Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Peckanje prilikom mokrenja
PostPoslato: Pon Jul 10, 2017 4:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 10, 2017 4:20 pm
Postovi: 5
Pozdrav drustvo, jako me je sramota da pisem ovo ovde ali sta cu, jos vise me je sramota otici u dom zdravlja. :/ E ovako... Pre 2 dana, vracam se ja kuci kasno uvece i moram da idem do WC-a da piskim. Sve u redu, vratim se u sobu, prodje mozda 2-3 minute i ja primetim da me penis nesto pecka, rekao sam sebi "ma za 5 min ce proci, mozda me pecka jer nisam bio 3-4 sata u wc". Medjutim, sutradan odem ujutro da piskim kad ono ista stvar..Kad piskim nekako jace, kao da me grebe na neki nacin ne znam kako bih to opisao.. (ako je neko od muskih imao, sigurno ce znati). I kad zavrsim sa uriniranjem, pocinje penis da me pecka...Mislio sam, ajde sacekacu dan-dva mozda prodje samo od sebe zato sto nikad nisam imao problema sa penisom. I ispostavi se da nece da prodje, eo sad je 3 dana mene i dalje "grebe kad piskim", a posle onako pecka (umereno). Gledao sam po netu i kazu ljudi da je to "Urinarna infekcija", i da se leci 3-5 dana uz pomoc nekih lekova ne znam ni ja cega. Otisao bih u dom zdravlja ali mene je toliko sramota em sto ne znam gde trebam otici, gde pitati niti kako zakazati. Imam 17. godina, i razgovor sa kevom o ovome je za mene najgora moguca stvar. Ako ima neki doktor ili bar neko ko je od muskih ovo iskusio da mi kaze sta bih trebao da uradim. Ako bas bas moram otici u Dom Zdravlja, onda cu otici... :/ Hvala svima koji odgovore :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Peckanje prilikom mokrenja
PostPoslato: Uto Jul 11, 2017 2:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мораш да идеш код лекара јер ако ниси у стању ни то а ни да разговараш с родитељима, онда сигурно ниси способан да лечиш самога себе. То се у принципу лечи антибиотицима, најчешће Ципроциналом, али потребно је да се уради анализа мокраће као и уринокултура, а пожељан је и антибиограм.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Peckanje prilikom mokrenja
PostPoslato: Uto Jul 11, 2017 9:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 25, 2015 12:36 am
Postovi: 230
Ja bi da sam na tvom mestu popio bi jedno 2-3 litre caja pa bi video kako stoje stvari. To bi konzumirao jedno 2-3 dana.
Uvin caj ti je jako dobar za urinarne infekcije.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 80 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: