Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pitanje u vezi rasta kose.
PostPoslato: Ned Dec 19, 2010 4:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 19, 2010 4:28 am
Postovi: 7
Dobro vece. hteo bih da postavim jedno pitanje u vezi rasta kose. Radi sto jasnijeg prikaza toga sta zelim da kazem i pitam postavicu i jednu sliku. Naime primetio sam da kod vecine muskaraca kosa raste u principu kao sto sam nacrtao ( naskrabao ) na slici broj jedan, znaci da kosa prati liniju cela. U mom slucaju kosa oduvek raste kao sto sam nacrtao u primeru 2, tj kosa na sredini cela je vrhu cela, dok sa leve i desne strane postoji predeo koji je uvucen i na kome ne raste kosa, znaci nije u pitanju prava linija kao u prvom primeru...Da napomenem da nemam problema sa opadanjem i gubitkom kose, tako mi raste kosa celog zivota. Ono sto me zanima je da li postoji nacin da svoju kosu "nateram" da raste "normalno" ( glupo receno jer meni kosa normalno i raste ) kao u primeru 1 jer da budem iskren, ne svidja mi se kako mi kosa raste, tacnije ne svidja mi se ta praznina koja se uvlaci prema temenu...hvala na odgovoru :)))
http://www.image-share.com/ipng-441-297.html

I izvinite ukoliko sam napisao poruku u pogresnom forumu, ali mislim da kosa ima veze sa kozom pa sam zato ovde postovao poruku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje u vezi rasta kose.
PostPoslato: Ned Dec 19, 2010 10:46 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Nazalost kosa raste kao i vecina drugih organa u telu genetski uslovljeno :) verovatno neko u porodici od mushkog roda ima takvu kosu :)

Ne mozete je nikako naterati da raste tamo gde hocete :)

Slatko pitanje :)

Da moze nekako da se natera kosa da raste mislite da bi bilo ljubi bez kose i sa visokim zaliscima? :)

Ne pravite problem gde ga nema i ne komplikujte sebi mladost u kojoj treba da uzivate a ne da se bavite sitnicama koje su zaista nebitne u zivotu :) Mladi ste predpostavljam i ne opterecujte se ovakvim sitnicama, zarad vase srece :)
bolje 'opteretite' mozak nekim drugim mislima :) uchite, putujte, citajte, edukjute se...

PS. ovo nije popovanje/soljenje pameti/pridikovanje vec samo iskren savet :)

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje u vezi rasta kose.
PostPoslato: Pon Dec 20, 2010 4:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 19, 2010 4:28 am
Postovi: 7
eeeehhhh, sve bi bilo lepo da ja u zadnje vreme nisam postao hipohondar i da od sitnice pravim kurpne stvari zbog kojih ne mogu da spavam :))) salu na stranu ali stvarno u zadnje vreme me sve zive sitnice "pogadjaju" i nema sta ne bih promenio na sebi hehe :)))
inace, hvala na savetu, u pravu ste, treba uzivati u zivotu a ne praviti problem tamo gde ga nema, kao sto je slucaj samnom ( samo jos da objasnim sebi to i bice ok ) :)))


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: