Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Zivot sa Sarkidozom? (Sarcoidosis generalista)
PostPoslato: Čet Jun 28, 2012 11:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 11, 2010 3:31 pm
Postovi: 11
Znam da je vec puno puta pisano o Sarkoidozi, ali meni sad treba savet o nacinu zivota sa Sarkoidozom. Pre mesec dana mi je postavljena dijagnoza Sarcoidosis generalista. Promene su nadjene u nosu, plucima, sredogrudju, u zljezdama pod pazuhom i na vratu. Pod terpijom sam Pronison tbl. 1x20mg i Metotrexat 7,5mg 2xnedeljno.Nisam dobila savet o nacinu ishrane i o aktivnostima kojima se mogu baviti tj jednom recju kakav nacin zivota ce mi najbolje pomoci da se sto uspesnije izborim sa ovom bolesti. Nadam se da ce neko naci vremena da mi pomogne savetom i misljenjem. Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zivot sa Sarkidozom? (Sarcoidosis generalista)
PostPoslato: Sre Nov 21, 2012 3:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 21, 2012 12:37 am
Postovi: 11
Odabrao si malo tezi nacin lecenja jer pronizon ne leci nego samo maskira bolest i ne da da se siri al ne leci izvor.Izvor je u tvojoj glavi i trebas se vise potruditi da razresis probleme koi se stvaraju tamo.To nije lako a potrebno je i vreme.Moras da nemislis na bolest a to ce da ti uspe ako koristis joga,sport koliko mozes i sta vece vreme provodis u prirodi.Moras da napravis balans u organizmu jer ti dizbalans koi si sam stvorio prouzrukovao bolest.To je to sto sam moras da uradis a veci uspeh ke da imas kad pocnes da ides kod bioenergeticara i to da bude pravi.Nebojse ja sam se izlecio i nisam pio pronizon najbitnije je da kod nas nema smrtnih slucaeva.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: