Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Laparoskopija privatno?!
PostPoslato: Pet Maj 26, 2006 4:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 03, 2006 12:47 pm
Postovi: 6
Lokacija: Beograd
Molim Vas ukoliko neko zna ili je radio laparoskopiju u privatnoj klinici recite gde, koliko para, koji lekar?

U Frontu se pokvari aparat!!! I niko pojma nema kada ce ga osposobiti!!?? :x :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 27, 2006 1:37 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 1:47 am
Postovi: 385
Lokacija: Beograd
Mozes da radis u Visegradskoj.

_________________
SlikaSlika
Slika
Making the decision to have a child is wonderous! It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body!
http://www.*/forum/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 29, 2006 2:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 02, 2006 7:27 pm
Postovi: 41
Ja sam laparoskopiju radila u Valjevu, u njihovoj Bolnici, kod Dr Novice Srećkovića i Dr Zorana Jokića. Platila sam 15000 dinara, A prezadovoljna sam. Možeš se raspitati malo, odmah ti rade i zahvat ukoliko je potreban, drugde rade samo dijagnostiku. Ja sam iskreno prezadovoljna, i ljudi stvarno vole svoj posao, inače obojica su instruktori laparoskopije tako da drugi lekari moraju biti pod njihovim nadzorom kada rade laparoskopiju. Pozovi bolnicu u Valjevu, traži Ginekologiju i raspitaj se za njih, sigurno će ti izaći u susret. Pare ne idu njima već bolnici, ali ponavljam ti ljudi stvarno vole svoj posao i osećaćeš se kao da si otišla na privatnu kliniku, svo osoblje je ljubazno od glavne sestre do kuvarice. Srećno.

_________________
zdravlje je prava sreca, cenite ga


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 01, 2006 12:06 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2005 12:01 am
Postovi: 1058
Lokacija: Beograd
U Višegradskoj ne radi ni jedan instrument za operaciju, te je trenutno moguće uraditi samo dijagnostičku laparaskopiju.
Što se tiče kolega, ok su kao ljudi, a znam da su počeli pre par godina da se bave laparaskopijama. To o instruktorima neznam kome mogu biti, verovatno lokalno!?
Ja u Beogradu radim privatno na Konjarniku. Cena koju navodite nije realna, verovatno je niska da bi privukli pacijentkinje!? Znate li cenu aparature, honorare članova tima!
U životu možete nešto platiti skupo i loše, ali dobro i jeftino ne postoji, kao ni deda mraz, ma koliko ga svi mi voleli. :P
Ukoliko ste zainteresovani za privatno mežete mi se javiti na mejl.
U svakom slučaju sretno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 02, 2006 10:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 02, 2006 7:27 pm
Postovi: 41
U Valjevu za Valjevčane i ljude sa uputom u bolnici laparoskopija ne košta ništa, za mene je koštala jer sam htela da idem tamo gde pouzdano znam da rade dobro i to iz iskustava bliže i šire okoline. Platila sam tačno 15000 i ni dinar više. Osoblje je jako ljubazno kao što sam i navela u prethodnom postu. A cena je verovatno čudna vama privatnicima jer vi mnogo naplaćujete. Ja razumem da vi morate platiti i sestre i ovo i ono, ali oni su odlučili u svojoj opštini da im tolika bude cena za one koji nisu stanovnici Valjeva i bliže okoline, uostalom pozovite valjevsku bolnicu pa se raspitajte. Mnogo je pozitivnih iskustava da biste ih vi tako jednostavno gazili.

Moj ginekolog (privatnik) me je tamo poslao jer je sve u bolnici i šta god da se desi postoji ekipa koja će pomoći, za razliku od privatnika koji ima mali tim ljudi koji nije uvek spreman da pomogne na svaki način. A uz to laparoskopija nije ispod 300 eur, što je priznaćete mnogo nepovoljnije nego u Valjevu. A uz to kada je u pitanju laparoskopija, zar nije bolje uraditi i dijagnostiku i zahvat u isto vreme umesto samo dijagnostiku, pa da posle rade običnu operaciju. Recite iskreno, objektivno . Koliko ja znam, a nisam doktor (a šta sve tek vi doktori znate), laparoskopija je bolja opcija u otklanjanju priraslica ili cista od obične operacije posle koje se mnogo brže ponavljaju priraslice.

_________________
zdravlje je prava sreca, cenite ga


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 03, 2006 1:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2005 12:01 am
Postovi: 1058
Lokacija: Beograd
:) Draga Natalija, niko nikoga ne gazi, ja iznosim samo činjenice.
Prva je da čak i u Srbiji realna cena nemože biti tako niska! Cena dnevnica, materijala, amortizacija instrumenata i aparature. NPR jedan instrument za operaciju košta 250-500 evra, a kvare se jer su nežni. Neko plaća razliku dok se oni obuče verovatno osiguranici Valjevske opštine!?
Druga činjenica je da su počeli pre par godina, to nije gaženje već istina pa to najbolje znaju Valjevci!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 13, 2006 2:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 02, 2006 7:27 pm
Postovi: 41
Dragi Pedja, Blonde je išla na laparoskopiju u Valjevu pa izvolite pitati nju kakvi su joj utisci, i ona je platila 15000 dinara. Nemojte tvrditi nešto ako niste sigurni.

_________________
zdravlje je prava sreca, cenite ga


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 13, 2006 4:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 1:47 am
Postovi: 385
Lokacija: Beograd
Dragi Pedja, Deda Mraz izgleda postoji i zivi u Valjevu! :wink:
:D

_________________
SlikaSlika
Slika
Making the decision to have a child is wonderous! It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body!
http://www.*/forum/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Za Pedju i ostale-cenovnik zdravstvenih usluga
PostPoslato: Čet Jul 13, 2006 8:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 13, 2006 7:43 pm
Postovi: 3
Vec neko vreme pratim ovaj forum, i moram da se umesam!!!.
Cena laparaskopije u privatnim klinikama je mozda 300 evra.
Cene medicinskih usluga u drzavnim zdravstvenim ustanovama su jedinstene na celoj teritoriji republike Srbije i mozete ih naci na zvanicnom sajtu Republickog zavoda za zdravstveno osiguranje: www.rzzo.sr.gov.yu/model.htm, opcija Sifarnici RZZZO-a od 14.06.2006. tj. cenovnik svih zdravstvenih usluga u drzavnim ustanovama koje vaze od 14.06.2006. Cene lekova ne postoje vec se uzimaju trzisne cene lekova!
Da bi videli cenovnik download-ujte fajl i raspakujte ga nekim arhiverom. Otvorite fajl UslugeRZZO nekim tekst editorom i potrazite kljucnu rec koju zelite ( npr. laparasko ). Kada budete vidli cene koje drzava placa zdravstvenim ustanovama uporedite ih sa privatnim cenama i ne pitajte vise za nikakve cene i cenovnike. Cene su tolike kolike su. Nadjite najbolje lekare.[/url][/b]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 14, 2006 9:55 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jun 02, 2006 9:32 am
Postovi: 150
Lokacija: Beograd
PedjaDj, pitaj tvoju nacelnicu sta ona misli o Valjevskoj ginekologijii o tome kako ono rade laparoskopiju a koliko ja znam kod tebe na odellenju su i dolazili na subspecijalizaciju a i sef odseka za laparoskopiju je skoro bila u Valjevu. Pozdrav!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 15, 2006 10:33 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2005 12:01 am
Postovi: 1058
Lokacija: Beograd
Draga Gandra, :D nemam koga šta da pitam, ja sam u poslu više od 20 godina, bio sam načelnik za endoskopije (histeroskopije, laparoskopije) na mojoj klinici dok me sudbina nije dovela ili bore reći oterala u Beograd.
Mi se međusobno mnogo bolje znamo nego što to vi mislite. Inače ljudi u Valjevu su ok, ali za sve treba vremena, da nekažem i tradicije! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 20, 2006 1:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 14, 2006 2:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Beograd
Htela sam samo da dodam da je u NNarodnog Fronta sa uputom placa 15000din....ali kod privatnika je drugacije i u ceni i u tretmanu...ja sam imala doduse sa histeroskopijom iskustva kod privatnika..i jako sam zadovoljna...za laparaskopiju...ona mi je odlozena zbog anestezije..a i postoji psihicki problem-bolnica..i ostajanje u bolnici...ako imas para...bolje kod privatnika...

pozdav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 20, 2006 1:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Sep 27, 2006 2:27 pm
Postovi: 78
U Narodnom Frontu nije 15000 nego 20000 ja sam pre mesec dana tamo radila i dijagnosticku i operativnu laparaskopiju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 20, 2006 2:30 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 14, 2006 2:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Beograd
ok...znaci da je poskupelo...ova cena od 15.000 je bila pre godinu dana...sorry...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 20, 2006 4:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Sep 27, 2006 2:27 pm
Postovi: 78
Nema potrebe da se izvinjavas samo sam rekla najsveziju cenu da posle ne ispadne kako nekom naplacuju manje , a nekom vise tj. da ne dodje do zabune. Pozdrav. :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 50 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: