Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 457 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Dr. Romana Stojanovic
PostPoslato: Pet Okt 10, 2008 1:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 2:37 pm
Postovi: 43
Da li je neko od vas bio na pregledu kod ove gospodje, koja je, pre svega farmaceut i ima apoteku u kojoj obavlja preglede i sama pravi preparate?
Ja sam danas bila na pregledu, koji je blesplatan ako zelis da koristis njihove preparate. ali cene su, za mene :o s Ona je jako prijatna, ne sumnjam u strunost, posebno sto je bila ogromna guzva dok sam bila na pregledu, a jedna devojka je dosla po preparate i stalno joj se zahvaljivala! Za moj problem-celo sa potkoznim aknama, po prvi put u zivotu, dobila sam spisak od 4 preparata koji ukupno kostaju skoro 5000 din.
Ono sto mene interesuje je to da li neko ima iskustva sa tom doktorkom i njenom terapijom i da li vredi da puknem te parice!

P.S> Bilo me je nekako blam sto nisam pri lovi, pa sam je pitala sta je najhitnije sa spiska da kupim i kao, neki neutralni sapun za umivanje koji ona sam pravi, da se njime umivam 2-3 puta dnevno.Umila sam se malopre i ostah suve koze posle njega :( mislim da cu ga koristiti samo uvece.....povremeno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 12, 2008 11:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 27, 2008 4:00 pm
Postovi: 44
Lokacija: Zemun
Ako mene pitas to su sve sarlatani i otimaci para...pobogu kako moze farmaceut da ti postavi dijagnozu i uz to uzme tolike pare?
I da li se neko zapitao sta ona tacno stavlja u te preparate?
Postoje stvari koje su izuzetno stetne za odredjeni tip koze dok drugom prijaju i sl. A to moze da utvrdi samo DERMATOLOG!
dakle ustedi sebi pare, zivce i rizik. Mene je pregled na vma kod fenomenalne doktorke i svi preparati koje sam kupila kostalo manje od 5000!
Da li si spremna da rizikujes svoje lice neproverenim sredstvima?
to je ipak nesto sto ces ti morati da gledas u ogledalu!

ps. samo da napomenem, meni je dermatolog pomogao...
razmisli


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 13, 2008 9:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 2:37 pm
Postovi: 43
Naravno da sam odustala!!!! :D Vracam se ja svojoj dr.Isailovic. Mozda ono sto mi ona prepise ima sporije dejstvo i kasnije daje rezultate, ali nije....kako da kazem....alava! Najskuplje sto sam platila, a ona mi je preporuila kao terapiju, bio je Elidel krem, ali, alternativa nije postojala. Kostao je citavih 1500, ali je odradio svoje....
MOzda je ova zena ok, ali ja stvarno nemam ni vremena, a ni back-up lice za svaki slucaj!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 14, 2008 1:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 27, 2008 4:00 pm
Postovi: 44
Lokacija: Zemun
Nemas pojima koliko se radujem sto to cujem :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Romana Stojanovic
PostPoslato: Pon Mar 27, 2017 9:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 27, 2017 9:33 am
Postovi: 1
Pozdrav svima,
Vidim da je post stari ali posto izlazi na google pretrazi a tice se iskustva sa navedenom apotekom i njihovim preparatima kao i vlasnicom Romanom morao sam da napisem svoje iskustvo. Nadam se da niko nece pogresno protumaciti ili misliti da spamujem jer mi je prvi post a moguce i jedini ali sam morao da napisem svoje iskustvo.
Sto se tice krema i tretmana za lice, nisam siguran, znam samo da kad god sam otisao u navedenu apoteku bilo je ljudi koji kupuju razne kreme i preparate a s obizirom da nisu jeftini ne verujem da bi se tako prodavali da nisu dobri.
Moje iskustvo kod njih je sa kremama za atopisjski dermatitis. Imam dete koje sad vec ima 4 godine i njihovu kremu koristimo vec 2 godine cini mi se. Dete je rodjeno sa suvom kozom i izrazenim atopijskim dermatitisom. Nema gde nismo isli i koje sve preparate nismo koristili a uvek se zavrsilo sa kremom koja je puna kortikosteroida sto je katastrofalno za kozu deteta. Romana, vlasnica apoteke, je farmaceut a nisam siguran da li je i dermatolog, mislim da joj je i muz ako se ne varam u tom poslu. Do njih smo dosli po preporuci i mogu reci samo pohvale za preparate koje kupujemo. I u drzavnim i u privatnim klinikama smo dobijali uvek kreme koje su komercijalne i koje su za hidraciju koze a za resavanje problema uvek kortikosteroid. Koji savestan doktor bi detetu od godinu dana davao na keca kortikosteroide. Plus sto svi imaju blokcice Aderme i slicnih krema pa vam samo zaokruze sta da kupute a ni jedna krema nije ispod 2000din. Naravno oni imaju procenat i poklone od krema koje preporucuju i zato nikad necete dobiti nesto korisno (ne nikad ali veoma cesto). O Tirsovoj i doktoru Banetu Nestorovicu necu da gubim vreme jer sam toliko razocaran u tog "profesionalca" da cu odvojiti vreme uskoro da i o njemu napisem koju rec.
Kreme koje uzimamo kod Romane su stvarno dobre sto se tice atopicara, ne samo kod mog deteta nego kome god smo preporucili bio je veoma zadovoljan. Ne sadrze konzervanse ni kortikosteroide i treba biti uporan ali pomazu. Nisu jeftine, krema koju koristimo za dete je 60g a kosta 2700din i nekad se desavalo da u toku meseca potrosimo 3 kutije. Ali detetu je koza mnogo bolja, nije suva, ne cese se, jednostavno mu je bolje. Najbolje je otici tamo na pregled koji je besplatan i dobicete kremu koja je prilagodjena za vas. Mi smo posle prve rekli da je bolje ali da se cese i dalje pa su nam promenili malo sastav par puta dok nismo uboli pravu kombinaciju da bude i za hidriranje i protiv svraba. Sve preporuke stvarno. Pozdrav svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dr. Romana Stojanovic
PostPoslato: Sre Apr 18, 2018 1:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 18, 2018 1:06 pm
Postovi: 1
Poštovana,

Osećam potrebu da odgovorim na Vaš post, bez obzira što je jako star. Moja iskustva vezana za korišćenje krema koje pravi dr Romana - PREZADOVOLJNA SAM! Jesu skuplje, ali su izuzetno efikasne. Konkretno u mom slučaju za kratko vreme rešila je problem fleka na mom licu, koje su posledica izlaganja suncu posle depilacije voskom. Nema ni govora o nestručnosti. Naprotiv! Dr Romana Stojanović je vrhunski stručnjak u svom poslu!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 457 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: