Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ispupcenje na rebru. .
PostPoslato: Sre Jul 20, 2011 5:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 19, 2011 11:19 am
Postovi: 14
Dakle ovako, vec 2 godine imam ispupcenje na rebru, u prvi mah sam mislio da je mrtva kost, ali sam se raspitao i saznao da ona ne izlazi na tom mestu, lekar mi je rekao da je neka hrskavica u pitanju, mada s obzirom da su me prethodna dva slala u druge gradove jer nisu znali o cemu je rec.. onda mi je jedan zakazao operaciju, ali kada sam dosao rekao mi je da dodjem za dve nedelje, i ja sam odustao, i inace ne idem kod lekara i ne radim analize, jer ne volim..ali ovo me bas brine, ne boli me, samo me ruka sa te strane, u pitanju je levo rebro, ruka me ponekad malo boli, ali veoma malo, ako bi neko mogao da mi kaze sta je , i ako neko ima iskustva sa time, da znam sta da radim, inace mi ne smeta,navikao sam.. Hvala vam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ispupcenje na rebru. .
PostPoslato: Sre Jul 20, 2011 11:01 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Ako je to nesto sto vam hirurg preporucuje da uklonite onda nemojte se igrati i smisljati izgovore vec resite taj problem.

Niko ovde ne voli lekare i ne voli da se testira i ide na preglede ali to nema veze za vasim zdravljem!

Realno, lakshe vam je da ne odete na tu intervenciju nego da do kraja zivota mislite o tome shta je to i da li ce nesto od toga ugroziti vas zivot?

Ako je tako onda nemojte ni ici na operaciju ali od lekara saznajte sta je tacno u pitanju i kakve komplikacije mozete da ocekujete i onda zivite sa tim ako vam je tako vec lakshe!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ispupcenje na rebru. .
PostPoslato: Čet Jul 21, 2011 4:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 19, 2011 11:19 am
Postovi: 14
Funkcionisem sasvim normalno sa ovim, navikao sam i ne boli me,samo na promenu vremena ponekad.. Inace, ne idem kod lekara jer se lecim drugim nacinom, sungazing, solarna joga..verovatno znate sta je u pitanju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: