Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: CITOMEGALO VIRUS!
PostPoslato: Sre Okt 25, 2006 12:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 25, 2006 12:01 am
Postovi: 8
Lokacija: NIS
Imam 25 godina, a pre tri meseca mi je pronadjen CMV i EshemBar (EBV). Rad srca mi je smanjen na 2/3 funkcionalnosti i sumnja se da je uzrok tome CMV. Ucestale su mucnine, iznemoglost, lako se zamaram...
Molim sve koji imaju neko znanje o CMV ili slicno iskustvo da to podele sa mnom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 25, 2006 3:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 14, 2006 4:56 pm
Postovi: 465
ja sam imala koksaki i i dalje imam posledice.sve pretrage sam radila u Nisu i ja vam od srca preporucujem dr.Josifa(Jocu) Glasnovica jer je izuzetan a i smirice vas samo njegova prica i smirenost.pogledajte moje teme ako vas interesuje:tahikardno bradikardni sindrom i anksioznost posle virusa.veliki pozdrav i bez brige!!! :wink: :wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 25, 2006 4:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 14, 2006 4:56 pm
Postovi: 465
zaboravih da ti napomenem da je on kardiolog i nacelnik kardiologije u Nisu.Ja sam isla kod njega i privatno i mislim da i dalje radi na klinici Panajotovic u Nisu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 25, 2006 11:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 25, 2006 12:01 am
Postovi: 8
Lokacija: NIS
Hvala ti na preporuci, vec se lecim kod dr. Joce i stvarno je izuzetan. Htela sam samo da cujem da li je neko imao slicno iskustvo ili ima neku informaciju vise. Vec sam procitala tvoje teme i upucena sam u tvoj problem, nadam se bivsi. :D
Danas sam super, posle duzeg vremena sporog oporavka.
Zelim i ja tebi sve najbolje! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 26, 2006 7:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 14, 2006 4:56 pm
Postovi: 465
evo me opet...posto se i ti lecis kod njega onda nema potrebe da ti prepricavam sta je meni rekao...mozda si i videla da mi je i on sam pricao da je prelezao virus i to onaj stadijum kada nije mogaO DA USTAJE IZ KREVETA 7 DANA I DA SU GA KOLEGE ZAFRKAVALE DA JE bivsi... :roll: Veruj mi da sve sto mi je rekao potvrdili su i drugi kardiolozi ,i oni se slazu da samo vitaminska terapija "deluje",mnogo cistog vazduha,manje stresa,i zdrava ishrana.kod mene je posle jedne i po godine terapije stanje bolje u smislu izdrzljivosti,fizickih napora i td.Setnja je cudo koliko jaca kondiciju...prvo sam isla malo,pa sve vise i vise...ne znam da li ti je napomenuo da trebas dobro da se pazis narednih prehlada i virusa(naravno da ne mozes pod stakleno zvono) u smislu da odlezis svaku temperaturu i da pijes antibiotike cim te stegne nesto malo jace sto ranije nisi ni lecila...Ja mislim da smo mi mlade i da ce vremenom da nam bude sve bolje...probaj i tinkturu gloga koja je odlicna za jacanje srcanog misica,ali da znas da od gloga moze da ti se snizi malo pritisak...pitj sve njega...mene je taj covek odusevio.leci sve moje rodjake i z Nisa koji imaju problema sa srcem a ja sam iz malog grada dosla pravo kod njega jer je stvarno strucnjak... :P Nemoj da mislis da bi ti u BG-u rekli nesto vise jer mi je i on sam rekao da je isao svuda i preko svih veza i da se terapija svodi na vitaminsku...Uskoro trebam da idem na kontrolu kod njega da opet radim holter pa se mozda i vidimo... :wink: :wink: :wink: veliki pozdrav podrske i samo hrabro!!! :P :P :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 26, 2006 11:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 25, 2006 12:01 am
Postovi: 8
Lokacija: NIS
Otkrila sam viruse pocetkom jula a ne zna se koliko dugo ih imam. Problemi traju par godina a virusi su otkriveni u fazi opadanja. Mnoge probleme sam prebrodila bez terapije i lekova. Poslednje dve nedelje osecam znatno poboljsanje. Juce sam se osecala potpuno zdravo, sto mesecima unazad nisam osetila. :D I ja moram na kontrolu za 10-ak dana. Nas Joca je stvarno izuzetan. Uvek po malo strahujem, ali znam da ce rezultati biti bolji nego ranije. Jedva cekam da mi se vrati stari nacin zivota! Stvarno bi mogle da se vidimo kada budes dolazila na kontrolu. Odakle si, ako nije tajna? VELIKI POZDRAV!!! SRECNO!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 26, 2006 11:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 14, 2006 4:56 pm
Postovi: 465
nije tajna...iz Trstenika sam.to ti je mali grad kod Krusevca a puno rodjaka imam u Nisu i to bliskih pa cesto idem kod njih.i meni je virus otkriven tek kada je opao pa me je i cudilo kako ja nisam osecala probleme kada je bio veci... :o .Moj teca se leci kod Joce a i deka...svima nam uliva veliku sigurnost...nadam se da cu skoro ka Nisu pa mozemo preko privatnog mejla da se dogovorimo i nadjemo... :P pozdrav od mene...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 28, 2006 11:16 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Tarcika,

Ja imam kolegi koji se preziva kao ja, dr Rade Zdravkovic, on je rodom iz Omasnice (Gornje), a radi kao hirurg u Krusevcu. Ako se nadjete u krusevackoj bolnici (ne kao bolesnik!) pozdravite ga.

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: