Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Kozmetika
PostPoslato: Sub Jun 25, 2005 7:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2005 8:42 pm
Postovi: 32
ovo je najbolja kozmetika na svetu ..licno sam se resila svog problema vezanog za kozu ....naime posle koze koja je bila aknozna u puberttu ostli su mi bili oziljci ali serija tretmana je resila moj problem ....ovu kozmetiku mozete naci u svim boljim salonima u centru grada ,,,i nije skupa (da ne moze da se priusti)uostalom ko ima probleme sa licem treba da pokusa a rezultati su 100% sigurni ....VERUJTE

_________________
eee


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 25, 2005 9:06 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
Dibi je poslednjih godina kozmeticki brend veoma popularan u Italiji. Licno nisam imala prakticno iskustvo sa Dibi preparatima ali je jedna od mojih najboljih diplomiranih studentkinja Sanja Vukov njihov brend menadzer pa se uvek preko nje mozemo podrobnije informisati o pojedinim linijama i salonima gde se Dibi moze naci i kod nas

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: da da da
PostPoslato: Ned Jun 26, 2005 4:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2005 8:42 pm
Postovi: 32
i ja sam cula za tu kozmetiku ..od prijateljice koja je takodje odusevljena .....i videla sam njihov stand na sajmu kozmetike i eto moj problem je takodje bio resen ...mada mislim da tu dosta ima veze kakav vam strucnjak preporuci preparat za vas tip koze

_________________
eee


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dibi i olos kozmetika
PostPoslato: Ned Jun 26, 2005 4:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Maj 26, 2005 6:31 pm
Postovi: 282
andjellla je napisao:
ovo je najbolja kozmetika na svetu ..licno sam se resila svog problema vezanog za kozu ....naime posle koze koja je bila aknozna u puberttu ostli su mi bili oziljci ali serija tretmana je resila moj problem ....ovu kozmetiku mozete naci u svim boljim salonima u centru grada ,,,i nije skupa (da ne moze da se priusti)uostalom ko ima probleme sa licem treba da pokusa a rezultati su 100% sigurni ....VERUJTE
:D Moze li se naruciti preko NETA? i sta si konkretno koristila? hvala na odgovoru


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ne
PostPoslato: Ned Jun 26, 2005 5:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2005 8:42 pm
Postovi: 32
ne preko neta ali u kozmetickm salonu da ...ima sad dosta salona koji imaju u ponudi dibi ili olos kzmetiku ....npr.u dobracinoj 33 ima jedan salon ....i tako nisam sigurna da smem da ih reklamiram ali ako ti je zaista neophodna pomoc javi se pa cu videti sta mogu

_________________
eee


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ne
PostPoslato: Ned Jun 26, 2005 10:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Maj 26, 2005 6:31 pm
Postovi: 282
andjellla je napisao:
ne preko neta ali u kozmetickm salonu da ...ima sad dosta salona koji imaju u ponudi dibi ili olos kzmetiku ....npr.u dobracinoj 33 ima jedan salon ....i tako nisam sigurna da smem da ih reklamiram ali ako ti je zaista neophodna pomoc javi se pa cu videti sta mogu
:oops: Nezivim u srbji pa sam zato mislila da mogu preko neta da kupim hvala puno na odgovoru


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 27, 2005 3:11 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 15, 2005 11:43 am
Postovi: 348
Samo na http://www.google.com pretrazite sa terminom "dibi skincare" i nacicete gomilu sajtova na kojima se prodaje ovaj brand. Poshto niste u Srbiji verujem da necete imati problema sa primanjem porudzbine.

Evo konkretno sajta koji prodaje Dibi proizvode >>> http://www.spaskin.com/templates/search ... C1F2C16285


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: epa ovako
PostPoslato: Uto Jun 28, 2005 6:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2005 8:42 pm
Postovi: 32
prvo ove cene koje su ponudjene na ovom sajtu su tri puta vise nego sto su u salonu konkretno moja mama koristi jednu od ovih krema koju je platila 30 a ovde na sajtu se prodaje za 78 eura

_________________
eee


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pomoc
PostPoslato: Ned Jul 03, 2005 9:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2005 8:42 pm
Postovi: 32
ako neko ima problema sa kozom ......suva ..kupreozna ....atroficna....aknozna....prevencija starenja .....podmladjivanje .....neka napise i neka kaze svoj problem ...za sve postoji resenje

_________________
eee


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 03, 2005 10:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 09, 2005 1:55 am
Postovi: 27
pa onda evo mog problema...i posle terapije roakutanom od pre dve godine meni se ponovo javljaju bubuljice...po ledjima,po glavi,po licu,po grudima...uz to imam seboroicni dermatitis i bradavice po rukama...nadam se da ima resenja...vec gubim nadu jer sam probao sve i svasta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc
PostPoslato: Pon Jul 04, 2005 3:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Maj 26, 2005 6:31 pm
Postovi: 282
andjellla je napisao:
ako neko ima problema sa kozom ......suva ..kupreozna ....atroficna....aknozna....prevencija starenja .....podmladjivanje .....neka napise i neka kaze svoj problem ...za sve postoji resenje
:( Sve to st je navedeno imam ja!Problem vec od kako su pocele pubertetske bubuljice pa do dan danas a sada mi je 53 godine! Roacutan sam koristila pre10 godina! nema sta nisam probala isla na piling sa mlecnom kiselinom izgledala mesec dana kao da mi je neko drao kozu sa lica i opet nista! Koza je i dalje masna dehidrirana normalno sa puno rupica i oziljaka -posledica acni a o belim mitiserima i da negovorim! Poslednje dve godine koristim DERCOM ACTIV Odusevljena u pocetku izadje po koja akna ali moglo je da se podnese! Medjutim sta se desava koza postaje na neki nacin zasicena i tog mirakuloznog dercoma active pa se sada jos vise masti! Nista sto sam do sada probala nepomaze! Eto to bi bilo moje iskustvo i moj problem koji se nikada nece resiti!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pomoc
PostPoslato: Pon Jul 04, 2005 10:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2005 8:42 pm
Postovi: 32
ako zelite i ako VAM to nije problem, pokusacu da VAM pomognem.Devojka koja radi za DIBI i OLOS kozmetiku je jedan od najboljih svrsenih studenata gospodje ISAILOVIC.....AKO ZELITE STUPICEMO U KONTAKT SA NJOM DA vam URADI TEST KOZE I PREPORUCI TRETMAN DIBI KOZMETIKOM......naravno gledacemo da to bude dobar kozmeticar i dobar salon,,,,naravno da bi pregled koze bio gratis kao i savet ....sve to mozemo obaviti svake subote kada to VAMA bude odgovaralo ...ako se slazete javite mi se

_________________
eee


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomoc
PostPoslato: Pon Jul 11, 2005 6:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Maj 26, 2005 6:31 pm
Postovi: 282
andjellla je napisao:
ako zelite i ako VAM to nije problem, pokusacu da VAM pomognem.Devojka koja radi za DIBI i OLOS kozmetiku je jedan od najboljih svrsenih studenata gospodje ISAILOVIC.....AKO ZELITE STUPICEMO U KONTAKT SA NJOM DA vam URADI TEST KOZE I PREPORUCI TRETMAN DIBI KOZMETIKOM......naravno gledacemo da to bude dobar kozmeticar i dobar salon,,,,naravno da bi pregled koze bio gratis kao i savet ....sve to mozemo obaviti svake subote kada to VAMA bude odgovaralo ...ako se slazete javite mi se
:oops: Nisam mogla skoro 10 dana da se ukljucim u forum pa se sada javljam ako nije kasno.Hvala ti na ponudi i zvuci vrlo interesantno i nesto sto bi meni odgovaralo.Naime ja nezivim u Beogradu zivim u inostranstvu.Trebala sam doci na godisnji u avgustu ali sprecena sam.Dolazim na zimu Pa bih te zamolila da mi das tel. ili adresu na koju bih ti se javila Jako sam zainteresovana za tvoju ponudu Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 12, 2005 11:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2005 8:42 pm
Postovi: 32
nije nikakav problem da vam ostavim brojeve telefona na koje mozete da sejavite kada dodjete u zemlju...011 3820676 ili 065 3820 676 uskoro ce biti gotov i novi sajt gde cete se svi moci podrobnije informisati o ovoj kozmetici....www.dibikozmetika.co.yu....vidimo se

_________________
eee


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: dibi
PostPoslato: Uto Jul 12, 2005 1:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Maj 26, 2005 6:31 pm
Postovi: 282
andjellla je napisao:
nije nikakav problem da vam ostavim brojeve telefona na koje mozete da sejavite kada dodjete u zemlju...011 3820676 ili 065 3820 676 uskoro ce biti gotov i novi sajt gde cete se svi moci podrobnije informisati o ovoj kozmetici....www.dibikozmetika.co.yu....vidimo se
:) Hvala na brojevima tel. Danas mi je bas stigao paket iz amerike benzoyl peroxide 10% da probam sa tim a i glinena maska koju sam nabavila skoro izgleda da daje efekta - pokusavam sve pa cemo videti! pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: