Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Probojno krvarenje?! za doktore!
PostPoslato: Pon Sep 21, 2009 2:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 06, 2004 2:00 am
Postovi: 142
Ponovo se desava cudno krvarenje, nije malo krvaruckanje ili braonkast iscedak vec bas svetla krv, ovog meseca i prethodnih se desavalo 5-10 dana pred menstruaciju ali uvek zapocinje u toku odnosa i to bude bas krvarenje, mene i dalje brine sta bi moglo biti.....
Inace da napomenem da sam u februaru prosle godine imala skidanje polipa koji se nalazio u materici i bio poprilicno veliki ali je HP nalaz bio uredu.
Na proslom pregledu se ponovo desilo da kanal krvarucka tj, da krvarnje bude negde iznutra ali dok nije mogla da odredi odakle je da li je ponovo polip ili mesto gde sam posle prvog porodjaja usivana, s obzirom da je prvi porodjaj zavrsen vakumom pa je ruptura bilo na sve strane.
Ovo krvarenje je pocelo posle skidanja ektopije novmbra 2005 godine, onda smo bili ubedjeni da je u pitanju premenstrualno krvarenje i ono sto je meni najcudnije ako su hormoni zar bi mogla ostati trudna posle prvog odnosa nakon skidanja ektopije omcicom?
Da li je moguce da polip imam ponovo, da li je polip vezan za hormonski disbalans? Koje je pretrage najbolje uraditi?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 71 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: