Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Cir na kozi
PostPoslato: Sre Maj 20, 2009 8:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 20, 2009 8:32 am
Postovi: 2
Lokacija: Las Vegas
Imam veoma ozbiljan problem sa cirevima na kozi.Pre 9 godina imao sam jedan cir koji je bio otklonjen operacijom.Nekoliko godina kasnije pojavio se opet samo na drugome mestu.Stvar je u tome da u zadnje 3 godine dolaze i odlaze i to na veoma negodnome mestu,na zadnjici blizu cmara.Doktor mi je rekao da se mora operisati i da oporavak nebi bio jednostavan.Nisam pristao na to zato sto nezan sta je razlog zasto ih imam.Sa vremena na vreme ja ih istiscem i stavljam alkohol i puder.To je zuckasto-bela smesa i pretvara se u u krv na kraju. Veoma su veliki i znaju cak za 2-3 dana da dostignu tako veliku velicinu.Nisam siguran da nije sve to zbog dlaka kojih imam veoma mnogo pa cak i po tome delu tela.Molim vas pomozite mi ako postoji ikakav nacin da resim ovaj problem.
HVALA !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 20, 2009 2:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 14, 2007 5:40 pm
Postovi: 20
Lokacija: Kv
Jedan clan foruma je poslusao moje savete i resio se muka pa zbog toga pisem i tebi...ispostuj ovo sto ti pisem i uveri se u rezultat....znaci ovako ja sam imao problema sa cirevima 15 godina i resio problem......DR FILIP SER RADI U BEOGRADU DERMATOVENOROLOSKA KLINIKA UL.DZORDZA VASINGTONA 17 DRUGI SPRAT.....TEL 044 3243626 pozvati i pitati kada radi i cekati u red jer su guzve kod njega ogromne...PRIVATNO 011 2442269 I 011 3089659...samo dodji do ovog lekara i odradi terapiju onako kako ti kaze i videces rezultat ..potrazi na forumu moje poruke vezane za doktora SER-a, ti imas cireve na istim mestima gde sam ih i ja IMAO...Poz.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: