Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Zvuk u gornjem dijelu vrata kao da se nesto drobi !!!
PostPoslato: Čet Jul 29, 2010 8:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2008 6:34 pm
Postovi: 32
Desava mi se da ponekad imam zvuk u gornjem dijelu vrata, kao da se nesto drobi, kad god radim pokret uvom prema ramenu. Ali kad god odradim jednu vjezbu koju sam pronasao na netu taj zvuk prestane. Vjezba je sljedeca: U stojecem polozaju guram licem prema zidu najvise sto mogu. Zatim bradom, kao olovkom, opsiujem oblik polozene osmice u vazduhu. Uvijek poslije ove vjezbe taj dosadni iritirajuci zvuk prestane. Da li je u pitanju misic ili nesto drugo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zvuk u gornjem dijelu vrata kao da se nesto drobi !!!
PostPoslato: Ned Avg 29, 2010 1:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 10, 2010 8:39 pm
Postovi: 18
isti problem kao sto sam i ja imao u pitanju je los polozaj atlasa,spazmaticni misici i kriva i sabijena vratna kicma tako da pri nekim pokretima se cuju zvukovi kao da kosti krckaju,to zna da pravi jake iritacije i bolove u glavi tipa(vrtoglavice glavobolje i migrene) i trenjenje ruku,te vezbe koje vi radite sam i ja isto radio i u tom momentu dok radite vezbe vrat je jako zagrejan i prokrvljen ali uzrok problema nije resen tako da cim se vrat ohladi problem i krckanje se jako brzo vracaju.dok ne namestite atlas 1 vratni prsljen koji vam je sigurno izleteo iz lezista i pritiska ostale prsljenove i diskuse i ne nadjete adekvatnog kiropraktora i atlas specijalistu da vam rastereti vrat i vratne prsljenove nikada se necete resiti tih tegoba...ako smem da preporucim coveka sa iz bga-vozdovac koji je meni uspesno resio isti takav dugogodisnji problem mozete ga naci u google pod *UKLONJENO*.zelim vam brz oporavak


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zvuk u gornjem dijelu vrata kao da se nesto drobi !!!
PostPoslato: Ned Sep 05, 2010 8:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2008 6:34 pm
Postovi: 32
Interesantno, ali ja nemam nikakav problem sa vrtoglavicama, migrenama, glavoboljama i slicno. Ponekad mi se desi da imam bolove glave koji poticu od sinusa, jer imam problema sa njima. Moj jedini problem, da tako kazem, je sto sjedim predugo za racunarom.

U zadnje vrijeme od kada sam poceo da radim, sam primijetio da toga vise uopste nema. Mada eto provjericu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: