Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u prsima
PostPoslato: Pon Apr 23, 2018 1:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 23, 2018 12:41 am
Postovi: 2
Pozdrav, imam 24 god.normalne tjelesne tezine i pusac sam.. e sada dugo imam problema sa kraljeznicom.vratnim djelom.na kojem su blage promjene te takoder imam lordozu.. od prije par mjeseci zbog stresnih perioda pojavilo.mi se ubrzano lupanje srca i blaga bol u prsima... Prirodnin ljekovima su se otkucaji smirili, od prije 2-3 tjedna imam bolove u prsima tj.ispod lijeve dojke. I siri se kao pojas do iza lijeve strane leđa. Ispod pazuha na rebru se osjeti jaka bol kod dodira. Zbog bolova i straha sam.radila EKG i to vec 5-6 puta.Ekg je raden i privatno i par pitu na hitnoj u trenutcima bolova.. i svaki put u redu bude. Tlak se povisi malo ali to je strah.zadnji put na hitnoj je raden i d dimeer i troponin takodr je sve okej.Krvna slika ok. Sada o toj boli javlja se neovisno sto ja radila nekada je nebude cjeli.dan.nekada je cijeli dan prisutna. Na lijevoj strani nemogu lezati jer me boli ,takoder najvise mi odgovara lezanje na trbuhu tada neosjecam bol. Da naglasim da me boli i cjela lijeva ruka skoro pa stalno...kada bol krene uslijed straha pocnem.podrigivati(gastroskopija je uredna). Doktor je rekao.da nema.potrebe za daljnom.obradom da je to interkostalni zivac. E sada moje pitanje je dali imam.razloga za brigu ili ne? Dali trebam.jos.nesto napraviti? Uslijed tog straha.mi je jos gore.. stalno.mislim da je srce bol je nekada jaka nekada potraje duze ali kazem kod lezanja na trbuh prestane. Takoder dok.hodam ne osjetim bol ali kad prestanem opet krene...ponekada me.zna uhvatiti kao grc oko srca i do pazuha, vecinom u sjedecem polozaju. I jos da kazem da nisam jako aktivna osim setnje po pola sata na dan,kod trcanja mi malo bude tesko disati ali raden je i rtg pluca i srca i takoder je ok. Hvala unaprijed


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u prsima
PostPoslato: Uto Apr 24, 2018 8:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
У питању је укљештење на неком од спојева ребара и кичме.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u prsima
PostPoslato: Uto Apr 24, 2018 11:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 23, 2018 12:41 am
Postovi: 2
Znaci mislite da nema potrebe za daljnje kardioloske obrade? Hvala vam.na vremenu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u prsima
PostPoslato: Pet Apr 27, 2018 11:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мислим да мораш да решиш укљештење јер то може да ескалира тако што мишић у околини укљештења почне да се грчи, блокира крвоток и нерве и на крају срце стварно оболи. Прочитај ово: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/ledja и следеће по реду.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: