Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa licem
PostPoslato: Pon Jul 02, 2012 3:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 02, 2012 3:08 am
Postovi: 1
Imam 16 godina i vec duze imam problema sa bubuljicama. Pocelo je sve u sedmom razredu osnovne ili pocetkom osmog kad sam imao dugu kosu i naravno tek usao u pubertet. Medjutim kako vreme prolazi, pored novih bubuljica na licu mi ostaju crveni oziljci male dubine (kako koja tacka). Nisam siguran sto posto, ali ja mislim da je to zato sto mi je osetljiva koza, pogotovo na licu, i posto uvek cedim bubuljice (psihicki me ubijaju, pogotovo nove, pa me je "blam" da idem napolje tako, pa iscedim misleci da mi je crvena tacka bolja nego bela sveza bubuljica -.-), pa mi se stvaraju i ostaju oziljci.

Moje pitanje je da li je ikako moguce da te oziljke odstranim? Mazao sam ja svakakve kreme protiv bubuljica medjutim zabusavam iako znam da se nece poboljsati ako ne mazim i ne radim nista povodom toga, ali evo opametio sam se i vec mesec dana mazem svakodnevno to sto mi je kozmeticarka preporucila (i za bubuljice, a i za te male crvene oziljke kolko sam ja razumeo nju). Medjutim ti oziljci vidim ne nestaju tako lako, ili uopste?. Pa sam se pitao da li to vremenom prodje (ili npr vremenom ako mazem neku kremu za to?) ili tome nema spasa i da ce mi dozivotno ostati takvo? Video sam neke starije ljude sa "rupama na licu" i pomislio sam da to nije mozda zbog slicnog problema kao sto ja sad imam? Rupe nisu crvene ko meni, ali sam pomislio da je to zbog vremena (ljude koje sam video imali su preko 25god, pa valjda preko godina to crvenilo nestano i ostanu samo rupe).

Psihicki me to ubija pa reko da pitam.. Pazi kad ne mogu ribi da pridjem, jer znam da ruzno izgleda kao i bubuljice, i sam kad vidim nekog sa bubuljicama a pogotovo puno njih mi se zgadi malo, i onda pomislim kako i ja imam, pa cak i vise od nekih. U momentu se spustim psihicki.. -.-


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problem sa licem
PostPoslato: Uto Jul 03, 2012 1:00 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Maj 12, 2012 1:57 am
Postovi: 171
Oziljci od akni se mislim najbolje tretiraju laserski, ali ne vredi ti tretirati oziljke ako jos uvek imas problem sa aknama.

_________________
w ww. aloeverasrbija . com - proizvodi od aloe vere za imunitet, prirodna kozmetika itd


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: