Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Kozmetički Tretman
PostPoslato: Pon Dec 04, 2006 12:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 04, 2006 12:42 pm
Postovi: 3
Molim ako neko može da mi preporuči neki dobar Beogradski salon gde bi mi lepo očistili lice, ali stvarno lepo. Strah me je da posećujem razne salone pa ako naletim na dobar, jer je lice u pitanju, i ne bih da mi ga neko upropasti više nego što jeste. 3-4 salona sam već promenio jer mi nisu dobro očistili lice, već sam lepo video mesta koja nisu odradili, i to me je frustriralo. A bilo bi poželjno da u tom salonu rade i muradov program voćnim kiselinama i placentu, ako može. Da li neko može da mi pomogne?
Hvala najlepše :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 04, 2006 1:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Malo potrazi, vec na prvoj strani, na nekoj temi, imas informacije o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 04, 2006 10:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 15, 2006 4:24 pm
Postovi: 55
Ja mogu da ti preporucim moju kozmeticarku Silviju,radi u salonu Bomaz Bul. Kralja Aleksandra 233.Jako je detaljna,bukvalno ocisti svaku poru.Klasicni tret. ciscenja kosta 1200din.Pozovi je na 0642422223 da dobijes vise informacija.Ako budes isla na tret. javi mi utiske.Stvarno ti je toplo preporucujem.Pozdrav :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 05, 2006 12:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 5:17 pm
Postovi: 23
Lokacija: Porec
Temeljno čišćenje lica bi trebalo započeti sa ultrazvukom. To je informacija koju treba tražiti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 05, 2006 2:03 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 26, 2005 5:58 pm
Postovi: 191
Lokacija: Hrvatska
-Phoenix- je napisao:
Temeljno čišćenje lica bi trebalo započeti sa ultrazvukom. To je informacija koju treba tražiti.


?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 05, 2006 8:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 04, 2006 12:42 pm
Postovi: 3
Hvala na odgovoru, ali zar 1.200din nije malo velika cena budući da treba posle i maska da se stavi, pa to sve bude i preko 2.000din?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 05, 2006 10:51 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Koliko sam ja upucena, 1200 je cak i prilicno jeftino za tretman.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 05, 2006 12:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
U cenu tretmana je uračunato stavljanje maski


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 05, 2006 1:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 04, 2006 12:42 pm
Postovi: 3
Hvala, to su super vesti, a jel stavlja muradove maske ili neke druge? :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 05, 2006 2:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
Ja sam pre par meseci pokusala da pokrenem jednu temu slicnu ovoj, i jos simplikovaniju, u smislu da razmenjujemo utiske o tretmanima, salonima, kozmeticarima i cenama, ali nisam naisla ni na odaziv ni na podrsku. Sve je protumaceno u smislu da bi to bila pseudoreklama, zatim da ono sto odgovara jednoj osobi ne odgovara drugoj i sl., sto je delimicno tacno, ali i dalje ne vidim zasto ne bismo otvorenio razmenjivali uskustva na ovom forumu???!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 05, 2006 3:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 15, 2006 4:24 pm
Postovi: 55
Rade sa drugim firmama,ne koriste dr.Murad kozmetiku.Ja cesto sebe castim nekim lepim tretmanima upravo sam zavrsila seriju tretmana Diamond peel mikrodermoabraziju,to je najnoviji savrseniji aparat za mikrodermoabraziju.Dosad nesto najbolje sto sam probala.Posle prvog tretmana vide se rezultati.Radila sam i dr.Muradove enzimske tretmane,sa vitaminom C sa vocnim kiselinama pre par godina,ali na primer meni nisu bili nista posebno.To sam radila u ordinaciji Dr. na Novom Beogradu.Oni vec godinama rade sa dr.Muradom.Slazem se sa Draganom,zato sam i malo rezervisana sto se tice preporuka,ako meni nesto prija mozda nekom drugom ne odgovara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 05, 2006 9:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 18, 2006 9:36 am
Postovi: 16
Bella,
da li si Diamond peel mikrodermoabraziju radila u istom salonu, kod kozmeticarke koju si preporucila (gore)? Zanima me cena tretmana i koji je postupak.

Ostavil sam jedan post za Draganu15. Mene zanima neki tretman/tretmani za ublazavanje prosirenih pora, i oziljaka posle mojih strucnih intervencija.
Koristim vichy puder za mes. kozu i on mi je nekako blag i lagan, kada ga stavim ove "smetnje" nisu primetne ali me nervira sto sam uopste kopala lice.

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 06, 2006 2:29 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 15, 2006 4:24 pm
Postovi: 55
Za beogradaku76
Diamond peel mikrodermoabraziju radim u drugom salonu.Jedan tretman kosta 35eur,salon se nalazi u Prizrenskoj br.5 a kozmeticarka se zove Jugoslava Savic 06428 75 230.Tretman je dosta bolji od obicne mikrodermoabrazije.I klinika za plasticnu hirurgiju INNOVA ima taj aparat ali kod njih je tretman dosta skuplji.Znaci posle tretmana bukvalno zablistas,ja sam prezadovoljna.Tretman se radi na 15dana u seriji od 6,posle toga se odrzava jednom mesecno.U tom salonu imaju jos interesantnih tretmana,cim skupim malo parica isprobacu ih.Javi mi utiske ako odes na tretman.Pozdrav. :P


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: