Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: diane 35
PostPoslato: Pon Mar 20, 2017 9:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2017 8:57 am
Postovi: 1
Trazeci kljucne reci na koji se pojavljuje website ordinacija molerova a ciji sam ja lekar ukucala sam svoje ime Dr Colovic Svetlana i bila iznenadjena sa neistinama koje ovaj sajt objavljuje .
Nikada nisam pisala demante .
Ovog puta cu napisati samo svoje strucno misljenje iza koga stoji cela strucne javnost Evrope i Sveta .

Kao izabrani lekar koga dobrovoljo biraju pacijenti i ja imam pravo da kada se pacijent leci na svoju ruku , a posebno kada uzima terapiju opasnu po svoje zdravlje zamolim istog da me promeni .

To je moje pravo kao lekara specijaliste , coveka , intelektualca .
Diane 35 su kontraceptiv koji se samo moze koristiti ukoliko ima indikacija za njih nikako samo kao kontracepcija .
Sastav diana 35 je ciproteron acetat koji se ne uzima duze od godinu dana jer moze izazvati ozbiljne probleme sa zdravljem mlade zene .
Zbog nekih nezeljenih dejstava ove tablete su zabranjene u Francuskoj .

Toliko o tome da je moja reakcija da je pacijentkinja koja je sama odlucila da ne pije pilule koje su joj preporucene jer imaju nisku dozu hormona i najmanje mogu da naskode njenom zdravlju predje na diane 35 . bila bez osnova .
ja samo brinem o zdravlju svojih pacijenata . Pre nego sto se krene sa pilulama uvek trazim da se uradi analiza krvne slike i biohemija , to nije uslov ali nam pomaze da pilule prepisemo samo zdravim pacijentkinjama .
Te pilule koje se pod dijagnozom lecenja pojacane maljavosti prepisuju na recept i piju jer kostaju 50 dinara su cesto bas iz tih razloga sto su jeftinesu razlog sto ih pacijentkinje uzimaju na svoju ruku ne razmisljajuci da tako mogu da nastete sebi .
Problemi sa bubuljicama su veliki problemi ja to razumem , ali se ne lece na svoju ruku i preko interneta .

Molim da se moje ime ne pominje vise na ovom sajtu i da neistine ne idu uy naziv ovog sajta . DOKTOR . RS JER SE TAKO BLATI BELI MANTIL I DIVNA PROFESIJA STO JE SAMO NASTAVAK DEGRADACIJE SVEGA STO JE NAPREDNO I INTELEKTUALNO U OVOJ ZEMLJI .

DR SVETLANA COLOVIC
SPECIJALISTA GINEKOLOGIJE I AKUSERSTVA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 91 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: