Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: ADHD sindrom
PostPoslato: Pon Mar 12, 2012 2:56 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Maj 04, 2011 12:12 am
Postovi: 71
Lokacija: NOVI SAD
Vec sam postavljala ovu temu i niko mi se nuije javio...mozda cu sad imati vise srece.Da li ima neko dete sa ADHD sindromom,kako se borite sa tim,kakve probleme imate....?Ja imam cerku od 7 ipo godina ,trenutno idemo na treninge neurofidbekom.jel neko pokusao,jel pomaze...Molim vas ako ima neko neke informacije...Sve knjige sam iscitala,sve na internetu,ali volela bih sa nekim razmeniti iskustva.Pisu da sve vise ima dece sa tom dijagnozom ,a meni se niko ni na jednom forumu nije javio....zar je moje dete jedino...Ako neko nesto zna bila bi vam zahvalna...Poz...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ADHD sindrom
PostPoslato: Pon Apr 23, 2012 11:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 23, 2012 11:02 pm
Postovi: 1
Pročitala sam tvoj post i samo ti mogu reći- nisi sama. Imam sina sada 14 god. i kuburimo od njegove 6 -te godine. Ujednom navratu su mi ponudili ritalin ali sam odbila i sad evo završavamo osmi razred ni sama ne znam kako. U njegovom razredu jošje jedna curica sa istim sindromom i ispada da je zavladala prava epidemija ADHD-a. Ne znam šta da ti kažem osim- strpljenja u neograničenim količinama. Malo toga može pomoći (iskreno sam uvjerena da stvari ne dolaze na svoje mjesto terapijom bilo koje vrste već sazrijevanjem djetetadok komponenta deficita pažnje ostaje kao kod mene i u odrasloj dobi). Neurofidbek spada u tu kategoriju ne osobito učinkovitih (moje iskustvo). Problemi; osim nespavanja, nikakve koncentracije, nekoordiniranosti kod pisanja, nesrazmjera između fine i grube motorike (dijete ispada smotano), frustracije tim stanjem (mozak želi i zna- ruka/noga neće) i gomile sada pubertetom pojačanih problema........... želim ti svu sreću od svega srca :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: