Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Zna li neko nesto o Dr. Sankovicu
PostPoslato: Sre Okt 25, 2006 11:04 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 10:42 am
Postovi: 87
Zanima me da li je neko bio kod dr. Sankovica (Narodni front)...i neko misljenje o njemu

hvala
:roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 25, 2006 11:48 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Ja sam cula da je sjajan strucnjak!! On je cini mi se nacelnik u Frontu!! :wink: Cula sam sve najbolje o njemu!!


Pozdrav, Majja :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 25, 2006 11:53 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 10:42 am
Postovi: 87
e hvala ti puno... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 25, 2006 9:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 12, 2006 9:40 am
Postovi: 41
E, pa ja imam puno iskustva sa dr Sankovicem! I ja sam cula da je "sjajan" strucnjak, ali eto i oni zakazu. Test na trudnocu i Beta HCG mi je bio pozitivan i ja presrecna kao idem kod nekog dobrog ginekologa i drugarica mi preporuci dr Sankovica kao super strucnjak itd... Zakazem ja privatno, dodjem, kazem mu rezultate, on me pogleda na ultrazvuku, pri tome mi nahvali kako su ti uredjaji na kojima gleda fenomenalni itd. i nista ne vidi! Kaze ja ne vidim trudnocu, ni matericnu ni vanmatericnu. Dodjite sledece nedelje, mozda je rano. Ja zbunjena, ali ajde. Dodjem sledece, beta raste, on opet nista ne vidi. Opet ista prica, mozda je rano, dodjite sledece. Mene vec pocinje da hvata panika, jer treba da putujemo u Tursku, a nista jos ne znam. Dodjem i treci put , bio je cetvrtak, on opet nista ne vidi! Meni se pojavljuje neka braon tecnost, on kaze nema veze, pijte Utrogestan, idite u Tursku, nemojte mnogo da se suncate, pa dodjite posle. Meni sve to bude jako sumnjivo i raspitam se malo, i opet na preporuku odem kod dr Mikovica navrat nanos mi drugarica zakaze preko veze privatno da me primi u petak, jer je kod njega ludnica, ceka se po mesec dana. Ja odem, a covek kaze vanmatericna (8 nedelja) iz ovih stopa u bolnicu, imali ste srece, mogli ste da umrete da je puklo. Ja sokirana odem u bolnicu i naravno smeste me na operativno odelenje dr Sankovica(jer je Mikovic od ponedeljka isao na odmor). Kad me je video i cuo sta sam mu rekla, a pogotovu kad je cuo da me poslao Mikovic, bio je ko popisan. Onda smo otisli na ultrazvuk i on je kao video, ono sto je Mikovic rekao. Inace, tacno je , on je nacelnik urgentnog odelenja i moze brzo da ti sredi operaciju. Ili je mozda meni sredio, od silnog blama, a mom muzu je rekao da je mislio da ja ne zelim da me on operise. Ali, posto su i nama rekli da je odlican hirurg, ja pristanem. Takodje su nam nabacili da voli pare, pa mu je moj muz odneo viski i 50E, nasta sam ja poludela, jer ja mu ne bih dala nista posle svega, a muz mi kaze da si samo videla kako je gledao da li u kesi ima koverta pored viskija. I elem, posle svih peripetija, ja mislim hvala bogu, sad mi je dobro, on kao svrati da me obidje, sve vreme s..e sa sestrama o sex, kao duhovit je, uopste ne obraca paznju stvarno na tebe. Meni lose, temperatura 40, ja poludim, kazem muzu da ga zove na mobilni, on kao zove sestre da mi daju terapiju, dodje sutra da me obidje, kao bice to dobro, meni temperatura ne spada, i dodje, hvala bogu, doktorka koja je bila na specijalizaciji i pita me kako se osecam kao coveka, ja joj objasnim, ona pogleda i kaze nije ni cudo sto vam je lose, zagnojila vam se rana. I taj dr Sankovic, primarijus,nacelnik i uvazeni strucnjak nije ni to primetio! Onda su mi to ocistili, spala mi je temperatura i bilo mi je bolje. Takodje, ta doktorka mi je sredila da lezim u apartmanu (besplatno), je u sobi je bilo puno zena koje su stalno otvarale prozor (bio je avgust), a meni sa temperaturom 40,naravno da je bilo hladno, jer me tresla groznica. I na to sam mu se pozalila, a on se nesto sprdao(totalno nehumano i opet o sexu, inace opterecen je sexom). I na kraju resi da mi taj deo rane, koja se rasila, opet usije i to na zivo! (uz komentar pa, boscu vas iglom i za anesteziju, isto vam je, ovo su dva sava). Ja cutim, pustim ga, a on posle kaze ko bi reko, plavusica, izgledate tako nezno, mislio sam da cete da urlicete, a vi ni glasa.Uz to je mom muzu koji je bio ispred pricao kako su crnke, one rundave(dole) super u sexu i sl. stvari!!! Umesto 5-6 dana, ja sam u bolnici ostala 15, i pustio me je na moje insistiranje, jer mi je stvarno bilo muka od svega vise, a vise i nije bilo vena u koju bi zaboli iglu. Tako da je moje iskustvo sa dr Sankovicem bilo vise nego UZASNO, i kao lekarem i kao covekom, ali zato bih dr Mikovica stvarno preporucila. Jeste skup, jeste guzva kod njega(i za to ima razloga), ne lupeta nista pred pacijentima, kulturan je i fin, a dijagnozu koju ti postavi, prava je. Ne znam zbog cega ti ides kod Sankovica, ako je neka operacija jos moze i da prodje, ali ako je neka dijagnostika, onda nikako. I voli starinski nacin rada, imam oziljak preko pola stomaka, a rekli su mi posle da je moglo i laparoskopski sa skoro nevidljivim oziljcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 25, 2006 9:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Ljudi ja Vam lepo kažem JAKO je NEZAHVALNO pričati o :najbolji kozmetički salon,Kakav je doktor, najbolja klinika..... :o
Pa zamislite da svi imamo extra dobra ili extra loša iskustva sa istim :o

I naravno evo dogodilo se baš to ,tri mišljenja super, treće ne valja -pa logično da svi ne mogu imati dobra iskustva ili imati sreće


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 25, 2006 9:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Stefanija, bas mi je krivo sto cujem za ovako lose iskustvo, i za sve te neukusne price!!! :cry: :o :o :o :o Bas sam u shoku!! :o :o :o


Iskreno, kao sto sam ti i rekla, ja nisam bila nikada kod njega, ali sam cula na mnooogo strana da je sjajan. Da nije tako ne bih ni pisala ono sto jesam. Imala sam i ja nekih problema, preporucili su mi sa vise strana da odem kod njega (preko veze, naravno) ali ne privatno nego u Front, ali sam uvek zavrsavala sve i pre nego sto bi ga "veza" kontaktirala.




Sto Minja lepo kaze................iskustva su razlicita, isti strucnjaci mogu biti u pitanju a potpuno razliciti rezultati, isti lek na nekoga deluje na jedan nacin, na nekoga drugacije......... Nikada se ne zna..........



@ Vesna7, ne znam stvarno sta da ti kazem..........prosudi sama........dobila si misljenje iz prve ruke od Stefanije, i iz pete, od mene, a ja ga sa njim nemam, a mogla sam ga imati..........mozda mogu da kazem sada nakon ovoga sto sam procitala: "Ko zna zasto je to dobro??!!" A mozda bih samo mogla da potvrdim misljenja zena koje su mi ga i preporucile??!! Nikad se ne zna...............??!!


Pozdrav i sve najbolje, Majja :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 25, 2006 11:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2005 12:01 am
Postovi: 1058
Lokacija: Beograd
:) Drage moje nemogu da verujem u vašu naivnost! :-?
Pa u delu srpskog zdravstva već duže postoji 10% za poslatog pacijenta bilo za operaciju ili dijagnostiku! A ko te plaća ti ga hvališ. Žalosno, tužno, kriminal...
Dalje, svako iskustvo je ipak individiualno. Realna stručnost bez sakrivanja iza titula i institucija biće sagledana kada se advokati specijaliziraju za tužbe zbog nesavesnog lečenja (kao na zapadu), pa nekim kolegama bude osiguranje koje plaćaju preskupo zbog grešaka, bar će izbegavati da rade ono što ne znaju.
Od lekarske komore bar na početku ne očekujem mnogo, pa prve će se te neznalice ugurati da bi zadržali pozicije i privilegije koje sada imaju, a donose im poprilično novca.
Pozdrav Dr Peđa


Poslednji put menjao PedjaDj dana Sre Okt 25, 2006 11:37 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 25, 2006 11:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Feb 20, 2005 1:34 pm
Postovi: 108
posto se vec dve godine lecim od steriliteta i spremam za vto, prosla sam dve laparaskopije,hsg, konizaciju ... sve to kod dr. Mikovica,mogu da kazem da je fantastican lekar i covek! Preporucujem ga svima,uopste nije proklet za pare i nije uopste skuplji od drugih, mnogo mi je pomogao da me prime u n. front na laparaskopije i uopste to nije uslovljavao novcem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 25, 2006 11:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Kao što vidite ,nije uuredu da se niti neko reklamira ,niti neko kudi jer čemu onda radio i televizija (pa i sami pacijenti po meni je dobar lekar onaj za koga se čuje od usta do usta a reklame :o pa ko ima platiće)

Lepo Vam kažem postoji mnogo različitih slučajeva koji se vezuju za istog lekara i zašto ga kuditi ili mu dizati cenu.
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 26, 2006 12:12 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
PedjaDj je napisao:
:) Drage moje nemogu da verujem u vašu naivnost! :-?
Pa u delu srpskog zdravstva već duže postoji 10% za poslatog pacijenta bilo za operaciju ili dijagnostiku! A ko te plaća ti ga hvališ. Žalosno, tužno, kriminal...




Dragi Pedja,

Ne zamerite mi ako ovo nisam dobro shvatila........ja sam ove informacije dobila od majke mog druga koja ide kod njega (u Front, ne privatno), sada i njena snaja ide tamo......Kada sam ja imala one probleme (pisala sam o njima), izmedju ostalog mi se ponudila ta zena, ako zelim da moze da mi zakaze kod njega u Frontu, nije mi privatno ni pominjala....... :oops:

A da ima ovoga o cemu pisete, to znam, na zalost se dosta "krecem po ordinacijama", skoro svaki dr ima ili svoje privatno pa iz drzavne ustanove preporuci svoju ordinaciju, ili nekog drugog, cast izuzetcima,ali iskreno se nadam da ovde bar, mi "obicni", nismo spali tako nisko iako nikada nismo polozili H. zakletvu??!!! :o :(

Ne kazem da je tako sa svima (ima i postenih lekara, daleko bilo da su svi isti!!!), hvala Bogu pa nije!!!


Pozdrav, Majja :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 26, 2006 9:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 12, 2006 9:40 am
Postovi: 41
Evo i mene. Ne zelim da me pogresno shvatite, naravno da je neki lekar nekome super, a nekom bezveze, samo na pominjanje dr Sankovica, prosto poludim kad se setim sta je sve bilo i da sam ustvari srecna sto sam ziva. O dr Mikovicu stvarno sve najlepse, a ako hocu da budem iskrena najvise se zahvaljujem toj doktorki na specijalizaciji, na ljudskosti i dobroti i paznji. Tada u tim trenucima kada mi je zaista bilo tesko i kada porodica nije mogla da bude uz mene 24 casa, neko ko je toliko dobar i pazljiv zaista u pravom smislu zasluzuje naziv lekara-da pomaze ljudima!
Ono sto mi je i dan danas najzalije, ja ne znam kako se ta doktorka zove, u tom trenutku se nisam setila da je pitam, a posle sestre nisu znale da mi kazu, valjda zato sto je bila na specijalizaciji.
A evo i jedne price koja dokazuje da se ipak i najlosije stvari vremenom zaborave: sedim ja ovih dana u ambulanti ORL u Dragisa Misovic i naidje neki dr. Ja pogledam i pomislim koji li je ovaj dr (naravno, misleci da je sa ORL) nesto mi je poznat, mora da sam ga videla na TV. A on kaze sestrama, doveo sam vam jednog momka iz Fronta i ja shvatim da je to ustvari dr Sankovic sa nekim. Nisam mogla da verujem da sam mu skoro lik zaboravila. Proslo je cetiri godine i valjda sam i ja sama pokusala sve da zaboravim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 26, 2006 4:13 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 10:42 am
Postovi: 87
Auf ...zbunjena skroz...ja sam po preporuci naravno otisla kod njega posto nisam mogla da ostamnem trudna....pregledao me i preporucio laparaskopiju...ok pomislih bolje i to prvo nego folikulometrija, merenje hormona itd...da ja odmah vidim na cemu sam...cekala da dobijem...medjutim kasni, evo vec 7 dana,uradim beta HCg ono 290 prosle nedeljete ,prakticno cim mi kasnilo jedan dan...nisu mi bas bile jasne jedinice referentne vrednosti...nazovem ga odmah ( prosle nedelje) za UZ on kaze da je rano...ok sacekam i zakazem juce za sledeci utorak...medjutim koga god sam pitala niko ne zna o njemu nista tj. ne zna nikog ko je bio njegov pacijent....i tako sam ja htela da se informisem.....neki prvi susret sa njim me nije nesto odusevio preterano...al aj nepoverljiva sam....druga solucija jeste da ramisljam o DR Presetnik...jako prijatna zena, al ja luda htela bih da idem kod nekog ko radi u nekoj drzavnoj bolnici, pre svega u Frontu....mislim da sam tek sad zbunjena...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 26, 2006 4:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 10:42 am
Postovi: 87
najgore sto i kad si spreman da platis ne znaci da ce obratiti paznju na tebe...iako ti platis bas zbog toga...nemam pojma....za one lekare koji manje vise svi smatraju ok, nema sanse da zakazes...dobijes odgovor ako nemate vec karton ovde, iako se radi o privatniku...nbe moze da vas primi tek za nekih mesec dana...nemam pojma sta sad


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 26, 2006 4:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 04, 2006 10:42 am
Postovi: 87
hvala svima na odgovrima... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 26, 2006 4:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
E upravo to sam pokušala da objasnim - :-?
Vi ste od ''foruma'' tražili pomoć a dobili magareću uslugu,Žao mi je stvarno jer znam šta znači biti sludjen i tek sad u procepu. :cry:

Činjenica je da će jedni hvaliti ,drugi kuditi,i naravno vi tu pomoć nećete pronaći nego se još više sludeti razmišljajući ko je bio u pravu.
Pa najbolji lekar nekad nekom nije bio od pomoći...a nekom.
Jako nezahvalna tema :-?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 51 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: