Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: volsebna iscasenja ramena
PostPoslato: Pon Jun 23, 2014 9:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 23, 2014 8:57 am
Postovi: 5
postovani, molim vas da mi pomognete ako imate ikakvu ideju o cemu bi tu moglo da se radi..naime, pre mesec dana sam iscasila desno rame..nisam radila nista tesko u tom trenutku, samo sam podigla ruku da dohvatim knjigu sa police..noc sam provela u uzasnim bolovima, a ujutru sam otisla kod jedbe bakice koja "namesta" iscasenja (da ne bude zabune - za bakicu su culi ovde svi lekari i oni su me i uputili kod nje)..elem, nakon 3 nedelje od iscasenja ponovo mi je javio bol u tom ramenu, ponovo sam isla kod nje i rekla mi je da je to od istegnutih ligamenata i da malo "stedim" tu ruku..nije proslo ni deset dana, sedim ja za kompjuterom i pijem kafu - kad pocnem da osecam bol u LEVOM ramenu, koji sam pripisala promaji..medjutim, u toku noci se bol pojacava i ujutru opet idem kod bakice, misleci da ce mi to izmasirati (posto sam mogla da napipam grudvice na vratu i ramenu, onakve kakve se pojavljuju kad me "uhvati promaja"), medjutim bakica rece da je rame iscaseno..molim vas sve da me ne kritikujete zbog poseta bakici, jer ja JESAM isla ovde kod mog lekara, ali me je ON uputio kod nje..i u redu, bakica je to (valjda) vratila na mesto..mogu da podizem i pokrecem oba ramena, ali mi to nije resenje problema..bakica nije lekar i ne zna da mi kaze od cega mi se to desava, a meni je potrebno da otkrijem uzrok ovih sumanutih iscasenja..dakle, OBA PUTA su ramena iscasena bez izlaganja nekim narocitim naporima..naprosto - sedim i pijem kafu i iscasim rame :o ..imam 41 godinu, visoka sam 174, teska 52kg, nisam u nekoj ekstra kondiciji, ali sam (do pocetka ovih sukcesivnih malera) odlazila 2x nedeljno na pilates...ukratko - nisam u top fizickoj formi, ali nisam ni potpuno "zapustena", pa da sve to pripisem nekoj ekstremnoj misicnoj slabosti..MOLIM VAS da mi date bar okvirne smernice sta bi mogao biti uzrok tome i koje korake da preduzmem...
hvala najlepse,
Aleksandra


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: