Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Ordinacija ''Jurisic''
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 11:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 05, 2007 7:33 pm
Postovi: 8
Lokacija: Beograd
Pozdrav svima,

Da li neko moze da mi kaze kakav utisak ima o ''tandemu'' Jurisic (Zaklina i Aleksandar), zanima me njihov ''stil'' komunikacije sa klijentkinjama, nacin ophodjenja, procena strpljenja za razna pitanja i sl.?

Javite, zahvaljujem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 11, 2007 7:01 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jan 12, 2007 6:45 pm
Postovi: 74
Ja sam skoro bila prvi put kod Zakline Jurisic i prezadovoljna sam sa njom. Za Aleksandra stvarno ne znam kakav je, ali ona je sjajna. Prijatna, ljubazna, hoce sve da objasni, stalno prica...
Ona je u drugom stanju pa nisam sigurna do kada ce raditi. Ne drzi me za rec, ali cini mi se da mi je rekla da nece raditi samo u januaru, ali mozda gresim. Najbolje je ipak da nazoves da pitas. Sigurna sam da se neces pokajati ako odes kod nje, bar ja nosim sve pozitivne utiske...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Aleksandar Jurisic
PostPoslato: Uto Apr 21, 2009 1:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 21, 2009 10:36 am
Postovi: 4
Ja sam vodila trudnocu privatno kod dr Jurisic i jako sam razocarana. On jednostavno nije zainteresovan za pacijenta. Ja sam od pocetka dolazila kod njega i za tih 9 i vise meseci (meni je prenesena trudnoca i to njegovom greskom i tako ugrozila bebu) on nije uspe ne samo da mi zapamti ime nego ni lik. Kad dodjem na pregled on pojma nema ko sam i svaki put mi postavlja ista pitanja vezano za moju trudnocu i ja sto puta objasnjavam jedno te isto… prvo sam ga pravdala jer se u pocetku dolazi na svakih 4-6 nedelja na kontrole ali kad je i u osmom mesecu pitao po stoti put isto pitanje pocela sam da se brinem… Da ne kazem da mi nikad nije rekao ni dobardan ni dovidjenja, i kad mu kazes u cekaonici on samo prodje pored tebe kao da ne postojis, meni je to malo uvredljivo moram da priznam. Retko kad sam uspela da izvucem neki komentar za ono sto je video na UZ dok me pregleda. On jednostavno nece nista da objasnjava, cim zavrsi UZ on odmah nestane tako da ni posle ne mozes da sednes i porazgovaras sa njim (on vec pregleda sledecu pacijentkinnju). Da ne pricam da je redovno zevao dok me je pregledao i to onako bogato, cak ne stavi ni ruku na usta. Stvarno sam bila zbunjena njegovim nastupima, ali kao on je odlican dr pa sam sve to zanemarivala…Telefonski ni ne pokusavajte da ga dobijete, to u ordinaciji Jurisic ne postoji. Meni je sve terapije diktirala sestra pa na sva moja dodatna pitanja ona nije znala odgovor. Kada sam trazila doktora ona mi je objasnila da on radi i da ne moze da se javi. Ko da ja nisam njegova pacijentkinja. Ali kazem sve to i ne bi bilo strasno ako se posao odradi kako treba, ali u mom slucaju ni to se nije desilo. Poslednjih 5-6 nedelja vodjenja trudnoce od cega su bar tri prenesene dolazila sam bar 3 puta nedeljno na kontrole i CTG i dalje mi nije znao ime i lik. Konstatovano je da nemam kontrakcije i to je to, kao da nikad nije cuo za vaginaletu i da zena i tako moze da se otvori. Ja sam redovno dolazila na kontrole, kao sto rekoh 3 puta nedeljno i govorila mu da se meni dete nemrda kao ranije i da cak vidim obrise bebe, ali on kao da me nije cuo ili je to smatrao nebitnim. Onda mi je priredio bez ikakve najave i objasnjenja jedan nevidjeno bolan ginekoloski pregled i opet samo konstatovao da se nisam otvorila. Sutradan su krenuli da mi ispadaju ugrusci krvi i nisam mogla da ustanem iz kreveta od bolova. Jako sam se uplasila i htela da odem u bolnicu ali kako sam imala isti dan zakazan pregled kod njega odlucila sam da ga pitam sta se desava. Da bi on uz blago zlocest siroki kez na ustima rekao “ a bolelo vas je i krvarili ste”, “ to sam ja pokusao nesto da vam podstaknem kontrakcije” Pa koji kreten bi to bez najave i objasnjenja uradio, ja se tresla ceo dan od straha sta se sad desava…E tu sam vec krenula opasno da se brinem ko meni vodi trudnocu i ko ce da me poradja ali vise nisam imala izbora, u terminu sam, a druge lekare iz fronta ne poznajem. Dani su prolazili ja i dalje nisam imala kontrakcije, bebica skoro da se nije ni mrdala, a on i dalje nije reagovao na moje primedbe. Jednom ga je njegova zena predamnom pitala kad ce da me poradja, a on je odgovorio: “ Pa **** otkud znam”. To kaze lekar koji vazi za odlicnog strucnjaka, faca narodnog fronta pun iskustva… Onda je i on shvatio da se izgleda necu otvoriti i da se stvari komplikuju, pa mi je rekao da dodjem na prijem u bolnicu ali dan posle njegovog dezurstva (svi znamo da posle dezurstva lekari imaju slobodan dan) i da on jednostavno nece biti tu kad se moja sudbina bude resavala. Da ne kazem da smo sve vreme pricali da ce da me poradja kad bude bio dezuran, a ako kojim slucajem bude drugacije zvace dr Jeremica da to uradi itd itd... Naravno da se nije desilo ni jedno ni drugo vec me je poradjao dezurni lekar. U Frontu su me pregledali svi lekari odelenja za Visokorizicne trudnoce i konstatovali sledece: da je trudnoca previse prenesena, da je beba mnogo manja nego sto to Jurisic tvrdi u svojim izvestajima gledanim na 4D UZ i da plodove vode vise nema. Lekari su se medjusobno gledali i rekli da ne mogu da veruju da je dr Jurisic napravio takvu gresku. Mene je vec krenuo hladan znoj da obliva ali vise nisam imala kud. Dali su mi vaginaletu da se otvorim, dobila sam kontrakcije i pocela da se dilatiram ali kad su me spustili u porodiliste i dezurna doktorka (on se nije pojavio i ako sam ga zvala) prokinula vodenjak ona se bukvalno slogirala i krenula da slaze face onako zgrozeno. Kad sam ja pogledala tu plodove vode nije bilo, samo je ispala crno-zelena masa mekonijuma. Sto je naravno jako rizicno po bebu i to je obicno znak prenesene trudnoce. Dete je vec patilo, rekli su mi da moram na carski rez i to odmah, cak nisu imali vremena da mi plasiraju epidural koji sam platila unapred vec da moram zbog hitnosti pod totalnu. Rodila sam devojcicu od 2950g, a ne 3450g kako je Jurisic rekao gledajuci na svoj fantasticni aparat 4D UZ. On se nije ni javio ni pojavio narednih dana da vidi kako je sve proslo. Samo me je ostavio u bolnici i zaboravio da postojim. I sta sad jedna porodilja da kaze. Ja sam privatno isla, uredno placala i opet te ostave i zaborave i sve izgrese…. Ja samo mogu da konstatujem da je on los i covek i doktor i to ne kazem bez pokrica. Meni su oba roditelja doktori specijalisti i ja vrlo dobro znam lekarsku etiku koju doticni ne poseduje. Moji roditelji su prilicno zbunjeni nastupom kolege. Pa sad odlucite da li cete ici u ordinaciju Jurisic!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Ordinacija ''Jurisic'', porodjaj i Front
PostPoslato: Uto Jul 28, 2009 12:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 18, 2009 2:05 pm
Postovi: 7
Lokacija: Beograd
Ja sam imala slicno iskustvo sa Jurisicima kao i clan "dddd".
Pocela sam da vodim trudnocu od 24. nedelje kod njih, pre toga mi je trudnocu vodio dr. koji je samo u jednom trenutku odustao, pa sam bila primorana da trazim drugog. Nisam znala kod koga da idem i ko sve radi u ordinaciji kod njih, pa sam zapala kod Aleksandra, koji je poprilicno nezainteresovan i nekomunikativan na pregledu. U stanju je da gleda po nekoliko minuta deo bebinog tela, a da vam ne kaze ni reci.Na pitanje odgovori mumlanjem i kroz zevanje, tako da odustanem vec posle treceg pitanja, i cekam da prodje pregled. Posle sledi ginekoloski i CTG od 36. nedelje, i racun za koji radim 3 dana po 8,5 sati, a on tu cifru zaradi za 40-tak minuta pregleda. A uz to svaki put kada dodjem na kontrolu izgleda kao da me prvi put vidi.
Termin porodjaja mi je bio 15. Juli, kada je njemu bio termin godisnjeg odmora, tada sam neposredno pred njihov put imala prilike da razgovaram za Zaklinom, koja me je preuzela jer je on bio zauzet, i energicno i optimisticno rekla da kada dobijem kontrakcije, da se javim Jeremicu i zakazala pregled kod njega sledece nedelje. Posle obavljenog pregleda kod Jereme 6 dana pre termina porodjaja ( koji me uzged prvi put vidi i nema pojma ni ko sam, ni iz koje price sam dosla), usledile su kontrakcije i sutradan porodjaj. Naravno, mobilni telefon sa vizit karte- nije dostupan, a Jeremin nisam ni dobila, jedino je moj suprug uspeo da dobije ordinaciju u 10:00 ujutru i prenese sestrama sta se desava. Ja sam se porodila u 10:10, bez ikave podrske bilo koga iz ordinacije.
Inace primetila sam da ih pacijenti zasipaju darovima i recima hvale, no ja sa Aleksandrom stvarno nisam imala takvo iskustvo. Mislim da su svi ostali koji rade u ordinaciji mnogo vise o.k. od njega samog.
Sada gajim bebicu i izlazim iz biznisa zvanog ginekologija u Srbiji.
Nosim jako lose iskustvo iz Fronta, odnos prema porodiljama- majkama je jako los. Pocev od pedijatara kojima beba sluzi kao pokusni kunic da se preslisavaju svega naucenog i utvrdjenog, umesto da daju dete odmah po rodjenju majci na grudi i dojenje, preko sestre koja na hodniku kada joj zasmetam da prodje kaze "Makni se", do cistacice koja se izdere na mene sto moram bas sada da idem u toalet kada ona cisti- treba da sacekam 15 minuta. Najpozitivniji su doktori ginekolozi i to stariji muskarci, kao da imaju najvise saosecanja za bebe, majke i stanje u kojima smo se nasle. Ukratko vlada jako niska svest o zivotu i vrednostima koje on nosi. A trebalo bi da je sve tako divno i blazenstveno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Ordinacija ''Jurisic'', porodjaj i Front
PostPoslato: Uto Jul 28, 2009 12:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 18, 2009 2:05 pm
Postovi: 7
Lokacija: Beograd
Ja sam imala slicno iskustvo sa Jurisicima kao i clan "dddd".
Pocela sam da vodim trudnocu od 24. nedelje kod njih, pre toga mi je trudnocu vodio dr. koji je samo u jednom trenutku odustao, pa sam bila primorana da trazim drugog. Nisam znala kod koga da idem i ko sve radi u ordinaciji kod njih, pa sam zapala kod Aleksandra, koji je poprilicno nezainteresovan i nekomunikativan na pregledu. U stanju je da gleda po nekoliko minuta deo bebinog tela, a da vam ne kaze ni reci.Na pitanje odgovori mumlanjem i kroz zevanje, tako da odustanem vec posle treceg pitanja, i cekam da prodje pregled. Posle sledi ginekoloski i CTG od 36. nedelje, i racun za koji radim 3 dana po 8,5 sati, a on tu cifru zaradi za 40-tak minuta pregleda. A uz to svaki put kada dodjem na kontrolu izgleda kao da me prvi put vidi.
Termin porodjaja mi je bio 15. Juli, kada je njemu bio termin godisnjeg odmora, tada sam neposredno pred njihov put imala prilike da razgovaram za Zaklinom, koja me je preuzela jer je on bio zauzet, i energicno i optimisticno rekla da kada dobijem kontrakcije, da se javim Jeremicu i zakazala pregled kod njega sledece nedelje. Posle obavljenog pregleda kod Jereme 6 dana pre termina porodjaja ( koji me uzged prvi put vidi i nema pojma ni ko sam, ni iz koje price sam dosla), usledile su kontrakcije i sutradan porodjaj. Naravno, mobilni telefon sa vizit karte- nije dostupan, a Jeremin nisam ni dobila, jedino je moj suprug uspeo da dobije ordinaciju u 10:00 ujutru i prenese sestrama sta se desava. Ja sam se porodila u 10:10, bez ikakve podrske bilo koga iz ordinacije.
Inace primetila sam da ih pacijenti zasipaju darovima i recima hvale, no ja sa Aleksandrom stvarno nisam imala takvo iskustvo. Mislim da su svi ostali koji rade u ordinaciji mnogo vise o.k.
Sada gajim bebicu i izlazim iz biznisa zvanog ginekologija u Srbiji.
Nosim jako lose iskustvo iz Fronta, odnos prema porodiljama- majkama je jako los. Pocev od pedijatara kojima beba sluzi kao pokusni kunic da se preslisavaju svega naucenog i utvrdjenog, umesto da daju dete odmah po rodjenju majci na grudi i dojenje, preko sestre koja na hodniku kada joj zasmetam da prodje kaze "Makni se", do cistacice koja se izdere na mene sto moram bas sada da idem u toalet kada ona cisti- treba da sacekam 15 minuta. Najpozitivniji su doktori ginekolozi i to stariji muskarci, kao da imaju najvise saosecanja za bebe, majke i stanje u kojima smo se nasle. Ukratko vlada jako niska svest o zivotu i vrednostima koje on nosi. A trebalo bi da je sve tako divno i blazenstveno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 28, 2009 2:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 21, 2009 10:36 am
Postovi: 4
O hvala bogu da je jos neko napisao nesto slicno. Vec sam pomislila da sam jedino ja prosla zalosno u ordinaciji Jurisic i pocela sam da se preispitujem da li sam to ja njih mozda necim uvredila da sam dobila takav jadan tretman za sopstvene pare. A kad smo vec kod para sto je devojka napisala, ok ljudi imaju svoju cenu niko ne radi za badava. Ali taj Jurisic ne da je vacara jer ti uvaljuje bespotrebne preglede, a to sam ukapirala tek kad me je sticajem okolnosti pregledao dr Jeremic. Prvo sto me je pitao kad sam dosla na pregled je: zasto sam uopste dosla na pregled?! Ja sam ga pogledala zblanuto i rekla da mi je tako rekao dr Jurisic...A on mi je odgovorio da uopste nema potrebe u ovom stadijumu trudnoce da radim UZ pregled kao i da mu uopste nije jasno zasto mi je Jurisic sve preglede do sada radio 4D jer takodje nema potrebe vec da je dovoljan 2D i u odredjenim mesecima 4D... Tad sam ja najvise pocela da p izdim, a to za poslednji mesec kad se dolazi i na CTG to je posebna prica, on je meni zakazivao preglede na dobar dan ni ne pitajuci me da li ja to mogu da isfinansiram, a kad sam ga pitala da te CTG preglede radim u frontu jer je inace sve postalo komplikovano kod mene i predugo trajalo, on mi je odgovorio da mu nepada na pamet da se bavi samnom u frontu... Ej to ti doktor kaze... Jeremic je genije u odnosu na njega. Moja drugarica je kod njega vodila trudnocu paralelno samnom on im cak nije ni naplacivao sve preglede i govorio joj je stalno da ukoliko joj finansije ne dozvoljavaju stalne privatne preglede da slobodno dodje u Front da ga potrazi. Nacrtao se na porodjaju odmah, obilazio je, ma sve kako treba, a nisu mu ni pomenuli neko cascavanje parama pre porodjaja. Naravno oni su se oduzili ali tek posle kad je sve proslo. A ovog Jurisica sam inace pre neki dan videla u kolima u najbesnijoj crnoj mecki, limuzina ne znam kako je samo parkira. Ma nemam nista protiv ako mu se moze, ali ako se osetis tako prevaren i ponizen onda cu da mu zamerim i to sto za moje pare mene izradi ko ovcu, a on se vozicka sa mercedescinom...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Ordinacija ''Jurisic'', porodjaj i Front
PostPoslato: Uto Jul 28, 2009 4:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 18, 2009 2:05 pm
Postovi: 7
Lokacija: Beograd
Slazem se da 4D ulatrazvuk uopste nije potreban. Prethodnu trudnocu sam celu izgurala bez i jednog pregleda na 4D aparatu, uspesno i sve o.k., pa mi nije jasno nikada bilo sto moramo svakih mesec dana na 4d. No, iskustvo mi je pokazalo da danasnji doktori zive zivote bogova, u koje svi gledaju sa divljenjem i postovanjem, a ne smes nista da ih pitas, jel onda rusis predstavu koja je napravljena o njima, a i odlazak kod privatnog dr. je ipak nas sopstveni izbor, pa sam na kraju cutala i placala kao poslednji tupan. Za Jeremu se slazem da je divan, mnogo pohvala od strane kolega i pacijenata. Pola Beograda bi islo kod njega. No, ne zaboravite da i najvece face prave greske...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 29, 2009 9:06 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Mar 22, 2008 12:25 am
Postovi: 753
Citiraj:
pa mi nije jasno nikada bilo sto moramo svakih mesec dana na 4d.


...postoje svetski standardi, o potrebnom broju UZV pregleda, tokom trudnoće, pa ako ista ne ukazuje, ni na kakvu patologiju, UZV pregled se radi svega tri puta tokom trudnoće!!!

Zbog toga, treba eliminisati taj šlajm od dr. posebno, ako vam to čine u svojim privatnim ordinacijama!To ludilo o "100DUZV ":evil: je tako bezobrazno zaživelo međ ginekološkim življem u Srbiji, da se pitam kako dalje sa svim tim??!!

Radila sam IVF van Srbije,trudna sam, ali sam tvrdoglavo čekala pravo vreme za prvi UZV i konstatovanje trudnoće, nakon beta testa!To sam učinila tačno onda kada mi je dr. iz Rusije poslala mail da treba raditi!Dakle, bez trauma" ima gestaciskog meška, ali nema srčane radnje"!Čudo je da naši gin pristupaju UZV u 4.nedelji, " pa ne vide ništa" a, potom bude traumatičnih postova i nepotrebne brige!

Stav Ruskog ministarstva zdravlja je da se radi ukupno 3 puta, identičan stavu i klinike gde sam bila...Odmah, u startu sam to "lako" provukla novoizabranom dr, i tu nema spora, ako mu kažete razumne stvari, to moraju znati, ako hoće da prihvate ok, ako ne onda tražiti dr, kao što je taj Jeremić...
No, mora se znati ko je pacijent, ko dr, ali i dvosmerna komunikacija mora da postoji, sa merom, ali dovoljno naše lične rešenosti i odlučnosti da "učestvujemo" u svojoj trudnoći...npr. dugo očekivanoj.....zar to treba dodatno obrazlagati???

Nekoliko UZV srceeninga sam u R radila na običnom aparatu, iako se radi o jednoj od najelitnijh klinika u tako velikoj zemlji...Poređenja radi, i to je privatna klinika, gde se usluga plaća, kao i u našim privatnim ordinacijama i klinikama, ali, evo reći ću da me je ordinirajući dr, čak dva puta ličnoodvela do ladys room-toaleta, pre UZV pregleda??kada bi se to dogovodilo ovde???Nema sujete i arogancije kod velikih dr!!!
Iako se radi o klinici koja je najskuplja u Evropi i R za sam ivf tremtan, sve analize su za 25% jeftinije od naših privatnih laboratorija!!??Čak i prve konsultacije su u rangu sa našim cenama, a dozvolite, niko im se ne može ni približiti u pogledu procenta i metodologije uspešnosti...ma, to je neukusno čak i da spominjem, tj.poredim...

dodaću i da je Glorija prijavila neprijatno iskustvo sa tim Jurišićem, te niste usamljene...Čovek je na net okačio svoju biografiju, "u prvom licu"napisano....Meni se nije dopala čak ni njegova fizionomija :x I, ne mislim da je to sporedni momenat, a ja sam tip koji mu ne bi ostao nikako dužan za brljotine....
Ili, setih se"besplatni UZV pregledi u 10.nedelji"??Stvarno, bre, nema smisla...Čemu izglati u toj fazi plod, povećčavati fetalnu temperaturu????Šta će videti, tada, a što je bitno za prenatal screening??Ali, i žene su dužne da se informišu, da imaju svoj stav,da se prema potrebi suprotstave, ponekada i kada samo osećaju da nešto ne ide......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 29, 2009 4:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 21, 2009 10:36 am
Postovi: 4
Slazem se za preglede UZ da uopste nije potreban onoliki broj kao sto oni kazu, da, ako se primeti nekakav problem ali u normalnim trudnocama nema potrebe. Devojke koje su vodile trudnocu po bolnicama zaista su imale 3-4 UZ ukupno. Ja kad god sam pitala Jurisica kada da dodjem na sledecu kontrolu on je rekao za mesec dana, nikad me nije ni pitao da li hocu da mi se radi 4D ili ne, dok mu ja nisam skrenula paznju i rekla da stvarno smatram da nema potrebe za tim... Kao sto sam vec rekla meni su roditelji lekari i uopste se ne predstavljaju kao bogovi. Doduse oni su lekari starog kova, bez privatne prakse i sl..., pa su opet dozvoljavali da ih pacijenti zovu na kucu i traze savet, ma nikad ama bas nikad nisu prevrnuli ocima sto ih neko uznemirava, a da ne kazem da znaju svoje slucajeve i dan danas... Moja mama ove mlade lekare sa privatnim praksama zove menadzeri koji zaboravljaju svoju prvenstvenu ulogu, da su tu da pomognu. Zaboravio Jurisic da je polozio Hipokratovu zakletvu. Dok je Jeremic druga prica, njemu je otac bio ginekolog u Frontu uvazeni i cenjen, covek nije izgubio meru, to je naucio od oca verovatno. Sto se tice gresaka, naravno da je svako najosetljiviji na svoje zdravlje i najmanje voli gresaka na tom polju. Ali ako se stvari zakomplikuju ne treba bezati od njih, daj da probamo da resimo problem, a ne ko Jurisic sto mi je tad okrenuo ledja i nestao... A pre se osecalo kod njega da ga bas zabole kako ce moj slucaj da se zavrsi, nije se osecala toplina kod njega, svi smo ko na traci. Ajmo sledeca...!!!! Ja sam posle ne zeznajuci gde da idem zvala dr Martu Savic da mi skine konce. Kod nje nisam nikad pre isla. Ona me je primila preko reda, licno se cula samnom telefonom da vidi u cemu je problem, zasto mi konce ne skida lekar koji me je poradjao. Ispricala sam se za zenom ko ni sa jednim lekarom pre. Ceni tvoj termin i date pare, na svako pitanje daje odgovor, cak mi je rekla da ako ne mogu zbog bebice da stignem na pregled da ce me primiti preko reda... Osetila sam se kao da sam otisla kod psihijatra, a ne ginekologa. Isplakala sam se zeni na ramenu. To mi je stvarno bilo potrebno posle Jurisica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 29, 2009 10:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Maj 22, 2007 11:16 pm
Postovi: 614
Lokacija: beograd
Ako ste primetili za svakog doktora ovde su se javljali ljudi i sa pozitivnim i sa negativnim iskustvima...
Moje iskustvo sa Zaklinom je fenomenalno! Prijatna, predusetljiva, objasnjava sve! E,sad izvinite, ali to kosta! To je privatna ordinacija, kao i svaka druga u koju ste vi sami dosli! I placate za usluge, koje vam pruzaju! Uvek mozete da se lecite u Domu zdravlja ili na nakoj od drzavnih klinika..
Slazem se da se izmisljaju pregledi, da bi se naplacivalo, ali kad ste vec dosli obratite paznju, pa u krajnjoj liniji, ako vidite da je dr navalio da vas dere, a vi kazite da nemate novca da radite tolike UZ, stalno, pa se dogovorite...Ionako dajete sopstveno novac, pa postignite dogovor, da dobijete dobru uslugu, a da niste osiromasili nacisto... Ako vidi da nemate novca, nece vas sigurno primoravati na preglede, koje ne mozete da platite, a i nisu vam neophodni...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ordinacija ''Jurisic'', porodjaj i Front
PostPoslato: Sre Sep 30, 2009 10:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 20, 2008 2:40 pm
Postovi: 42
ivanalazarevic je napisao:
Mislim da su svi ostali koji rade u ordinaciji mnogo vise o.k.


Za Jurisica sam cula da je malo, onako, arogantan, a i to se provali na prvi pogled. Nisam nikad bila na pregledu kod njega, idem kod Smiljkovica u istoj ordinaciji i veoma sam zadovoljna. Zapamtio je moju "pricu", hoce da saslusa sta pacijent ima da kaze, za sada mi nije radio nepotrebene preglede. Sve u svemu, ok covek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ordinacija ''Jurisic''
PostPoslato: Čet Jan 14, 2010 7:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 14, 2009 7:00 pm
Postovi: 4
Iskreno preporucujem ordinaciju Jurisic. Dr. Aleksandar Jurisic je veliki strucnjak! Njegovim izborom za vaseg ginekologa izabrali ste pravog! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ordinacija ''Jurisic''
PostPoslato: Čet Jan 14, 2010 7:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 12, 2009 8:13 pm
Postovi: 10
DA LI NEKO MOZE DA MI KAZE NESTO O DR. JEREMICU? ZNAM SAMO DA JE GINEKOLOG,DA RADI U FRONTU,A,CULA SAM SAMO PZITIVNO O NJEMU. BLIZI MI SE VREME PORODJAJA,PA BIH HTELA DA CUJEM VASE MISLJENJE.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ordinacija ''Jurisic''
PostPoslato: Pet Jan 15, 2010 2:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 30, 2007 10:41 pm
Postovi: 21
Ne bih ti preporucila Jeremica. I ja sam nasela na hvale u vezi sa njim na netu, pa me je ostavio na cedilu. Isti kao Jurisic, drugo pakovanje.
Iskren savet - trazi drugog!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ordinacija ''Jurisic''
PostPoslato: Pet Jan 15, 2010 3:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 12, 2009 8:13 pm
Postovi: 10
Imas li mozda nekog da mi preporucis? Blizi mi se porodjaj,i stvarno bi mi znacilo da nadjem nekog dobrog lekara.Mozes li mi,ukratko,ispricati tvoje iskustvo? Unapred zahvalna.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 59 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: