Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Sta posle Skinorena?
PostPoslato: Čet Jan 19, 2006 1:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 16, 2005 5:35 pm
Postovi: 4
Lokacija: Novi Sad
Postovani,
imam 22 godine a problema sa bubuljicama imam vec oko 7,8 godina, jos od puberteta. Nije tezak oblik vec neki srednji, ali prilicno konstantno su prisutne. Skinoren sam poceo da koristim juna prosle godine. Rezultatima sam bio prezadovoljan jer mi se stanje jako poboljsalo. Istini za volju pojavljivala se neka sitna bubuljica tu i tamo , ali to se desavalo tek nakon otprilike 10-15tak dana, sto je skoro zanemarljivo, uzimajuci u obzir koliko problema sam imao pre toga. Tako je bilo do pre 2 meseca, kada su bubuljice pocele ponovo da mi se pojavljuju kao i ranije. Tada sam vec usao u sedmi mesec terapije skinorenom (inace u uputstvu pise da terapija traje od 4-6 meseci). Verovatno je organizam i lice vec postalo imuno na azelaicnu kiselinu koja je glavni sastojak Skinorena. Potom sam prestao sa koriscenjem kreme narednih 15-tak dana, i posle ponovo poceo terapiju. Bez obzira sto 2 puta dnevno mazem kremu (cesto se desava da me i lice malo pece posle nanosenja kreme), stanje je isto kao i pre juna. Posto kao sto rekoh sumnjam na imunost i zasicenje, ne znam sta da radim, jer koliko vidim nikakve rezultate daljim koriscenjem kreme necu dobiti. Sta mi preporucujete? Interesuje me sta bih drugo mogao koristiti. Trenutno se nalazim u Portugalu, tako da mi mozete preporuciti i neke stvari kojih nema u Srbiji, a ima u EU. Ako je pozeljno mogu slikati promene na licu pa poslati. veliki pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta posle Skinorena?
PostPoslato: Čet Feb 02, 2006 12:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 02, 2006 10:53 am
Postovi: 48
Kupi IN-SKIN i zaboravi probleme.

_________________
Probala skoro SVE na nasem i evropskiom trzistu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 08, 2006 10:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 04, 2006 8:23 pm
Postovi: 18
Lokacija: Beograd
Derkom je izvanredna krema za ciscenje lica, i otklanja veoma brzo bubuljice. Jedini nedostatak je cena. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 09, 2006 11:56 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Dec 07, 2005 12:04 am
Postovi: 84
Ja bih ti preporuci da odes kod dermatologa on ce te detaljno pregledati i dati ti kreme za tvoju vrstu infekcije!Posto ti to nije vise od puberteta nego vec neka infekcija lica , a oni ce ti to srediti!Veruj mi i ja sam imao taj problem!Ili ako hoces brzi nacin idi kod kozmeticara ali to ti nije 100% zagarantovano da ti se nece vratiti ali treba pokusati!SRECNO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta posle Skinorena?
PostPoslato: Čet Feb 09, 2006 7:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2005 8:49 pm
Postovi: 85
Besana je napisao:
Kupi IN-SKIN i zaboravi probleme.

--------------------------------------

Slusaj Besana ako nece moderator da ti kaze ja cu,ajd nas nemoj vise zajebavati sa tim IN-SKIN ,pitana si 100 puta da kazes sta je to ti se pravis blesava i ne odgovaras,mislim sto je previse previse.

Ajde da pisemo o klikerima pa da se sprdamo u redu,ali o zdravlju mislim da si preterala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sta posle Skinorena?
PostPoslato: Čet Feb 09, 2006 8:01 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Maj 26, 2005 6:31 pm
Postovi: 282
sacramento je napisao:
Besana je napisao:
Kupi IN-SKIN i zaboravi probleme.

--------------------------------------

Slusaj Besana ako nece moderator da ti kaze ja cu,ajd nas nemoj vise zajebavati sa tim IN-SKIN ,pitana si 100 puta da kazes sta je to ti se pravis blesava i ne odgovaras,mislim sto je previse previse.

Ajde da pisemo o klikerima pa da se sprdamo u redu,ali o zdravlju mislim da si preterala.
:evil: Eeee! BAS TAKO! stvarno nema smisla!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: