Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: MOLIM VAS POMOZITE!!!
PostPoslato: Sub Feb 12, 2011 1:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 12, 2011 1:02 pm
Postovi: 2
Pre svega, pozdrav svim clanovima, novi sam ovde.

Registrovao sam se kao i vecina na ovaj forum, jer mi treba strucni savet, pomoc...
Naime... pre 13 meseci sam upoznao moju sadasnju devojku... bozanstveno bice... prelepa, ambiciozna, zgodna... Kako je polako odmicalo vreme, i kako smo postajali sve otvoreniji u vezi , tako sam ja i saznao neke cinjenice... Prvo, da sam joj ja drugi u zivotu, pre mene je imala veoma ozbiljnu vezu, 3 godine... ali bla bla bla... da vas ne zamaram... Posto veoma postujem zene, a narocito moju devojku, veoma mi je stalo do toga da je zadovoljim, ne samo u seksu vec i u svim ostalim stvarima. Naime... njen bivsi decko je bio veoma los u seksu. Ali problem je i u njoj, jer kako ona kaze, ona je jedino prilikom prvog seksa u zivotu osetila nesto, neke emocije, neku draz tog cina... i to na par minuta... a od tada, seks joj nista ne prestavlja, i retko da ima potrebu za njim. Njoj seks dodje samo kao uznemiravanje jer kako kaze , nista ne oseti tokom tog cina. Nikad nije mastrubirala, i to joj se gadi ( veoma je gadljiva ) ... a seks vodi samo zato sto me je jako zavolela i zeli da mi udovolji... naravno to mi je priznala tek skoro, uz moj pritisak da mi kaze zbog cega je tako odsutna tokom seksa...

Da napomenem, ne verujem da je problem u meni, jer kako ona kaze, zaista umem sve da radim na veoma dobar nacin... Duzina penisa mi je 16,5 cm ( ovih 0,5 je bitno isto! :)) ) , a koliko sam upucen , prosecna dubina vagine je 12 cm... jel moguce da je kod nje nesto drugacije? Pokusavao sam da je zadovoljim na razne nacine, na milion poza, oralno, prstima... svakakvim nadrazajima... ponekad se uzivi, ali kako ona kaze... to veoma kratko traje... i posle toga , izgubi volju i samo se nada da sto pre prodje taj cin... Stvarno se ne osecam vise lepo tokom seksa, jer ne zelim da samo ja uzivam, zelim pre svega da zadovoljim svoju partnerku i da probudim u njoj to nesto, tu neku zar! Zelim da zavoli seks koliko i ja. Postoji li neka terapija? Posto sam od skora saznao za to ( pre par dana ) pokusacu i ja da sto iskrenijim razgovorima i savetima doprem do nje, u medjuvremenu , svaka pomoc mi je dobrodosla.

Hvala vam svima koji ste odvojili svoje vreme da procitate ovo, nadam se vasem brzom odgovoru, unapred hvala, vas novi clan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MOLIM VAS POMOZITE!!!
PostPoslato: Ned Feb 13, 2011 12:21 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Verujem da je u pitanju mnogo dublja trauma koju je prezivela, da li u detinjstvu ili prilikom prvog i prvih seksualnih odnosa i to pravi problem u svakom sledecem intimnom kontaktu! Mnogo je toga shto utiche na formiranej lichnosti, posebno seksualne sfere zivota (prva iskustva, traume iz detinjstva, fizichki defekti, fizichke povrede prilikom seksa, seksualno prenosive bolesti, abortusi, kulturni milje, religija, kucno vaspitanje, lichna ambicija, profesija itd)

Uz svo vase angazovanje i trud njoj treba struchna pomoc, uz najbolju nameru moj savet je da se obrati psihologu ili psihijatru, ako pre svega prepoznaje da ima problem koji vi opisujete. Predpostavicu da se radi o mladjoj zenskoj osobi, s obzirom da jos nije otkrila blagodeti igranja sa svojim organima, i nema izgradjen pozitivan stav prema seksualnom odnosu.

Uz odgovarajusu bihevijoralnu psihoterapiju nadam se uspeshno ce prebroditi bilo kakav strah, gadljivost, nelagodnost koju oseca tokom seksualnog odnosa ili samo prichajuci o tome.

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: MOLIM VAS POMOZITE!!!
PostPoslato: Ned Feb 13, 2011 3:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 12, 2011 1:02 pm
Postovi: 2
Hvala na veoma brzom odgovoru. Pokusacu da je ubedim da odemo na terapiju, nadam se da cu i uspeti....

Danas smo pokusali da eksperimentisemo razlicite uglove... i u pozi dok ona lezi na ledjima sa nogama podignutim u vis, oseca svaku penetraciju, ali ne moze da izdrzi jer tripuje da joj se jako mokri, tako da je prekinula seks par puta... Da li je normalan taj osecaj, i da li on vodi mozda do orgazma? :) ja se izvinjavam sto puno dosadjujem, ali jako mi je stalo da joj pomognem, jer je mnogo volim, i zelim da oseti nesto tako lepo kao sto je orgazam! Hvala vam jos jednom! Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 65 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: