Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Hiperhidroza(prekomerno znojenje) i lečenje?
PostPoslato: Sub Mar 13, 2010 7:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 21, 2008 10:45 pm
Postovi: 36
Hiperhidroza(prekomerno znojenje) ispod pazuha i lice i lečenje interesuje me da li je neko uspeo da reši ovaj problem i kako kojim načinom jer pravi neopisive probleme a to znaju samo ljudi koji imaju te probleme!!? Hvala!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiperhidroza(prekomerno znojenje) i lečenje?
PostPoslato: Sre Maj 05, 2010 4:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 19, 2010 1:49 pm
Postovi: 15
Ja imam isti problem, samo sto se ja zvnojim ispod pazuha, i za mene je to veliki problem.
Jedini nacin za koji kazu da je vrlo efikasan i dozivotno sprecava prekomerno znojanje je Torakoskopska Simpatektomija. to je hirurska intervencija koja se izvodi pod lokalnom anestezijom. Ujutru dolazis u bolnici, operisu te i uvece ides kuci.
Rez je mali manji od 1cm, sa leve i desne strane grudnog kosa.
Operacija je besplatna, uz uput lekara opste prakse i radi se na grudnoj hirurgiji na vma ili u sremskoj kamenici u novom sadu.
Na vma, dr.Bojan Gulic
Ja nisam iz Srbije tako da ne znam kako cu to da uradim, ovde studiram ali neznam dali je to nekako izvodljivo da ne platim, posto kosta 1000 eura .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiperhidroza(prekomerno znojenje) i lečenje?
PostPoslato: Sub Maj 08, 2010 11:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 21, 2008 10:45 pm
Postovi: 36
onda znaš koliko problema predstavlja!!!Ti imaš samo sa pazuhom,ja imam i facijalnu hiperhidrozu(tj lica) to je katastrofa tek!!! Znam za Torakoskopsku Simpatektomiju u sremskoj kamenici u novom sadu i sve u vezi procedure ali me plaše ta kompenzaciona hiperhidroza koja može biti posle operacije tj da se već postojeće samo poveća i koncetriše se na jedan deo tela!!!Nisam samo znao da je operacija besplatna!!?Mislio sam da pretražim Drysol i Odoban preparate jer sam negde čitao da su delotvorni ali kod nas nema!!!'?

Pa ko ima ove probleme i bio je na operaciji ili je rešio nekako ovaj problem molio bih da se javi!!?
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiperhidroza(prekomerno znojenje) i lečenje?
PostPoslato: Pet Maj 21, 2010 10:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 19, 2010 1:49 pm
Postovi: 15
SRDJANM7 je napisao:
onda znaš koliko problema predstavlja!!!Ti imaš samo sa pazuhom,ja imam i facijalnu hiperhidrozu(tj lica) to je katastrofa tek!!! Znam za Torakoskopsku Simpatektomiju u sremskoj kamenici u novom sadu i sve u vezi procedure ali me plaše ta kompenzaciona hiperhidroza koja može biti posle operacije tj da se već postojeće samo poveća i koncetriše se na jedan deo tela!!!Nisam samo znao da je operacija besplatna!!?Mislio sam da pretražim Drysol i Odoban preparate jer sam negde čitao da su delotvorni ali kod nas nema!!!'?

Pa ko ima ove probleme i bio je na operaciji ili je rešio nekako ovaj problem molio bih da se javi!!?
Hvala

Drysol sam ja narucio preko neke rodjake iz amerike.....ne pomaze uopste..... t.e u mom slucaju nista nije pomoglo.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiperhidroza(prekomerno znojenje) i lečenje?
PostPoslato: Pet Maj 21, 2010 1:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 20, 2010 7:59 pm
Postovi: 11
pozdrav svima, naravno imam problem sa prekomernim znojenjem ispod pazuha...ali preterano bas po ceo dan sam mokar...
Stigao mi je Odaban i ne mogu da verujem da mi je pomoglo, sinoc sam stavio i evo danas se samo malo znojim , skoro neprimetno...

Ako nekom treba mogu dati broj telefona da naruci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiperhidroza(prekomerno znojenje) i lečenje?
PostPoslato: Sre Maj 26, 2010 1:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 21, 2008 10:45 pm
Postovi: 36
kako se pokazuje odoban,gde si kupio i koliko para?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiperhidroza(prekomerno znojenje) i lečenje?
PostPoslato: Čet Maj 27, 2010 2:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 26, 2005 5:11 pm
Postovi: 140
odoban je super za hiperhidrozu(ne znam da li je bas za lice) ,malo pecka,ali nije nista strasno.stvarno deluje.moze se naruciti preko neta,nije skupo 15 $,ali traje oko 6 meseci.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: