Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: grizevi
PostPoslato: Pet Feb 22, 2008 1:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 27, 2007 2:38 pm
Postovi: 146
Lokacija: kamena kuca na obali mora
Bila sam kod kozmeticarke i iscedila mi je one bele tackice po licu koje ona zove grizevi,to su neka masna tkiva kojima sam ja po genetici sklona.Sve je proslo ok osim na kapku gde je ostala opna od tog griza koja visi oko 1mm i jako mi je ruzno.Kada sam sledeci put otisla,rekla mi je da odem kod dermatologa da mi to SPALI.U mojoj siroj okolini ni ne postoji dermatolog a kamoli neko ko ima takav aparat.Je li neko imao iskustva sa ovim?Hvala svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 23, 2008 5:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Zasto si uopste kozmeticarki dozvolila da ti dira griz na kapku.Jedini logican odgovor ti je i dala kada te je poslala kod dermatologa.

Ja sam kozmeticar i uzasavam se kada moje koleginice rade sve ali bas sve na tudjoj kozi.

Sada ti zaista nema druge nego da odes kod dermatologa ili da se eventualno malo strpis i sacekas da vidis da li ce to samo da se osusi i otpadne.Najvaznije je da to sama ne diras i po mogucstvu promeni kozmeticarku.Srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 26, 2008 12:27 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 27, 2007 2:38 pm
Postovi: 146
Lokacija: kamena kuca na obali mora
Eto,nisam ni znala da to nije u njenom domenu...Mislim da pocinje da se susi pa necu morati na avion da bi videla dermatologa sa aparaturom.Mozes li mi reci gde da se obratim u BG jer poslom dosta cesto odlazim tamo?Puno hvala za odgovor!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 26, 2008 9:46 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Ima dosta dobrih i kvalitetnih kozmetickih salona u Bgd.Jedan od njih je salon Jasna ili Venera....Ne bih nikoga da reklamiram ali pogledaj na netu njihove adrese i telefone.Sebe ti ne mogu preporuciti jer vise ne zivim u Beogradu.Puno pozdrava i srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 26, 2008 10:14 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 27, 2007 2:38 pm
Postovi: 146
Lokacija: kamena kuca na obali mora
Hvala od srca! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 26, 2008 10:20 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Nema na cemu i drugi put :D Ako te jos nesto zanima a vezano je za kozmetiku slobodno pitaj u bilo koje doba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 04, 2008 11:50 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 11:45 am
Postovi: 2
martat, a da li odobravas takav nacin resavanja ovog problema? Ja sam pre nekoliko godina to radila, ali su se grizevi pnovo vratili, a cak mi se cini i da su mi negde ostali mali oziljci. Jedna kozmeticarka mi je rekla d aona to ne bi dirala vec bi pustila organizam da se sam izbori, ali ovo izgleda ocajno, ne mogu vise da ih gledam!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 04, 2008 3:39 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
@NaveVeloce,

Ja se slazem da se grizevi otklanjaju otvaranjem pore pomocu igle.Kada se griz jednom ocisti nepisano je pravilo da se on na istom mestu skoro vise ni ne pojavljuje.Od sterilne iglice i strucnog otklanjanja grza nema sanse da ostane oziljak.Verovatno si nekada primala injekcije i ne verujem da su ti od toga ostali oziljci.Ja zaista prvi put cujem da organizam moze sa tim sam da se izbori,pa nije se to tebi pojavilo jer ti je npr pao imunitet.Svasta.Pa mora da se ocisti,najbolje pitaj nekog drugog kozmeticata u svom gradu.Sami od sebe grizevi nece proci.Posle njihovog uklanjanja mozes da imas crvenilo na tim mestima dan dva i to je sve.A onda ce koza da ti zablista i ti ces biti zadovoljna.Srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 07, 2008 1:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 11:45 am
Postovi: 2
Hvala martat !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: