Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problemi posle upale pluca
PostPoslato: Pet Jan 06, 2012 10:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 06, 2012 9:54 pm
Postovi: 1
U decembru 2010. godine imao sam blazu upalu pluca, doktor mi je prepisao neke antibiotike koje sam pio negde oko dve nedelje. Posto treniram aktivno kik-boks izostao sam sa treninga mesec dana i posle nastavio da treniram. U aprilu 2011. godine, na mestu gde sam imao bolove za vreme upale (sa desne strane) pojavio mi se herpes "zoster" i ponovo sam imao blage bolove. Posle toga prestao sam sa treninzima oko 5 meseci i ponovo nastavio da treniram. Treninzi su veoma intenzivni i jaki i svaki trening izdrzim bez problema sa disanjem i uopste ne osecam nikakve bolove u plucima ali posle treninga kada dodjem kuci kao da osecam neki mali bol ili pritisak na toj strani gde je bila upala ali nista veliko ni strasno da se ne moze podneti...
I da napomenem, nakon te upale pluca primetio sam da mi je organizam postao manje otporan i cesce sam prehladjen - prehlade pracene kasljem...
Kada mi je doktor konstatovao upalu pluca nije me ni snimao vec je samo uradio ekg srca i izvadio mi je krv (kaze da je na osnovu krvi video da je blaga upala).
Da li je ovo normalno posle upale pluca ili je neki znak da bi trebao ici na neka istrazivanja ili nesto slicno?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: