Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: srcani misic - koksaki - sport ???
PostPoslato: Pet Apr 01, 2005 10:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 01, 2005 10:42 am
Postovi: 3
E pa evo mog problema... ja sam ti medicinski slucaj od rodjenja od 2 godine imao astmu do 12te zatim se aktivno bavio profesionalno odbojkom i prestao zbog pneumotoraksa - 3 puta u roku od 6 meseci... i nedugo posle ponovo sam se aktivno bavio sportom sve do evo ovih momenata.... uhvatio me neki grip tacno 1 januara onako za novu 2005 taman za novu godinu i ludaci mi dali da pijem eritromicin ko zna zasto al ajde i od tada sam sve umorniji bio kod fizickih aktivnosti tacnije odbojke i tenisa i ma nema polse pola sata srce da iskochi... i ja sam mislio da je posledica gripa sto verovatno i jeste i mirovao mirovao i sad otisao na neki put u inostranstvo ispeshacio se ko zmaj i konstantni umor me pratio i dodjem u beograd uradim EKg i EHO kad ono... neke kazu zrnaste materije na miokardu srcanom misicu kao u stilu cela funkcija srca odlicna ali to kao ta neka mala ostecenja i daju mi da uradim test na koksaki na torlaku sto sam ja danas i otiso da vadim krv e sad ja sam citao forume i generalno shvatam situaciju sto i ne mora da bude koksaki al videcemo za 14 dana mene zanima otpirlike posle tog mirovanja 6 meseci ili godinu dnaa u zavisnosti od iskustva sa takvim pacijentima da li cu ponovo moci da se bavim sportom? u najboljem slucaju.. ipak sam optimista....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 01, 2005 11:02 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jan 16, 2005 12:04 am
Postovi: 69
Ako se pokaze da je u pitanji miokarditis baviti se profesionalno ne,rekreativno da.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: