Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 231 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Tanka koza
PostPoslato: Sub Maj 21, 2005 2:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 20, 2005 11:59 pm
Postovi: 1
Koza mi s godinama postaje sve slabija i slabija. Za sada nemam velike strije, ali su se ipak pojavile, a ne smem ni da pomislim sta ce se desiti posle porodjaja. Procitala sam sta se ovde savetovalo u vezi s tim (i pominjan je laser koga za sada nema u Srbiji). Ali sam na internetu pronasla reklamiranje Caci sistema (future tec) za poboljsavanje izgleda koze i zanima me konkretno da li je neko informisan o tome, da li to deluje.
Da li postoje neki lekovi za poboljsavanje cvrstine koze? U apotekama ne moze nista da se nadje. (ima nesto protiv perutanja koze). I koje namirnice su dobre za kozu.
Inace, koza mi je toliko slaba da se cak osteti i od tretmana- eletrostimulacije misica, tako da moram da pazim da se bavim samo laganim aktivnostima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 22, 2005 11:36 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
Za strije mozda nije lose pokusati sa preparatima brenda Mustela. On se odnedavno pojavio na nasem trzistu a videli smo da je vec uveliko zastupljen u Apotekama u susednoj Bugarskoj u Sofiji gde smo Mr ph Silvio i ja upravo bili na prolecnom simpozijumu Evropske asocijacije dermatovenerologa

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Strije
PostPoslato: Pon Maj 23, 2005 6:30 am 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 8:24 pm
Postovi: 873
Lokacija: Beograd
Ako se dr Gorana slaže možete pokušati kombinaciju krema sa tretinoinom i nekog preparata iz kolekcije Mustela. Ako Vam je koža tela suva i tanka, moj predlog bi bio da kožu tela negujete povremeno jednom polumasnom emulzijom koju pravim baš za te probleme sa kožom. Malo je masnija, ali je odlična prevencija u nastanku strija a i fino neguje tako da koža ostane duže vremena meka i elastična.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 231 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: