Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Prst do palca koji se krivi
PostPoslato: Sub Jun 19, 2010 2:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 06, 2005 7:59 pm
Postovi: 28
Imam 25. godina. Imam jako smesne prste na nogama :) Naime, oni su bas dugacki, uski u korenu pa se na vrhu sire, i svi su nekako krivi na svoju stranu i nejednaki - ni jedan ne lici na drugi, kao da su sa 5 razlicitih stopala. Izmedju drugog i treceg prsta je veliki razmak na obe noge, jer je drugi iskrivljen ka palcu a treci ka ostalim prstima.

E sad, na levoj nozi sam prvo primetila iznad palca, u ravni sa cukljem ali vise ka gornjoj strani stopala neku "kvrzicu", deluje kao kost, malo je, ne boli i nije mnogo ispupceno, a zatim i da se taj drugi prst malo vise u gornjem delu primakao palcu a u korenu (sa strane do palca) da je malo kao naduven, takodje ne mogu da ga savijem kao sto to mogu na desnoj nozi. Ne boli. Nemam nikakvih smetnji.
Stikle ne nosim - vrlo, vrlo retko, najcesce patike i leti ravne papuce. Nemam kriva stopala.

Mojoj majci je pre par godina otkriven deformitet tog istog prsta, skoro da je potpuno otisao preko palca, ali nisu joj dali nikakvu terapiju. Nju to jako boli.

Ako je i kod mene to u pitanju, moze li se to nekako zaustaviti tj. da li ima pomoci ako se to otkrije u ranoj fazi?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: