Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim za savet
PostPoslato: Uto Mar 06, 2012 11:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 06, 2012 10:24 am
Postovi: 3
30.12.2011 imao sam udes u kome sam polomio desnu ruku i desnu nogu polomio na vise mesta.
Hitnom sam prevezen u KCV gde sam sledece prepodne operisan. posle desetak dana lezanja otpusten sam sa listom na kojoj je pisalo:
[b]Dg: Fractura partis distalis ossium cruris dextri dislocata.
Fractura multifragmentaris ossium MT I-V pedis dex cum luxatio art. TMT. Fractura partis distalis

radii dex
Op: Repositio orthopaedica. Osteosynthesis intramedullaris tibiae dextrae cum cuneo.
Transfixatio prox. Et distalis. Osteosynthesis malleoli lateralis cum cunei Rusch.
Repositio orthopaedica et osteosynthesis ossium MT I-V cum stylli Kirschneri No. VII[/b]
Dok sam po otpustanju kuci lezao, doslo je do komplikacije - ruschov klin se pomerio (od zgloba spustio se do pete), igle u stopalu su bile ok. 8 nedelja od operacije izvadjene su igle iz stopala
i klin iz clanka koji se pomerio. Dr je rekao da ce oporavak biti veoma dug i bolan i da moj hod
nece biti kao pre, naravno da ni stopalo nece imati oblik kao pre. Moje lecenje kod tog dr-a se
zavrsava sl utorak kada treba da mi prepise banju. Potreban mi je savet kako da dodjem do
pregleda na banjici ili vma kako bi bio siguran da je uradjeno sve sto je moglo da se uradi, ipak
radi se o mojoj nozi... ako pitanje treba da postavim nekom drugom ili na drugoj temi molim admina da me uputi. Hvala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: