Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Savet... Zabrinutost...
PostPoslato: Pon Jun 18, 2012 8:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 18, 2012 8:32 am
Postovi: 1
Pozdrav svima, nova sm ovde, i imam jako veliki problem...
Menstruacije su mi malo redovne malo ne, par meseci u isti dan, pa ponovo par dana pre / kasnije... Prošlu sam imala 15.05, ona je bila 4 dana pre... Sada je već 18.06 ja nemam... Počinjem da brinem... Odnos sam imala 09.06 bez zaštite ali pazimo, nije ejakulirao u mene. Tri dana nakon toga, nakon odnosa, znači 11-tog, pre 7 dana sam primetila neki skoro crn iscedak, jako crn, i sveka kap dva na ulošku i više ga nije bilo... A sada mi kasni 3 dana... u tom momentu kada sam imala taj iscedak, bila sam bolesna, bol u grlu, malaksavost, osecaj unutrašnje temperature, ali je nisam imala kada sam izmerila. Dečko mi je isto tako samo pre 5 dana od mene bio bolestan, verovatno je virus. Brine me taj iscedak i što mi sada 3 dana kasni. Juče smo imali odnos, sa zaštitom, da li može on da pomeri ciklus? Takođe, juče tokom odnosa sam osetila bol dole, bio je jako nežan ali me je u početku bolelo, tako već par puta zaredom.... Počinjem da brinem.... Ne želimo trudnoću... Plašimo se... Prvo zbog onog skoro crnog iscedka tri dana nakon odnosa, a sada mi kasni...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 81 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: