Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Potreban savet i poneko pitanje(kost ispod kolena, ima slika
PostPoslato: Sre Feb 20, 2008 4:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 16, 2008 10:29 pm
Postovi: 4
Pozdrav.Treniram fudbal od malena a u septembru sam se prvi put povredio, nesto oko ligamenata(ne znam napamet dijagnozu ali nije problem da je ujutru celu prepisem ako je potrebno). Uglavnom nosio sam longetu 2 nedelje i uradjena mi je punktacija. Kad mi je skinuta longeta, osecao sam se bolje. Vec krajem septembra ponovo sam krenuo na fudbal i negde pri kraju treninga ponovo se povredio(pri pravolnijskom trcanju u punom sprintu). Ponovo ortoped. Otisao sam kod drugog ortopeda koji me je pitao bukvalno(dao mi da biram) 'Da li hocu longetu ponovo ili da mirujem uz vezbe koje mi je on preporucio'?
Naravno da sam izabrao ovo drugo. Od tad.. Evo koliko je proslo a meni su treninzi nedavno poceli a ja jos ne treniram.
Ne boli me vise leva strana casice kao pre ali mi problem predstavlja 'kost'(ili mozda nesto drugo, ne znam ni sam), koja kao da mi preskace kad malo jace potrcim a nekad cak i kad hodam normalno.
Ne znam sta bi to moglo biti. Osecaj je jako neprijatan, osetim kao neki bol a kasnije ne mogu nogu u potpunosti da ispravim vec moram da je drzim uvek malo iskrivljenu. Igram uvek sa steznikom samo da napomenem.
I da, ne mogu cucanj da uradim. Osetim kao da ce mi puci casica kolena kad god pokusam :S

Eto tako prilozio sam i sliku da bude jasnije na sta mislim(na onu kost sto mi preskace ako je to uopste to).
Pa bih zamolio ako neko moze da odgovori sta bi to moglo da bude, koliko je opasno i da li bih ja mogao polako na treninge?
Inace, imam 19 godina.
Pozdrav!
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 1:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 16, 2008 10:29 pm
Postovi: 4
Aktuelno, ako neko nadje vremena da odgovori :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: