bio, da kukam, i da se derem na sav glas.Kapija se, bila sva tresla: izduz, i popreko, dok je bila bicikla oborena na zemlji, i ja na svojim nogama.Moja majka izlazi iz kuce, okrece se prema meni, pa zatim prema prababi, upitavsi je:,,Sta se bilo, mome Marku dogodilo”, i tako dalje.Odmah je bila zatim dotrcala do mene, uhvatila me je bila za ruku, i uvela me je bila u kucu.

P.S

Za ovu pricu sam bio spreman, da odem na dektetor lazi.

Pricu podrzali:

Bog, Gavrilovic Nebojsa, Verica, Dragoljub, Sasa, Marko, kao i Hristos Josif, Marija i Isus. Gavrilovic Marko ; Srbija ; Kragujevac ; Cara Dusana br.29 ; broj telefona: 034/381-132 ; e-posta: [email protected] ; Gavrilovic Marko k**** svoj drka, dok picku voli da jebe.

Markova izmisljena prica

Vanzemaljac je bio postojao, sada je covek

Svemirski brod, putuje galaksijom u njemu se nalaze vanzemaljci.Vanzemaljci su bili znali, sve sto je bio bog stvorio, ali znali su i to, da su mnogo ruzna bica.Posto su bili vanzemaljci, tezili bili lepoti, naisli su na planetu zemlju.Spustili su se bili vanzemaljci, na planeti zemlji, da bi bili otkrili tajnu lepote.Dok su bili vanzemaljci, boravili na planeti zemlji, vanzemaljci su bili naisli na jabukovo drvo.Jabukovo drvo je bilo plenilo, svetloscu i lepotom.Prisli su bili vanzemaljci jabuci, i na jabuci se bio ukazao odraz sa likom coveka.Vanzemaljci su bili odlucili, da uberu, i probaju jabuku sa drveta.Vanzemaljci su bili ubrali, i probali jabuku sa drveta.Jabuka je bila vanzemaljcima socnog ukusa, i isto tako je bila jabuka lepo izgledala.Nakon ugriza jabuke, vazemaljci su bili poceli, da poprimaju oblik, i izgled sadasnjeg coveka, ogranicenog znanja i svatanja.Nakon transformacije, covek je bio odlucio, da ostane na planeti zemlji, kako bi bio sto vise saznao, o toj planeti.Boraveci na planeti zemlji, covek je bio proveo vreme, razotkrivajuci sifru za ulazak u svemirski brod.

NAPOMENA:

U Decembru 2006 godine, bio sam tesko trovan.Nepoznatom trovacu, zelim mu srecu.

Marko se bio zaduzio coveku.

Dok je bio Marko jako mali, covek mu je bio govorio, o nuklearnoj elektrani.Kako nuklearna elektrana, proizvodi elektricnu energiju.Da je nama srbima, potrebna jedna nuklearna elektrana. O nuklearnoj elektrani, i elektricnoj energiji bio sam naucio pre polaska u skolu.
U svijetu trenutno ima čak 440 nuklearne električne centrale u 31 zemlji svijeta, koje proizvedu 350,000 mW struje. Udio proizvodnje takve vrste energije u svijetu trenutno je na 16% cjelokupne energetske proizvodnje i ima tendenciju rasta.

Misljenje o bogu:

Covek i zena pripadaju bogu, tokom njihovog zivota, kao i nakon njihove smrti.
Samo bog moze, da ti sacuva zivot od djavola, kao i vera coveka u boga.
Ja tebi loptu, ti meni loptu.
Bog znaci zivot, koji zivimo.

Misljenje o djavolu:

Djavo znaci smrt, za coveka i zenu.
Djavo je stvaran, kao sto su covek i zena stvarni.
Djavo upravlja nad covekom i zenom, kao sto covek ume, da koristi daljinski upravljac.
Djavo je jak i mocan, kolika je sva energija u svemiru.

Misljenje o coveku:

Coveka treba, da crkva postuje, i drzava, da coveka ceni.

NAPOMENA:

U Decembru 2006 godine, bio sam tesko trovan.Nepoznatom trovacu, zelim mu srecu.

Nepisano i pisano pravilo:

Prvo spavaj sa devojkom, pa zatim sa njom vodi ljubav.
U toku ljubavnog cina, obavezan je partner, da drzi svoje ruke, na njenim kukovima ( u bilo kom polozaju, isto vazi), i tako dalje.

Moja misao

Moja misao je vizija otisnuta u beskrajnom crnilu.Moja zelja je nemiran duh, koji hoce da taj beskraj privede kraju, kako bi u miru vecno pocivao.
Kljucna rec : Volim te, volim te, volim te, volim te….
Hi Men: Sila, lobanja, silo.Ja imam moc.

NAPOMENA:

U Decembru 2006 godine, bio sam tesko trovan.Nepoznatom trovacu, zelim mu srecu.

Dok sam bio jako mali

Dok sam bio jako mali, dada mi je bio rekao, nesto poucno:,,Svaki sportista, koji se bavi sportom, tezi ka pobedi”, i tako dalje.

Marko nije pameta, nije lep, nije jak, te bi treba neka osoba koja je: lepa, pametna, i jaka.
Ivana Jordan: http://sr.wikipedia.org/sr-el/Ивана_Јордан

Markov zivot:

Nauka, razumevanje prema zeni, i ljudima

Dok sam bio jos kao klinac sumadinac, otac Nebojsa me je bio vodio na pripreme, u sastavu rukometnog obdasnjeg kluba, na Crnogorskom primorju, hotel Delfin, blizu mora, vreme zima.Tu sam bio imao treninge sa rukometaskim klubom, kao i sa svojim ocem.Ustaje se rano ujutru, oblaci se trenerka, i izlazi se napolje, radi zagrevanja, pocinje se sa rekreativnim trenizima: trcanje, fiskultura, pa zatim rukometaska utakmica, na vec predvidjenom terenu za sport, koji se nalazi napolju na otvorenom.Dok uveliko traje utakmica, ja sedim na tribinama, i posmatram oca kako igra rukomet, tu po prvi put pocinjem, da shvatam timski rad u igri.U to vreme bio sam rukometaskom timu srecna maskota, i ostao sam bio rukometaskom timu srecna maskota, i kao nagradu sam bio od tadasnjeg trenera, bio sam dobio prvu rukometasku loptu na kraju sezone.U perijodu, moga odrastanja: od pet godina, do deset godina, sa svojim stricom Sasom odlazim na more ( drugo mesto, za boravak ), moj stric Sasa je bio radio kao konobar.Stric Sasa me je bio vodio, i na planini Kopaonik ( na toj planini bio sam uvek boravio, kada je bila sezona prosla ), bez snega.Na planini Kopaonik bio sam isao sa stricom par puta, tu je bio moj stric, takodje je bio radio kao konobar u odmaralistu, dok smo bili boravili u baraci.Tu su me bili svi poznavali, i bili poducavali.Jedan mladic mi je bio pokazao, po prvi put Markov kamen.Prica pocinje ovako, odmah nakon dolaska na Kopaoniku, upoznao sam se bio sa tim mladicem, koji me je bio odmah zatim, odveo me je bio sumskom utvrdjenom stazom na Markov kamen.Stric Sasa me je bio vodio, u meterolosku stanicu na Kopaoniku.Tu nas je bio sacekao stricev prijatelj, i poznanik, koji me je bio odmah nakon upoznavanja sa njim, upoznao me je bio sa parametrima u dvoristu, za predvidjanje vremenske prognoze, kao i sa radiom stanicom u njegovoj kuci.Na Kopaoniku sam se bio vozio, po prvi put na zicari, sa prijateljima, i sinom direktora odmaralista, uz pratnju njegove devojke.Prica pocinje ovako, odmah nakon upoznavanja sa mladicem, i njegovom devojkom, odlazimo na zicaru, koja se samo zbog nas, pusta u pogon.Marko i mladic sedaju na klupu od zicare, dok je bila mladiceva devojka, sela je bila na klupu od zicare odmah iza nas.Mladic kaze, meni:,,Pri kraju puta, da ce prvi, da iskoci sa klupe na zemlju“, i odmah nakon njekovog skoka, da skocim i ja, da ce me mladic docekati, i zadrzi ce me u svojim rukama, prilikom moga skoka.U protivnom zicara nestaje, vec produzava put prema pocetku zicare.Pri kraju puta, zicara pocinje, da ubrzava, dok u meni tenzija raste.Mladic iskace sa klupe na zemlju, kaze mi da skocim, i ja skocim, nakon moga skoka, mladic me je bio cvrsto pridrzao u njegovim rukama, i njegovom narjucju, ja sam se bio, oslobodio straha.Onda sam bio na Kopaoniku, jahao sam bio konja, boja konja je bila kestenasta.Prica pocinje ovako, ugledao sam bio ranc sa konjima, i devojku na tom rancu, koja je bila iznamljivala konje.Prilazim devojci, sa recima:,, Stric Sasa me je bio poslao, da jasem konja“, o njegovom vec pomirenom trosku. Devojka me je bila pazljivo poslusala, i pustila me je bila, da se popnem na konja, i da zajasem konja.Dok sam bio na konju, i jahao sam bio konja, devojci kazem:,,Da joj je, lepo ime“, odmah na pocetku price, bili smo se upoznali.Ona mi je, bila odgovara sa recima:,,Konju, ili meni”, naravno tvoje ime, odgovaram joj ja.Kada sam bio sisao sa konja, hteo sam bio, da otpocnemo razgovor, ja sa njom, ali stric Sasa zove me, da mu pomognem, devojku nakon toga, nisam bio video.Otac Nebojsa dok je bio radio u zastavinoj ambulanti, poveo me je bio kod njega na poslu.Na poslu me je bio otac upoznao sa zaposlenim licima, inace prijateljima njegovim.Odveo me je bio u njihovu labaratoriju, gde me je bio upoznao sa jednom devojkom, koja je bila radila tu.Devojka je bila preko mikroskopa, bila je posmatrala krvna zrnca.Nakon upoznavanja sa devojkom, devojka me je bila upoznala sa radom njenim u labaratoriji.Otac Nebojsa je bio poveo devojku sa sobom iz labaratorije, ostavisi tako mene, da kroz mikroskop posmatram krvna zrnca ( vreme za koje sam ja bio, proveo u labaratoriji ), trajalo je bilo nekih pet minita.Kako je bilo vreme odmicalo, otac Nebojsa me je bio upoznao sa covekom, koji je bio radio u staroj posti, inace je bio radio na kompjuterima u kancelariji na spratu, odmah pored direktove kancelarije.Prica pocinje ovako, uvece sam bio sa tim covekom, bio sam usao u zgradu stare poste, kroz zadnji ulaz poste.Covek se bio javio cuvaru, i otisao sam bio sa tim covekom, na sprat stare poste.Covek me je bio uveo u kancelariju poste, u kancelariji poste, nalazi se: kompjuteri, i duguljaste cevi na zidu poste.Tu sam bio radio na kompjuteru, zajedno sa tim covekom.Kada smo bili zavrsili posao na kompjuteru, covek je bio ostampao poruku na papiru, i preko kapsule sa porukom, ubacio bio u cev, zatvorio bio cev, i pustio bio pritisak u toj cevi, preko komadne table na zidu poste.Odmah nakon pustenog pritiska u cevi, kapsula je bili otisla iz stare poste u novu postu, koja se bila nalazila odmah pored stare poste.Dok sam ja bio u srednjoj skoli, profesor iz fizike je bio dao ponudu, da sa njim posetimo opservatorijum, koja se nalazila na:,, Prirodnom matematickom fakultetu ”, i tako dalje.To vece sam bio po prvi put, bio sam posetio opservatorijum.Imao sam bio prvo predavanje, na video bimu u kabinetu o: zvezdama, kometama, meteorima….Nakon predavanja, otisli smo bili u opservatorijum, gde sam ja Marko bio posmatrao: zvezde i sazvezdja.Kraj, kraj, kraj, kraj…. (:-*)

Pozdrav, od Marka za: Antonijevic Mica ( deda-majka ), Mileva ( baba-majka), Goran ( ujak-majka)

Markov klan:

Prica pocinje u ranom periodu, moga odrastanja.Prica pocinje na poljancetu ( koja se nalazi odmah pored ambulante, i nedaleko od moje kuce ), nekih pednest metara.Na poljancetu se bio nalazio teren ( kao, i sada ), sa jednim kosem.Na poljancetu drustvo me je bilo poznavalo, pod ocevim, i mojim nadimkom: Nelac ( period moga odrastanja, od pet godina, do deset godina ), i od osamnest godina, do dvadeset i tri godine.Na poljancetu sam bio najmladji u grupi ( grupa, iz kraja ), brojala je bila broj, od deset ljudi.Svi iz grupe, bili smo jako slozni, ja sam bio privilegovan medju njima.Preko dana bili smo se okupljali na poljani, i pravili smo bili turnire u basketu.Dok smo kasno u noc, isto smo bili zajedno, stim sto smo bili vodili razgovor na odredjenu temu ( ja sam bio sa njima, i slusao sam bio njihov razgovor ), okupljali smo se bili kod ambulante.Jednog dana, clan iz grupe, da nam predlog, da se svi mi posisamo do glave.Svi clanovi iz grupe, ukljucujuci i mene, u istom danu, bili smo se osisali do glave ( nakon sisanja do glave, svi clanovi iz grupe su bili nastojali ), da odrzavaju taj trend.Takodje smo se bili dogovorili, da svi clanovi iz grupe, da kupe skejtbordove ( to je bio period, pre devedesetih godina ), kada je bio skejtbord jako popularan i skup.Svi iz grupe su bili kupili skejtbordove, osim mene, ja sam bio kupio biciklu, cuvenu:,, Bejm miks”, plave boje ( pre ove bicikle, imao sam bio biciklu ), koju mi je bila kupila pokojna baba Mica, bicikla je bila zute boje.Prica pocinje, kada ja odlazim sa svojim roditeljima u radnju, gde su se bile prodavale bicikle i skejtbordovi.Roditelji mene, pitaju:,, Da li hoces biciklu, ili skejtbord”, ja sam bio izabrao biciklu, umesto skejtborda.U toku moga odrastanja u mome kraju, pojavio se bio mladic iz drugog kraja ( vitak i zilav momak, sa dugackom crnom kosom na sebi, sjajan tehnicar u sportu ), koji je bio organizovao turnir, i opkladu u basketu, jednog od naseg starijeg clana ekipe, opklada je bila glasila:,,Ko pobedi, uzima srebrni nakit“, nakit je bio tezio: velicinom, i izgledom, tehno likova.Mladic u tacno zakazano vreme, dolazi na poljance, sa srebrnim nakitom, i isto tako nas stariji clan ekipe.Mladic otpocinje utakmicu sa loptom ( utakmicu na terenu, u basket ), i isto tako uz pobedu privodi mec kraju ( tu sam bio, naocio lekciju ), o pobedniku, i porazenom.Narednog dana, stariji clan ekipe, dolazi sa loptom u ruci, i lomi kos na poljancetu.Cuvena grupa iz kraja, bila se rasturila.Vracam se sa Kopaonika, inace sam bio na Kopaoniku u okviru osnovne skole.Kada sam se bio vratio sa Kopaonika, roditelji su bili ti, koji sume bili docekali, sa recima:,, Vodimo te u poslasticarnicu srce, odmah nakon poslasticarnice srce“, kod kuci te ceka jos vece iznanadjenje.Tako je i bilo ( moj najsrecniji dan u zivotu, odmah posle moga rodjendana), kao po dogovoru moih roditelja, kod kuce me ceka veliko iznanadjenje.Video klub Nelac, i igroteka Nelac ( isti sastav, jedna kuca), druga kuca, povise prve kuce. U video klubu imao sam bio zaposleno lice, i negde oko hiljadu clanova, koji su bili koristili usluge video kluba, i igroteke ( igroteka, je bila imala ), dva televizora i popularnu:,,Sega mega, drive orginal sa ketridzima“, stotinu igrica, dzoji pad, dva za jednu segu, dva za drugu segu.Neko vreme bio sam radio u video klubu, zaradjivao sam bio za dzeparac.U to vreme bio sam pozvan u televiziju K9, i studio K9, redi demostracije, i improvizacije, cuvene emisije do tada ikada vidjene:,, Game ower”, koja je bila takmicarskog karaktera ( na segi su se bile igrale igrice, i sve je to bilo islo uzivo u studiju K9 ), i na televiziji K9.Ja sam bio otpoceo turnir u,, Game ower ”, kao generalni sponzor emisije, pod nazivom:,,Video klub nelac, i igroteka nelac”, takodje sam bio, i takmicar u toj emisiji, sa svojim obdasnjim klanovima, pod sloganom:,,Klan, klan, nedoklan”, samo sam ja bio znao za taj slogan, kao i moj otac.Takodje sam bio i na reklami za najavu, i ucestvovanje u toj emisiji: kao takmicar, prokrovitelj….Kao takmicar bio sam stigao do finala, ali kao generalni sponsor, i dobar poznavaoc sponzora Mamut, koji je za prvo mesto na turniru, bio je nudio segu za iznamljivanje, na par dana, sa konzolom, i ketridjom, izgubio sam bio finale.Medju najpopularnijim osobama bio sam i ja u gradu Kragujevcu, kao i u svojoj osnovnoj skoli ( u petom razredu, bio sam probusio levo uvo ), i pustio sam bio dugacku crnu kosu, i obukao sam bio po prvi put ocevu koznu jaknu.Devojcica iz drugog razreda, inaca zgodna plavusa, i najbolji djak u njenom odeljenju uz pratnju njene drugarice, koja je bila iz istog odeljenja, dolazi do zatvorenih vrata moga odeljenja, sa recima:,,Nelac mi te volimo”, moj odgovor je bio osmeh na mome licu, na casu srpskog jezika sa recima:,,Volim i ja vas”, ja sam bio u sestom razredu, a ona je bila u petom razredu.Preko svoje drugarice, meni je bila poslala podugacko ljubavno pismo, sa njenim potpisom ( dao sam bio drugu iz klupe, da procita ljubavno pismo ), takodje sam bio i ja u medjuvremenu, procitao sam bio ljubavno pismo.Sa njom sam bio vodio ozbiljan razgovor ( odrzao sam, joj bio bukvicu), nakon razgovora sa njom, samo sam joj se bio javljo u prolazu, na trotuara ulice.U to vreme mediske popularnosti ( mediske, hajke), na rodjendanu skolske drugarice, ljubio sam se bio sa drugaricama ( zvaka, u ustima ), sa crnom, i plavusom ( takodje drugarice, iz moga odeljenja ), i tako dalje.Nakon nekih pet godina drzenja kluba Nelac, morao sam bio, da zatvorim radnju.U medjuvremenu, moji roditelji prodaju:,,Kamp prikolicu“ i kola,,Crveni kec”, kako bi bili izmirili dazbine.

15.02.2008

Otac Nebojsa, kao i sin Marko

Vreme, i mesto: 06:00, kao i 06:04 casova popodne, grad Kragujevac, ulica i broj: Cara Dusana br.29.Desilo se, bilo to: da sam ja sin Marko, bio izasao iz svoje decije sobe, kako bi bio otisao, do kupatili, i oprao sam bio svoje ruke.Na putu od decije sobe, i vecea, u jednu od soba u kuci, susreo sam se bio sa ocem Nebojsaom, koji je bio sedeo za stolom, i bio je jeo hranu, dok mu je leva ruka, ruka mu je bila u gipsu.Rekao mi je, bio otac:,,Da nelupam vratima, da ga to lupanje vratima iritira”, moj ulazak u sobu, i izlazak iz sobe, bez mojih reci, kao i odgovora, zbog ocevog neadekvatnog postavljenog pitanja, kao i ponasanja, resio sam bio, da odem u kupatilo, kako bi bio opro svoje ruke, i vratio se bio u svoju deciju sobu, kada sam bio obavio posao u kupatilu, a bilo je pranje mojih ruku, izasao sam bio iz kupatila, i krenuo sam bio prema vratima, za koje sam bio vec opomenut.Dok sam bio izlazio sa tog tela kuce, bio sam krenuo, da zatvorim vrata, dok sam bio u sebi, spustio sam bio svoje energecko polje, i zatvorio sam bio vrata, koja se cuju prilikom zatvaranja.Kada sam bio usao u svoju deciju sobu, i zatvorio sam bio vrata sa sobom, bio sam lagao u svoj krevet, i osetio sam bio zemljotres u kuci, da bi se bio samouverio u tu cinjenicu, pogledao sam bio u biljku, koja se zove bambus, i uvideo sam bio, po biljci bambus, da se ipak radi o zemljotresu, tako sto se listovi od bambusa drveta, listovi su se bili tresli….Sa verom u boga, i ljubavi prema coveku i zeni, voli vas Marko.

U pod skriptu:

Moje neko misljenje, kao i moja pretpostavka, da se vrsi pritisak na sina Gavrilovica Marka, kao i na njegovu porodicu: Gavrilovic Nebojsa, i Gavrilovic Verica, kao uzrok sa posledicom, dogodi se po neku put, i zemljotres.Dakle celi ljucki rod, treba da svati situaciju jedne porodice Gavrilovic, kao sto umeju, da svate nauku u skolama, tako treba, da se izuci i predmet, kao sto je jedna porodica Gavrilovic.Moja neka sumnja je i ta, da su mi bili ozvucili kucu, kao sto su bubice, od strane sluzbe, posto mi se kompjuter spijunira, dok sam bio na kablovskom internet, kao i ovde, dok sam bio kod kuce.Upozorio sam bio na svoj otkucan tekst, da je moguca zloupotreba od strane pravoslavne crkve, kao i od mnogi drugih poboznih ljudi, kao i ljudi iz sekte, tako i ljudi iz sluzbe, moguce je da ce Markov otkucan tekst, kad tad posluziti, kao povod za rat, i ratove, na podriciju celoga sveta amin.

Za dalje informacije, potrazite sledece internet sadrzaje: http://www.new.facebook.com/profile.php?id=1324471580 ; http://profil.bgdcafe.com/GameOwer ; http://my.opera.com/marko01/files/

Gavrilovic Marko , Srbija , Kragujevac , Cara Dusana broj.29 , 034/381-132 , [email protected]

_________________
05.08.2008

(:-*(Gavrilovic_Marko))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 07, 2008 7:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 27, 2007 1:17 pm
Postovi: 40
Lokacija: Beograd
:o :o :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 07, 2008 7:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 27, 2007 1:17 pm
Postovi: 40
Lokacija: Beograd
:o :o :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 07, 2008 8:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
Ništa, čekamo Garfield. :D

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 27, 2008 10:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
:o :o :o :o

šta je ''pisac'' hteo da kaže na forumu medicine?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 01, 2008 5:13 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 09, 2008 4:35 pm
Postovi: 133
oce to od ladno pive i gricke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Dobar dan, na danasnjem danu
PostPoslato: Pet Nov 14, 2008 5:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 05, 2008 4:07 pm
Postovi: 3
Lokacija: Srbija ; Kragujevac ; Cara Dusana broj.29
14.11.2008

Ja sam kragujevcanin Gavrilovic Marko, i rodom sam iz grada Kragujevca, ukupno godina imam 24 godine ( i ja imam, isto toliko godina ), posto sam rodjen u bolnici od majke Gavrilovic Verice 19.11.1964, i oca Gavrilovic Nebojse 04.02.1959, rodjen sam u bolnici: 05.03.1984 godine, vreme po podne 20:55 h.Za to vreme bio sam jako mala beba, dok me je za godinu dana krstio pravoslavni pop u crkvi, dok mi je pravoslavno ime Marko, krstio me je bio ocev kum Gile, i sve tako naj.Trenutno sam punoletan mladic, koji izgleda na sledeci opisan nacin: crnokos mladic, belo lice, braon oci, na celavo posisan, bez posla, ukupna visina 184 cm, ukupna tezina 85 kg, volim sve sto vole mladi: posao, druzenje, i sport....Sa verom u boga, i ljubavi prema coveku i zeni, voli vas Marko.

U podskriptu:

Moja pisana, dokumentacija je:,,Kao moja licna imovina, koja je nepokretna", i nalazi se na zadatoj internet adresi: http://my.opera.com/marko01/files/ ( vazi samo, za clanove crvene bande )

_________________
05.08.2008

(:-*(Gavrilovic_Marko))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 14, 2008 11:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
:o :o :o
sta je jbt pisac hteo da kaze?????????

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 22, 2008 2:46 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
Ma kako ne kapirate ljudi... Vrlo je jednostavno :lol: :lol: :lol:

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: